Patnáctý měsíc

emimino  Vydáno: 04.09.01

Je konec 15. měsíce a rodiče mě zcela prokoukli - prý jsem prudce inteligentní (rozumím naprosto všemu, co mi říkají a co po mě chtějí) a dál jsem prudce líná (vůbec se nechci učit mluvit - batolata prý se učí rychlostí 2-3 slova za měsíc, chachacha!!!).

Hrozně ráda maluji, umím dokonce správně chytit do prstíků pastelku. Taky se mi moc líbí, když mi někdo maluje, nejlíp můj pejsek-maňásek.

Ráda si hraji s knížkami, kde s mámou hledáme namalované autíčka a miminka a pejsky a kočičky a kočárky a vláčky - a já je vždycky najdu.

Taky si ráda hraju na „…kde mám“ a ukazuji, kde mám očička, vlásky, pusinku, ručičky, nožičky, bříško, nos, ouška, naušničky, prstíky, prcinku a taky, kde to všechno má panenka a máma a táta.

Moc ráda chodím s mámou a kamarádem Honzíkem a jeho maminkou do místního obchoďáku na dětský koutek, kde jezdíme na skluzavce, lozíme přes překážky a házíme po sobě balónky.

Taky ráda otevírám skříňky s nádobím a vařím, a ještě raději otevírám skříňky s oblečením, nejlépe s čepičkami, které si už sama dokáži obléct.

Taky jsem zjistila, že dosud „zakazované ovoce“ náramně chutná a tak k nelibosti maminky ohrnuji nos nad zdravou výživou a mlaskám u čokolády a koláčů a sýrů a salámů.

Prostě zjišťuji, že být malé mimino je moc príma.

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 0.0 bodů

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek