První deníček o miminku

Hubanda2603  Vydáno: 10.09.12

Moc vás tu všechny zdravím a ráda bych se s vámi podělila o zážitky ze svého druhého těhotenství. Nyní jsem v 11. tt a pan doktor naše miminko pojmenoval netopýrem, docela mě to pobavilo. Jen škoda, že to nebylo tak úsměvné úplně od začátku.

Přišla jsem na to velmi brzy. Byla jsem asi tak 5+3 tt a můj pan doktor mě ta vyděsil, že jsem z toho týden nespala. Řekl mi, že musím přijít další týden a pokud nebude nic vidět, tedy ani srdíčko, musím na přerušení, a to jsem si myslela, že mám úžasného doktora. Než jsem k němu přišla, slyšela jsem samou chválu.

Doktor byl starší, úsměvný a velice vtipný pán, a tak jsem víc neřešila, jen to poslední mě dost zarazilo. Ale tak co, nemůže vše jít jen hladce. A protože jsem odjela na dovču, objednala jsem se k velmi známému doktorovi do Prahy a těšila se jako malé dítě a pevně věřila, že mě pan doktor řekne, že je vše v pořádku.

Pan Dr. Bednář v Praze mě naprosto uklidnil, zkontroloval mě a miminko, ukázal a pustil srdíčko a od té doby se snažím si vše užívat. Nyní mě čekají odběry a snad bude taky všechno v pořádku. Jinak doma už mám skoro devítiletou dceru a přítel má dva kluky, je nás trošku víc, ale nám to nevadí. Těšíme se na náš přírůstek všichni.

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 1.5 bodů
 Váš příspěvek
 
Lucinatko
Závislačka 4735 příspěvků 10.09.12 08:02

Velmi kratky denicek :) tak at se vam dari a tehotenstvi mate bez komplikaci :kytka:

 
Miš-El
Závislačka 3063 příspěvků 10.09.12 09:22

První deníček o mém doktorovi :D
ne ale :palec: přeju ti bezproblémové těhulkování :kytka:

Příspěvek upraven 10.09.12 v 09:23

Vložit nový komentář
Poslat
nový deníček