Naše druhé miminko II

Těhotenství

Na hematologii jsem šla 11. října, krev je zatím dobrá. Nemusím si píchat injekce. Na další kontrolu jdu 9. listopadu. To už dostanu Clexan.

Pak jsem i s manželem byla u nového gynekologa. Má pěknou ordinaci a moderní ultrazvuk. Dělal mi vyšetření čípku a bral stěr na cytologii. Pak mi udělal ultrazvuk, a to sestra zavolala manžela a Matýska, ať se jdou na ultrazvuk podívat, na miminko. Podle ultrazvuku je fazolka o den menši. Taky mi sestra brala krev na triple testy. Pohlaví nám dr. neřekl. Pak mi poslal fotky naší fazolky emailem.

Do další poradny jdu 1. listopadu, kde dostanu žádanku do Brna do Prenatalu na velký ultrazvuk ve 20. tt. Už se těšíme, až zjistíme, co v bříšku mám. Ale asi to bude opravdu kluk. S manželem jsem se vsadila, manžel si myslí, že to bude holka. Holčičku bych chtěla i já, ale určitě to bude kluk. Na velký ultrazvuk jdu 14. listopadu do Prenatalu.

Tak jsem byla 1. listopadu v poradně. Dr. mě vyšetřil, a pak mi udělal ultrazvuk. Ptala jsem se, kde mám placentu a říkal, že je na přední straně a zasahuje do dolního segmentu. Jelikož jsem po císaři, mám strach, aby placenta nevrostla do jizvy. To bych zase musela rodit císařem. Mám z něj strach, protože by mi hrozila trombóza a embolie a taky velká ztráta krve.

Triply jsou negativní a dostala jsem žádanku do Prenatalu na velký ultrazvuk. Ultrazvuk: BPD-18/0, FL- 19/3, AC - 18/6, HC - 18/0. Miminko váží cca 249 g. Hrdlo 48 mm. Změřený i čípek. Na pohlaví miminka jsem se zapomněla zeptat. Tak snad nám to řeknou na velkém ultrazvuku. Musím brát magnésko, protože mi tvrdne děloha a nesmím uklízet. A to mám doma 27měsíčního syna. Takže bude chodit k babičce.

Hodnotilo 11 lidí. Score 2.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 05.11.12 17:39

Tak at vam ta vase vysnena holcicka vyjde! :) TAky jsem si prala aspon jednu holcicku, no a mame tri kluky :mrgreen: ale nemenila bych je za nic, jsou to moji milacci! :andel:
Preji pohodovy zbytek tehotenstvi a zdrave miminko :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama