Další miminko na světě a já depkařím

luciasek07  Vydáno: 11.05.11

Je to víc jak rok, co jsme se s manželem začali snažit o drobečka z naší lásky. A i když se snažím být v pohodě, stejně to bolí.

Vše to začalo na konci března 2010, kdy jsem vysadila antikoncepci. Naivně jsem doufala, že budu patřit mezi ty, co jsou těhu hned. První 3 měsíce jsem testila jak divá… Pokaždé jen sněhobílo a jedna kontrolní čárka a hlavně slzy :-(

Na konci června jsem dala výpověď v práci, protože to byl samý stres a nervy. Chtěla jsem si užít léto v klidu. Měli jsme jet na dovolenou, pro mě poprvé, k moři… Byla to nádhera a já naivně doufala, že si drobečka dovezeme z dovolené. Opět nic.

V říjnu jsem nastoupila do nové práce, kde jsem úspěšně zatloukala, že se snažíme o mimi. Našla jsem na těhu testíku moje vysněné //, ale bohužel se jednalo jen o chemické těhotenství. Přišla mrcha a já si to obrečela. No co… říkala jsem si, mám aspoň práci a mimi časem příjde. Jenže to jsem netušila, jak se mi loňský rok zapíše do vzpomínek.

16. 12. jsem dostala výpověď ve zkušební době k 17. 12., nadřízená mi popřála ještě hezké Vánoce.

18. 12. jsem si na popud kamarádky udělala jen z hecu testík. A co jsem tam nenašla. Ještě před koncem limitu na mě vykoukly //. Nemohla jsem tomu uvěřit.

20. 12. byl můj Dr. marod a já měla jet s manželovými prarodiči jako taxi do nemocnice na nějakou kontrolu. Chtěla jsem si těhu nechat potvrdit tam. Na UTZ nebylo nic vidět. Hnali mě na krev a z té znova na UTZ, kde mi Dr. oznámil, že není nic vidět a že to vypadá na mimoděložní těhotenství a že je nutná hospitalizace kvůli pozorování. V ten moment se mi zhroutil svět. Musela jsem ještě na úřad práce, kde mi dali poslední ránu tím, že nemám nárok na žádné peníze. Nechápu, jak jsem s brekem dokázala odřídit celou cestu, abych odvezla babí a dědu. Musela jsem poprosit tchýni, ať mě doveze do nemocnice, aby manželovi zůstalo auto. Nejhorší bylo zavolat manželovi a nevystrašit ho.

22. 12. HCG kleslo a mě čekala revize. Psychicky jsem to až kupodivu zvládala, byla jsem ráda, že půjdu aspoň na Štědrý den domů.

Svátky jsem zvládla v pohodě, ale ke konci roku mě ještě chytly uši, takže antibiotika před Silvestrem. A aby toho nebylo málo, tak po antibiotikách kvasinky…

Loňský rok pro mě byl opravdu kritický. Nezvládla bych ho nebýt mého skvělého manžela, který mě podporoval, i když vím,že to se mnou nebylo lehké. A pak také dvěma super ženským, které z nám z jedné diskuze. Ale celkově můj dík patří rodině a přátelům.

Ten, kdo o mimi nepřišel, to nemůže chápat, jaká je to bolest. Vím, že v tom nejsem sama a že se jednou zadaří, ale já bych toho bobíška chtěla mít už teď.

Spousta lidí mi říká, že na to moc myslím, ale kolem mě je to samé mimino a copak na to jde nemyslet?!

Takže holky, které za sebou máte něco podobného… Nesmíme zoufat. Dočkáme se!

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 5.0 bodů
 Váš příspěvek
 
Elisia  11.05.11 09:27

:hug: společně to zvládneme :huban:

 
Tallulah
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 11.05.11 09:28

Držím palce při dalším snažení a celkově ať už jsou v tvém životě jen ta světlá místa :wink: Vím,jak se cítíš, taky jsem si v listopadu prošla revizí (ZT v 9tt), těhotenství se nám podařilo po druhém měsíci snažení, byla jsem šťastná. Bohužel po té revizi se mi totálně rozházel cyklus, takže se budeme muset obrnět větší trpělivostí a přečkat tu trnitou cestu za miminkem.
Moc ti přeji brzké //, určitě by sis to zasloužila, stejně jako ostatní holky, které si ošklivým zážitkem jako revize je, prošly :kytka:

 
vlastecka
Povídálka 40 příspěvků 11.05.11 09:30

Ahoj, tomu věř, že se i Ty dočkáš!!! Mám za sebou podobnou zkušenost, jen jsem si ji odbyla už loni v únoru. Celý pobyt v nemocnici jsem probrečela. Za půl roku na to se mi poštěstilo a dnes mám doma malého mrňouska. Držím Ti palce, ať se Ti zadaří co nejdříve a vše proběhne tak, jak má!!!!!

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 11.05.11 09:33
  • holky moc Vám děkuju…já mám naštěstí cyklus přesný jak hodinky..dýl jak 29 dní mi netrvá..až mě to občas pěkně štve :-D

ale co..počkám do června a když se ná nepodaří otěhotnět,tak začnu řešit dr.

 
band
Nováček 3 příspěvky 11.05.11 13:34
držim palce

ahoj, úplně tě chápu…i já měla minulý rok podobný…po 2 letech snažení sem otěhotněla a bylo to biochemické a pak se mi to loni stalo ještě 2× :cry: :cry: :cry:
pak ale na imunologii přišli na příčinu a já sem dnes v 19tt :srdce:
Přeju ti, aby si měla tento rok stejně šťastný - moc bych ti to přála. Držim palce :hug:

 
Banny
Závislačka 3399 příspěvků 11.05.11 13:56

držíme palce :hug: :hug: :hug:

 
maacek
Extra třída :D 12246 příspěvků 11.05.11 14:12

jak moc ti rozumím, toto jsem prodělala v dubnu :cry:
nyní jsem ve stadiu čekání na první ms po samovolném potratu :-( a vůbec nevím co čekat, každopádně jak dorazí jdeme do dalšího pokusu IUI!!!!

musíme to zvládnout i když je to opravdu hodně náročné - psychicky hlavně!!!

přeju nám všem co nejdřív //

 
Iveta84
Ukecaná baba ;) 2363 příspěvků 11.05.11 15:51

Lucko, opravdu vím, jak se cítíš. Žádné chlácholení Ti nepomůže a přestat myslet na to také nejde, nebo aspoň já to tak měla. Prožila jsem to v červnu 2010, na revizi jsem musela 2×, poprvé se to doktorům nepovedlo. Dr. mi říkala, že teď nesmím v žádném případě otěhotnět 6 měsíců, ale třetích měsíčků už jsme se nedočkali :wink: jak můžeš vidět na mém metříku, termín porodu mám téměř na den přesně o rok později, kdy jsem byla na revizi. Chtěla bych Ti poslat hodně síly, zdraví a hlavně psychické pohody. Věř, že se dočkáte :hug: Držím moc palce :wink:

 
Kolárka
Ukecaná baba ;) 1015 příspěvků 11.05.11 16:36

Na každého jednou dojde!!! :wink: Držím moc pěstičky, ať je to brzy! :kytka:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 11.05.11 16:42

děkuju…já doufám,že už se brzy zadaří…už bych si štěstí zasloužila…loňský rok byl až moc náročný

 
Aries6
Neúnavná pisatelka 17656 příspěvků 13 inzerátů 11.05.11 19:38

Nejde na to nemyslet, sama jsem na to myslela, jak blázen. A tady ty řeči nemám ráda.
Držím pěsti, ať se zadaří … zkus si dupnout kvůli nějakému vyšetření a taky doporučuji nějakou fajn masáž … někdy to dělá zázraky :)

 
Bibi82
Extra třída :D 10697 příspěvků 11.05.11 19:44

Ahoj,
vím, čím si procházíš, prožívám hodně podobný příběh… po roce a čtvrt snažení obrovská radost, následovalo ZT v 9tt :cry:
Držím palce, ať se co nejdříve zadaří a hlavně ať je příště všechno v pořádku :andel: :andel: :andel:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 11.05.11 21:56

holky jste zlatíčka..všechny se dočkáme..určitě a určitě brzy :-)

 
Nutel
Zasloužilá kecalka 867 příspěvků 11.05.11 22:27

Luciasku, držím palečky, určitě se dočkáš :huban:
Byla jsem taky na revizi, v 9.tt moje první těhu zamklo :cry: cítila jsem se úpe stejně jako ty, všude kolem mimískové a my pořád nic… Na Matýska jsme čekali víc jak rok, bylo to fakt na palici, až jsme přestali doufat, tak jsem otěhotněla… Dneska už chodí do školky a v košíku spinká tříměsíční Vikinka :srdce:

Uvidíš, že se taky dočkáš, broučku :huban:

 
turny
Závislačka 4875 příspěvků 12.05.11 07:41

Luciasku, taky moc držim pěstičky, ať se to brzo povede. Nedá se na to nemyslet, prošla jsem si něčim podobnym, když jsem na testu našla // měla jsem obrovskou radost, pak jsem ale začala slabě krvácet, na UZ zjistili že mám v děloze kromě mimíska hematom a je stejně velkej jako mimí, pak velká naděje, mimísek měl srdíčko a hematom zmizel, měli jsme obrovskou radost, že to mimí zvládlo a za týden šok, doktor zjistil že srdíčko přestalo tlouct :cry: tak mě čekala revize, doktor nám řekl, že se můžem začít snažit po první MS, ale během šestinedělí, jsem chytila od kočičky plíseň, takže na kožní, antimykotika a zákaz otěhotnět :cry: bylo to hrozný trápení, když jsem dobrala prášky a byla v pořádku, tak jsme tomu nechali volný průběh a malér na sebe nenechal dlouho čekat, najednou tu samou plíseň měl manžel a opět zákaz snažení…ale stejně se na nás usmálo štěstí v tom, že jsem otěhotněla během tý doby co jsme byli oba zdravý. přiznám bylo to překvapení, nečekala jsem to. Těch prvních 9 tt jsem se bála, aby to nedopadlo jak posledně, ale vše dopadlo dobře a i přes komplikace od 30 tt jsme to zvládli a malej se narodil krátce po termínu, a teď je mu půl roku a je to malej drak, je to největší štěstí a ať je ta cesta trnitá jak chce, stojí to za to. Tak moc držim pěstičky, ať se brzo dočkáš

 
pamonteka
Nováček 3 příspěvky 12.05.11 13:08

jen se zeptam a to jsi po zakoroku nebo jen klasicky ms…o:} :mrgreen: :wink:

 
luciasek07
Povídálka 24 příspěvků 12.05.11 15:04

první těhu odešlo s ms a druhé bylo zakončeno revizí dělohy.

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 12.05.11 21:52

Jednou to přijde, neboj. Já čekala 10 let, a dočkala jsem se a rok po porodu jsem otěhotněla podruhé :palec: Držím palečky. :huban:

Vložit nový komentář
Poslat
nový deníček

Všechny deníčky uživatele