Co bude dál - jak vše dobře dopadlo

Porod

Omlouvá se, že jsem nenapsala dříve, jak dopadlo mé těhotenství, ale moc času jsem neměla, protože jsem byla v nemocnici a když už mě pustili domů, tak zase nebyla chuť něco někomu sdělovat.

Prošla jsem si část svého těhotenství se slzami i přes to, že jsem na začátku brala Norethisteron (hormony) narodil se mi krásný zdravý klučina a jako první muž byl na světě Adam, tak i my máme Adama, narodil se 21.2.2008 v 16.45h a vážil 3370g a měl 50cm, narodil se císařským řezem, protože bych při normálním porodu přišla o pravé oko.

Nevadí mi, že mám jizvu na břiše a že to občas bolí, hlavně, že můj Adámek je v pořádku. Manžel byl u porodu, ne přímo, ale mohl se dívat přes sklo a potom, když mě zašívali, tak už byl s Adámkem. Já jsem se hned probudila, abych mohla vidět toho našeho broučka, byl a je úžasný, byla jsem přes noc na jipce a ráno mi ho přinesli na první kojení a potom mi Adámka nosili každé dvě hodiny na pokoj a asi třetí den mi ho nechali.

Nyní mu je pět týdnů a dělá mi jenom radost, ale stejně ten pocit, že jsem mu mohla ublížit těmi léky zůstává ve mně.

Dnes už vím, že nemám věřit kupovaným těhotenským testům a radši půjdu na krev, která je přesná.

 

To, co předcházelo, je v příběhu Co bude dál????

"":[http://www.emimino.cz/…s/story/5737]

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.
 Váš příspěvek
 
helmitka
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 29.03.08 13:32

Gratuluji k Adámkovi!
Maři, netrap už se tím, co by bylo, kdyby… Synek je zdravý, děti jsou odolnější, než si myslíme a hlavně mám za to, že to, kdy a za jakých okolností se narodí, nezávisí až tak úplně na nás. Těš se ze synáčka, užívej každou minutu, děti rostou před očima…

Vložit nový komentář

Všechny deníčky uživatele

Co bude dál????