Pokus o deníček emiminkovek

Vendelina1  Vydáno: 24.11.04

Ahoj holky, Zebřičkovské, Matýskové......no prostě všechny co už máte nebo bysme chtěly mimi.

Četla jsem v jednom deníčku, že hledáte někoho čtvrtého do party, kdo by se přidal. Pokud bych to mohla být já, tak bych se cítila opravdu poctěna.Taky bych si moc přála mimi a znám ten pocit, který se dostaví každý měsíc. Ta beznaděj, bezmoc a nenávist k vlastnímu tělu. Chtěla bych tady přispívat svými zkušenostmi a taky se ráda dověděla něco nového. Na tyto stránky už chodím přes dva roky a stejnou dobu se pokoušíme s manželem o mimi. Chtěla bych si taky s vámi pořádně popovídat o čemkoli jiném abysme na ty prcky tak nemyslely a oni se mohli v klidu zabydlet v našich bříškách. Pokud mě přijmete mezi sebe, slibuji, že vás nezklamu a napíšu vždycky něco takového aby vám to udělalo radost.
Tak mi prosím napište, budu se moooc těšit.
Ahoj Vendelína

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 5.0 bodů
 Váš příspěvek
 
Anonymní  24.11.04 21:18

Ahoj Vendelino,

jestli se k nam chces pripojit, tedy ke snazilkam, tak si vyber nejaky denicek, ktery se ti nejvic zamlouva a pak do nej prispivej, treba jen komentari, ale i samotnymi denicky. Samozrejme, ze tu muzes proplouvat z jednoho denicku do druheho, ale ja osobne jsem stale v tom jednom (jedna se o denicek holek z diskuze Tehule?), kde se uz vsechny tak nejak zname, ale cas od casu nakouknu i do jinych, jako treba do zebrickoveho ci Matyskove. Jsem presvedcena, ze v jakemkoliv budes prijata.
Takze necham vyber na tobe a treba se nekdy sejdeme v tom nasem denicku
Andrea Dede

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 25.11.04 09:04

Ahoj Vendelínko,
je to přesně tak jak napsala Andrea předemnou. V každém snažilkovském deníčku tě všichni rádi přivítámeí, stačí si jen vybrat do kterého se přidáš :-)
Neměj obavy, že se v deníčku už všichni známe, moc rádi vidíme každou novou tvářičku a věř, že se pak snáze překonávají krize v podobě MS a všem nám tečou slzičky radosti, když někdo ohlásí dvě čárky.
Přeji ti dobrý výběr Maru (zebřičkový deníček)

 
monicka01
Kecalka 266 příspěvků 25.11.04 09:05

Ahojky Vendelíno :-)
Já pocházím z deníčku snažilek - zebřiček od Maru. V tomto deníčku se holky rozhodly přejmenovat na zebřičky, protože si daly za úkol mít do konce roku každá dvě čárečky na testíku a přidat je zebřičce na její krásné boky :-) Já sama jsem už těhulka, ale v deníčku zůstávám. Jsem věrná holka jen pouze nakukuji do květňátek.
Jak už psala Andrea Dede je to na tobe vybrat si deníček, který ti přirostl nejvíce k srdíčku. Věř, že vše budeš ráda vítána. Deníčky vznikly pro podporu dušičky a pofoukání bolavého srdíčka. Jo a taky umíme řádně zatočit se skřítkama depkoidníkama :-)

Krásný den Monika

 
Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 25.11.04 09:17

AHoj holky, moooc vám děkuju, že jste mi odepsaly.Strašně ráda se k vám přidám, protože s kým se o „tom“ můžu nejlépe poradit než s odbornicemi? Já bych se přidadla do Zebřiček, protože bych taky do konce roku chtěla ,ale o tom se už rozpovídám tam, jo? Tak se na vás moc těším.
Pa Venda

 
Anonymní  25.11.04 09:40

Ahoj,

psala jsi k nám, do Opičáků, my sice nejsme snažilky ( označení deníčku byl drobný technický přehmat ), máme dětičky okolo 19 měsíců staré, ale samozřejmě se můžeš připojit a třeba nabírat zkušennosti, až se jednou zadaří, a moc Ti přeju, aby to bylo brzo.
Jolka ( Opičáci )

 
Vendelina1
Povídálka 48 příspěvků 25.11.04 12:59

AHoj Jolko.S tím napsáním do Opičáků jsem se fakt spletla. NAvštěvuji totiž všechny deníčky a nějak jsem pozapomněla kde jsem. Navíc když byl název snažilky, tak už mi to vůbec nedošlo. Ale moc ti děkuji a určitě k vám ráda zajdu, pokecat si o tom, jak to „správně“ dělat s těma prckama! Ať se vám holky taky daří prcci ať moc nezlobí. Pa Vendelína

Vložit nový komentář
Poslat
nový deníček

Všechny deníčky uživatele