Mám zpoždění 3 dny

barca4  Vydáno: 12.06.03

Dal jsem si předsevzetí psát každé pondělí večer jak se náš vytoužený drobeček Mareček má a už tu je první malé zpoždění. Marečkovi byly 3 týdny před třemi dny (9.6.2003, vážil 3.800g, výška stále jen 53 cm) a já píšu až dnes.

Koloběh denních starostí pokračuje, ale vše je stále o něco zaběhnutější, poslední dvě mytí jsem prováděl skoro sám, naposledy to bylo podle Peťulky už za jedna mínus. Novinkou v životě Marečka jsou stále častější vycházky v kočárku, a odpolední ležení na dece na zahradě, samozřejmě ve stínu, pod slunečníkem. I když většinu doby na čerstvém vzduchu prospí, zjistili jsme, že se mu líbí být jen rozbalený, bez plínek, přikrytý jen plínou, pod kterou si vesele kope a vyhání větříky. My od něj odháníme mravenečky a mušky. Každý den nás navštěvuje moje maminka, které se učím říkat babička a která Marečkovi říká mravenečku Bohoušku, bramboro a tak podobně. Babička se netěší na následujících 10 dnů, které bude bez něj, protože bude na dovolené v Řecku. Všichni však stihneme zítra hlasovat pro vstup do Evropy. Mareček si evropskou budoucnost odhlasuje sám, vezmeme ho s sebou a symbolicky mu dáme lístek, aby ho hodil za nás a vyfotíme ho, alespoň to tak plánuji.

P.S. 1 Děkujeme za několik rad týkajících se Marečkova pláče. Zdánlivě nejdůležitější byla ta, že při pláči chce abychom byli u něj, abychom ho chovali. To my děláme moc rádi. Už jsme v jeho křiku docela zběhlí a navíc on už tolik nekřičí jako dříve.

P.S. 2 Nanny funguje, jen se nesmí zapomínat vypnout.

Zdenda (11.500 dnů), Peťulka (9.500 dnů), Mareček (24 dnů)

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 0.0 bodů
 Váš příspěvek
 
kocour
Stálice 81 příspěvků 15.06.03 10:54

Hurá, už máme odvoleno a vyšlo to, vstoupíme do Evropy! 77% pro.

Vložit nový komentář