P.S.T.M. - 68 - „Jak jsem si myslela, že jsem znovu těhotná.

bolero  Vydáno: 25.05.05

Ahojky, Missorka je bez nápadu, tak to zkusím já.

Jak bych začala. Tak třeba, že jsem žila v takovém klidu, zajeté koleje a kromě pokroků mojí holčičky nic novýho a zajímavýho. Prostě tichá voda a kde nic tu nic.

Jen jsem v kalendáři měla tečku, protože v pátek měla přijít MS. I vložky jsem si nachystala - já si teď chystám všechno, jsem zvyklá od M. být na určité věci připravená.
Pátek tady a já chodím co 2 hoďky kontrolovat stav na záchod. A nic. Pořád ještě pohoda, tak mám den zpoždění, no.
V sobotu jedeme na chatu, mám tam práce až nad hlavu, není moc čas o tom přemýšlet, v neděli to samé, až večer, když mám doma čas zase přemýšlím, kde ta zpropadená MS je.
No nepřišla ani v pondělí. A to už se mi hlavou začaly honit různé myšlenky. Zpoždění jsem měla jenom jednou v životě a výsledek toho zpoždění strášně miluju a raduju se z ní každý den. Ovšem teď žádný zpoždění nebylo plánovaný a já jsem z toho docela vykolejená. Oznamuju to manželovi a ten je v naprosté pohodě a klidně mi odvětí, že se nic neděje, že ví co dělá a že asi budeme mít dítě - pozn. Nepoužíváme žádnou antikoncepci, metodu přerušovaného sexu jsme praktikovali už 2 roky před Markétky početím a nikdy nebyl problém, občas používáme kondom.
Takže manžel má vyřešeno a mojí paniku nechápe. Bože Ti chlapi to mají všechno tak lehké!!!!! Ale co já, co budu dělat s dalším miminkem? To nemám šanci zvládnout!!! Vždyť se chci vrátit do práce. Mám dobrou práci na malým městě a nechci o ní přijít!!!! Bože co já budu dělat, proč je to zrovna takhle, já mám přece ráda všechno naplánovaný, s nečekaným překvapením se nepočítá......
Když mi hlavou probíhaly všechny tyhle negativní reakce a poté, co skončila prvotní panika jsem si vzpomněla, jak to bylo před rokem a 5 měsíci.

Tenkrát jsem měla 2 dny zpoždění a koupila si cestou do práce test. Obyčejný, levný, za dvacku. Hned v práci jsem snědla jogurt a kelímek od něj použila a vykoupala v něm proužek. Počkala jsem na záchodě asi 5 min a nic se neobjevilo. Nemohla jsem tam v koši proužek nechat - někdo by si mohl všimnout - a vzala jsem ho k sobě do skříňky. Asi za 2 hoďky jsem se na něj šla podívat znovu ááááááááááááá byla tam slaboulinká druhá čárka. Koukala jsem na to jako blázen a proběhla mi hlavou poprvé myšlenka, že budu máma. Hned jsem psala manželovi SMS, že bude tatínek. Ten den jsem úplně šílela a práci vůbec nevnímala a ty testy jsem si v práci udělala ještě 3. Dva byly negativní a ještě jeden pozitivní. Druhý den v noci jsem si udělala dražší test a byly tam //. Čtvrtý den zpoždění jsem byla na UTZ a krvi a tam se potvrdilo, že jsem opravdu těhu a že budu v září maminka.

Bože, jak já byla tehdy šťastná a jak já se těšila na bříško a na miminko.

A teď jsem měla zase zpoždění a musela jsem se zastydět. Co když opravdu jsem těhu a mám tam v břiše mimíska a já se na něho vůbec netěším? Nemůže ho to už takhle v zárodku nějak negativně ovlivnit? Vždyť je to tak nespravedlivý, na Markétku jsem se tolik těšila a tohle miminko má být zatracovaný. Néééééééééééééé. Jestli už těhotná jsem, tak se z toho musím radovat hned od začátku, protože je to moje dítě a budu ho milovat stejně jako M.

Takže tady bylo úterý a já si v hlavě pohrávala s myšlenkou, že možná opravdu čekám miminko. A když jsem zapomněla na všechny negativní okolnosti, tak se mi ta myšlenka moc líbila. Zase tam možná mám mimíska a zase to bude krásnej, maličkej uzlíček, kterej spolu s manželem porodíme a bude se na mě koukat těma maličkýma očkama a já budu vědět, že jsem tady na světě pro něj a že ho miluju a nikdy neopustím.

Kdybyste věděli, jak se mnou cloumaly hormony a jak jsem byla minutu nešťastná a druhou minutu šťastná.
MISSORKA určitě ví, o čem píšu.

A ve středu jsem jela za kámoškou a jejím 7-týdenním chlapečkem. Bože to byl krásnej bobásek, maličkej, bezbranej, miloučkej, zlatíčko. Tak jsem si opravdu dovedla představit, že i já budu za nějaký čas svého mimíska chovat.

A potom to přišlo - velký kafe a záchod a byla tam, mrcha rudá tam byla.
Bože, jak já byla šťastná, opravdu nejsem těhotná :-))))))))))))))))))
Bože, jak já byla smutná, opravdu nejsem těhotná :-((((((((((((((((((
A nakonec mi to bylo docela líto. Všechno mohlo být vyřešeno a já mohla čekat Markétky sourozence.

Takže se mi zase střídalo štěstí a lítost a sama jsem nevěděla, co bych měla vlastně cítit. Byla jsem celá rozpolcená. Psala jsem manželovi, že nejsem těhotná a on mi zpátky odpověděl : ŠKODA!!!

Takže vlastně asi škoda........­..........

No asi popřemýšlím o nějaké antikoncepci, i když bych si podvědomě asi nějakého mimíska přála.
Ale ruku na srdce, kterou z vás nezacloumalo, že má TESSIE takového krásného bobánka Matěje? Která z vás by ho nechtěla mít také doma?
Je mi to jasné!!!!!!

Takže TESSIE, všechny se spolu s Tebou radujeme z nového mimíska v deníčku a už se moc těšíme na Missorku a další porodní šílenství a na další miminko v deníčku.

Markéta a Markétka, už je nám 8 měsíců

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 0.0 bodů
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 25.05.05 07:53

Ahojky,
teda já jsem prvnííííííííí. To je super.
Tak deníček se mi moc líbí a abych pravdu řekla, tak jsem se do toho tak vžila a krásně jsem si zavzpomínala na své //. Můžu říct, že se už těším na další, ale ještě si chvilku počkám.

Markét- moc hezky jsi to popsala a koukám, že bude krásné počasí takže brusle to jistěj viď

tak zatím já ještě písnu to jen tak na úvod.
Krásný den přeje Evel

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 25.05.05 07:54

Ahoj v novém deníčku!

Markéto, prima! No tomu se říká smíšené pocity :o) Totéž jsem zažila když byl Míše necelý rok, na testu jsem po dlouhé době vykukala druhou čárku a nastala panika. Druhý den jsem to zopakovala a byla jen jedna. Po pár dnech přišla MS a já byla smutná. Manžel nechápal, ale nekomentoval ;o) Protože taky nemám ráda překvapení tohoto druhu tak baštím pilule. A protože už máme dětský pokoj dost naplněný, úzkostlivě dodržuju čas, přece jen ten Exluton není zas až tak spolehlivý pokud se nebere opravdu ve stejnou dobu.
Dokud kojíš, nebude asi MS pravidelná jak jsi byla zvyklá, takže asi se nedá ani počítat s plodnými dny uprostřed cyklu.

My jsme zpátky z chalupy, přijeli jsme včera odpoledne a asi hodinu po příjezdu jsme šly s Míšou plavat. Když jsme se vrátily, Vítek už spinkal (úžasné, když manžel už může nakrmit kaší, Vítek se konečně smiloval a papá ji hezky), Míšu jsem hned uložila a bordel tu zůstal :o/ Takže teď hurá na to, Míša je ve školce, Vítek po snídani. Dopoledne jdeme na lžičku na obrnu tak jen doufám, že po tomto očkování nebude reakce, No minimálně odpadne bolavé místo vpichu a taky se to asi obejde bez řevu. Jak Vítek vidí lžičku, otvírá pusinku jak ptáčátko :o)
Jo, ale nejdřív ze všeho MUSÍM zkouknout Matěje, ještě jsem to nestíhala!
Zatím pa pa!

Katka

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 07:56

Ahojky Evel,

dosuším hlavum, vysaju a vytřu, udělám druhý kojo a jde se bruslit!!!!!!!!!!

Za oknem to tam vypadá na krásný ráno.

Markéta

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 25.05.05 07:58

Ahoj Merkét, nááádherné. Krásně si to napsala, až mám slzy v očích.
Bože, ani nevíš jak mám úplně stejné pocity jako ty. Jsem zoufalá touhou po miminku, chci aby se to vyřešilo samo. Ale rozumem vím, že ještě nemůžu. Neuživili bychom se. Tak mi nezbývá než všechnu lásku a touhu věnovat Kubíčkovi a Markovi a těšit se. Když to napíšu přesně jsem v tom stavu jako před Kubíčkem. Jsem šílená touhou.
Teď ta moje „touha“ dělá pořádek v CD. Vždyť je hnusné, když jsou srovnané v poličce. Na zemi mazi hračkami jsou hezčí.

Kakinko, sláva týden za tebou. Už to uteče jako voda. Tyk ty nás taky budeš napínat. Nééé, prosím, prosím :-))))) Umřu zvědavostí.

Gabčo, si fakt dobrá, že sis vůbec všimla, že Barča má nějaký problém a ře ses odhodlala to řešit. Já jsem na toto bábovka a spíše bych se tím trápila a dlouho se rozhoupávala.

Missorko, opatruješ se? Nebo meješ okna :-))). Nijakou náladu vykopni, depku pošli za ní obloukem a užívej si bříška.

Máme novou bezvadnou hru. Ještě nedávno jsem chodila na záchot tak, že jsem nechávala otevřené dveře a Kubíček seděl přede mnou a sledoval co dělám. Teď jak nechám otevřené dveře, přileze a za huronského smíchu je zabouchne.

Včera u nás byla kamarádka s 16m chlapečkem. Je to malý vztekloun, Kubíka mlátil. Jen co se přiblížil už jednu schytal. Byla jsem z toho špatná a ona nic. Neokřikla ho, nevysvětlilamu, že nesmí. Nic.
Takže to skončilo tak, že on si hrál a já jsem držela Kubíka na klíně. Občas jsem ho pustila, ale nešlo to. Potom přijel jeho tatínek, ten jak to viděl, udělal vyrvál (okřiknul ho a plácnul po ručičce). Chlapeček předvedl hysterickou scénu, hnusný tatínek, nemám tě rád…, ale pak už si to nedovolil. Maminka to omlouvala, že děti takové jsou a že se to výchovou nedá ovlivnit. Co si myslíte? Mám se na to připravit nebo to jde utnout hned v zárodku?

Jdu cvičit a pak do sprchy. Zrovna bojuju s mykózou a nakazila jsem i Marka. Tak fňukáme duo. Nemáte zkušenosti s výplachy Tantum Rose (nebo tak nějak)?

Radka a Kubík (stojí u postele a žužlá peřinu a tlačí)

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 08:08

Ahojky

Kubík je šikula, když už tak pěkně probírá CD a bouchá dveřmi. No já jen čekám, kdy to u nás taky začne.

A včera u nás byla kamarádka s 5-ti měsíčním Vašíkem a dali jsem dětičky k sobě na deku a naše malá, ta po něm šla a taky mu udělala plác, plác nejdřív po ručičce a potom i po obličeji. Já jsem zrovna dělala kafe, tak jsem šla, že jí okřiknu a dám od něho dál a Jiřina mi řekla, ať to nedělám, ať se taky Vašík otrká.
Naše érovka je na dětičky už zvyklá, ale Vašík se včera kamarádil poprvé a bylo to vidět, když jsme je potom nechali, aby si spolu hrály, tak už se Vašík taky tolik nedal a bránil se.
Přece je o 3 měsíce mladší, ale on to tý naší treperendě jednou nandá.

Takže Markétce jsem sice vysvětlila, že se Vašík neplácá, ale Vašíkova maminka zase chtěla, aby se Vašík bránil sám, takže jsme je nechali, ať si to mezi sebou vyšeší sami. :-))))

Markéta

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 08:12

Ahojky Kačko,

to je úleva, když už může Vítka nakrmit tatínek, co?

Konečně jsi nahraditelná a možná budeš mít víc času pro sebe, pokud se Ti povede donutit tatínka,aby taky spolupracoval :-)))

U nás jsou ty úspěchy spíše sporadické, to už musím opravdu vypadnout z domu, aby se tatínek snažil, jinak ví, že vždycky nakrmím a dítě o hladu nenechám.

Takže přeju hodně úspěchů při přemlouvání tatínka, aby nakrmil.

Markéta

 
Missorka  25.05.05 08:19

Komentář písnu později, ale nedá mi to a musím reafovat na Radku.

Já si myslím, že kamarádka rozhodně pravdu nemá a razím heslo, že každý rodič je zodpovědný za svoje dítě - tudíž - chráním i okřikuju… Naštěstí u nás v okolí jsou maminy podobného ražení, takže to není problém. Ale je pravda, že jsem se setkala s jednou, co sice kritizovala chování starších dětí vůči svému dítěti, ale už opravdu nijka neřešila, že to její dítě terorizuje to moje mladší. No, nejsem prudič, takže jsem nic moc neřekla, ale moc často se nevídáme ;-)

A propos - když k nám přijede Markét s Delfínkem, tak taky nenecháme kluky samotné ať si to vyříkaj. A to, že Delfínek zkouší co Vojta vydrží mi přijde v pořádku, pokud jsou oba pod dohledem… Ostatně - Vojta mu to začíná už zdatně oplácet, takže s Market okřikujeme obě! :-)

Určo se nedej. Já nechci mít z Vojty skleníkovou kytku, ale otloukat ho nenechám. :-)

Z koho je ovšem Vojta úplně hotovej je Anika od Albi - tu nemlátí vůbec (pokud si pamatuju - když tak Albi opraví ;-)) Jen ji tak jemně zkoumá a ona se u toho tváří velmi ale velmi potěšeně… :-)

Krásný den.
Peta, Vojta (uklízí, Radko, pro změnu kazety) a Klíšťátko (co mu dneska jedeme pro papír na jméno a bude vymalováno :-))

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 08:22

TAKŽE JSME TADY VŠECHNY NAPNUTÉ, COŽE SE NA TOM PAPÍRU VLASTNĚ OBJEVÍ!!!!!!

 
Missorka  25.05.05 08:24

Jo a to mám jako říct, jo? ;-)

Tobě moc díky - strašně jsi mi svým deníčkem zlepšila náladu, a že jsem ji včera měla pod psa!!! :-)

Peta a spol.

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 08:31

SAMOZŘEJMĚ, ŽE NÁM TO MUSÍŠ ŘÍCT, VŽDYŤ JSME SE PŘECE ÚČASTNILY ANKETY A LOBBOVALY ZA NAŠE FAVORITKY!!!!!!

TOBĚ JSEM ZVEDLA NÁLADU A SAMA JSEM SI U TOHO PĚKNĚ ZABULELA!!!!!!

ALE ZÁROVEŇ JSEM SE POTĚŠILA, ŽE JSEM TO TAK PĚKNĚ SEPSALA.

M.

 
Kakinka
Kecalka 136 příspěvků 25.05.05 09:39

Ach jo, tak jsem měla napsaný komentář a celý se to smazalo, tak už jenom krátce :

MARKÉT : deníček jsi napsala moc pěkně a četlo se to samo. Chápu, že jsi byla na jednu stranu ráda, že nejsi těhotná a na druhou, že Ti to bylo líto. Víš, že já celý ráno přemýšlela o čem bych eventuelně mohla napsat deníček a pak najednou koukám, že jsi ho už napsala. To byl teda fofr !

BUDULÍNKU : Tantum Rosa mám teď taky koupený, ale ještě jsem ho nedělala. Musela jsem si teď taky zavádět ňáký tabletky a doktor mi ho doporučil, ať si dělám ten výplach tak 1× týdně, aby se poševní prostředí zklidnilo.

PEŤO : tak který jméno jste vybrali ? Je to Sára ?

Já teď jdu ven, snad tam už bude teplíčko, pak chci přesazovat muškáty a rajčátka, tak prozatím končím.

Hezký den Všem
papa
Kačí a králíček

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 09:43

POLÍBILA MĚ MŮZA, VÍŠ, A NAVÍC JSEM DNESKA VSTALA RÁNO S JIRKOU A TOHO ČASU CO JSEM NAJEDNOU MĚLA......

ASI SI TO ZÍTRA ZOPÁKNU

m.

 
Gabinka1
Kelišová 6489 příspěvků 25.05.05 10:11

Ahooooj…
Market, moc hezký, slzím si tu:)
No večer jsem taky přemýšlela o tématu deníčku, jenže doma manža, dítě chtělo jíst a spát…a navíc takovej ten červíček, že na Peťu nemam a nějaký moje vyprávění by bylo nuda:)) Ale pořád přemýšlím a kutám, protože vím, že Peťa toho má dost a brzy bude Klíště a tak se budem muset snažit my…:)

Katcho, vítej zpátky! Obrnu zmáknete v pohodě:) No tak o tom, že by u nás krmil otec, si můžu nechat zdát (leda by v noci kojil:) - na jídlo neni doma a večer kojim, ale je fakt, že uvažuju o tý kaši. Vaše pro a proti? Kdo dává a nedává a proč? Nevim, co mi říká, že jí nedam, furt nevím.

Radko, i já mám takové pocity. Ale vzhledem k tomu bydlení a navíc jsme ještě nezačaly s Bárou tátu zpracovávat na sourozence:) Jinak zrovna včera Bára přišla na to, že když se do dveří opře, budou mlátit. Fakt super. Jinak na ni ze záchoda dělám bubu a baf, protože většinou jak zmizim, spustí…tak se jí snažim zabavit

Tantum Rosa - bývala gyndařka mi doporučila na moje (lékařsky neprůkazné) problémy. Můj problém byl však i v tom, že jsem ten (jak píšou oni) irigátor nedokázala ani zavést, protože mě to bolelo! Takže nevim…ale jinak si to všichni chválej…

Co se týče těch dětí. Tak jsem někde uprostřed. Jsem proto, aby se děti otrkaly, aby nebyly z porcelánu, takže od mala necham na Báru sahat, tu jí mimčo tahalo za pačesy, tu jí jiné lezlo přes hlavu, tu dělalo baci. Ona si taky osahává, by´t zkraje je stydlivka:) Na druhou stranu na sobě vidim, že do mě buší. Vim, že tomu prd rozumí a vidí v tom baci baci, ale přesto to „nevzdávám“ a když bací co nebo kam nemá, řeknu nene, to je tyty a když kam má, pochválim. Vim, že etd tomu nerozumí a nerozliší to, ale zkoušim tomu udělat základ. Když jde někdo po Báře, většinou maj maminky tendence říkat nesmíš. Reknu ať si sáhne, zkusí, jsme tam, kdyby něco, ale musí si zvyknout. Chaotický - chápeš to? Snad jo:)

Dneska jdem zas cachtat, Bára se budí, zatím končím…

Gabča a Barča

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 10:30

Ahojky,

tak k těm kaším.
Od ukončeného 6. měsíce jsem měsíc dávala kaši na každou noc (Markétka pěkně přibírala :-))). Bylo to v tom, že jsem si nevěřila, že by jí moje mlíčko vydrželo celou noc. Ale už nedávám.

Střídám jí to. Někdy jí dám kaši odpoledne a večer nakojím, jindy jí dám odpoledne zeleninu a večer flašku s Nutrilonem, jindy jí dám zeleninu a večer nakojím, prostě to střídám, aby si nezvykla, že každý večer je kojení.
Myslím, že se potom vyhneme problémům při odstavování.
Kaše Markétce ale moc chutnají. Kupuju buď Hami nebo Sunarku, s oběma mám dobré zkušenosti, Markétce zatím chutnaly všechny příchuti, které jsem koupila.

Když jí je dělám do mističky, dělám je hustější, po lžičce jí to víc chutná.

Někdy večer taky kombinuju Nutrilon a kaši a udělám jí to do falšky půl na půl. Prostě to různě střídám, žádná pravidlenost.
A když jsme někde na návštěvě, tak jí k obídku taky místo zeleninky dávám kaši a zeleninovou plívku dám k první večeři až doma a večer nakojím.

Kombinuju to tak, aby neměla běhěm jednoho dne hustou kaši a třeba Nutrilon k večeři.

Už v tom mám vlastní systém a ten nám funguje, Markétka spí celou noc i po kaši i po kojejí a i po Nutrilonu.

Gábi, je to trošku srozumitelné?

Snad jo,

Markéty

Bože, ona se snad nevzbudí, už spí hodinu a půl a to jsem zrovna chtěla jít v 10 ven. :-))))

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 25.05.05 10:37

…a podala si dudlík a pokračuje ve spaní, takže brusle odkládám až po 18-té hodině večerní až půjde Jirka na pingpong a teď půjdu ke tchánovi na zahrádku plít.

Teda jestli se někdy moje zlatíčko probere :-))))

M.

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 25.05.05 10:59

Ahojte holky,

ono to nebylo jenom takové to nevinné dětské otlapkávání. To mi nevadí, Kubík rád otlapkává jiné děti (favoritkou je Bea z plavání. Nevím čím to je, ale Bea má vždycky lepší jogurt než já :-))))
Bylo to škaredé bití (aspoň z mého pohledu). Třeba: Kájínek si hrál s válcem, když Kubíček přilezl, Kája si sundal papučku a začal ho mydlit. Kubík koukal jak u vyjevení a potom spustil. A toho bylo více. Teď si vyčítám, že jsem se měla ozvat. Ale já na to moc nejsem. Blbá povaha. Nechce se mi do konfliktu.

Kaší jsem taky večer dávala Hami nebo Sunarku, ale už vařím vlastní. To bychom zbankrotovali. Pixlu mám na 4×. Uvařím ovesné vločky (ty u nás vedou), rozmixuju a ochutím ovocem. Fakt bašta. Kubík spí celou noc. Z kupované kaše si dá kolem druhé nášup Sunárku.

Radka

 
Albi
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 25.05.05 11:33

Bolero, super deníček. Páni jak se strašně těšm na druhý, asi bych teď taky měla smíšený pocity. No měla jsem je musim říct i u prvního pozitivního testu. Strašně jsem se najednou lekla, jestli to vůbec zvládnu, mít dítě a vychovávat ho:-) Myslim, že ty pocity budu mít i u druhýho, jako jestli zvládnu dvě děti:-)))

Budulinku, teda chápu tvoje rozhořčení. To se asi kamarádka bude časem divit, až jí prcek poleze po hlavě. Tchán Anice říká, když kopká nevinně nožičkama, „kopni jí (ho nebo kdo je prostě po ruce)“ No to já šílim. Úplně to nesnášim! Hned jsem mu to řekla, že tohle teda ne. Že tomu sice ještě nerozumí, ale neni třeba dělat si takovou hloupou srandu. Pamatuju jak to dělal s neteřema a taky Markéta pak kopala do kde koho a mně z toho bylo zle! Fuj. Nadruhou stranu, doufám, že pokud bude malou někdo „utlačovat“, tak se nenechá. Ale rozhodně jí v tom nehodlám podporovat.
A zrovna včera jsem zahájila něco jako „učení“ rozlišování Baci baci a Malá. Kouká na mě sice jak z jara, ale děsně se jí líbí, když jí za Malá chválim:-)

A na tu mykózu bych zkusila gyno pevaryl. Je bez předpisu, tři čípky a zabírá. Akorát jestli to má muž, tak by to asi chtělo zajít za dr. dá ti něco i pro něj, jinak je to začarovanej kruh. Je to vopruz co? Já to mívala z šaten, už si sakra dávám bacha, abych si někde nesedla.

Doplním missorku: Vojta je naprosto úžasnej, klidně bych je s Anikou nechala bez dozoru:-) No vlastně možná radši ne:-))) Vojta je uchvácenej jejíma vlasama, ale holky, teda to vám řeknu, bych se od něj nechala hladit a prohrabávat vlasama sama:-))) Fakt. Je neuvěřitelně něžnej. Bude to jednou úžasnej milenec:-)))

A+A

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 25.05.05 13:13

Nazdárek dnes podruhé,

Gabčo, kaši dávám každý večer od začátku 7.měsíce. Až teprve minulý týden začal baštit víc než 50 ml. Dávám jí z láhve, u Míši se mi to osvědčilo takže jsem ho na to chtěla naučit. Akorát, že ji dělám do HA mlíka takže máme menší výběr chutí. Jablečná nejela, byla nahořklá či co, banánová chutná výtečně. Já jsem naopak pro pravidelnost v jídle a spaní a tak vůbec. Takže ráno kojení pokud je co, v noci mě obvykle úplně vysosá, případně Nutrilon - už ho snad taky vzal na milost. Dopoledne ovocná přesnídávka, v poledne zeleninový blivajzík, odpoledne ovocná přesnídávka, večer kaše. Jinak přes den někdy chce nakojit, někdy vezme za vděk Nutrilonem. V noci kojíme 2-3 krát.
Očkování proti obrně neproběhlo, až za rok. Včera jsem se konečně dovolala na alergologii a Vítek má nižší buněčnou imunitu takže bude brát 2 měsíce Imunor. Je to roztok a bere se jednou týdně což je super, že ho nebudu muset trápit několikrát denně. A je alergický na pyly trav, ale zřejmě tam budou i stromy, protože má problémy už od února. To ale nedělali, protože je to u tak malých dětí málo pravděpodobné. No tak Vítek holt tu pravděpodobnost zvýší… Ale potravinová alergie se zatím neprojevila tak aspoň že tak.
Míša sama sama sundavá z folie obrázky na sklo tak to jdu zkontrolovat jestli to úplně nezničila.

Katka

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 25.05.05 13:20

Ještě jsem chtěla reagovat na Budulínka: 16 měsíční dítě je podle mě už dost velké na to, aby mohlo pomalu začít chápat, že nemůže do ostatních dětí bušit jak se mu zachce. Že to dělá je jedna věc, to zkouší všechny děti, ale že ho jeho matka nechá bez povšimnutí, to by mě teda točilo a nenechala bych si to líbit. Na písku se občas taky vyskytne nějaký rošťák, který bere dětem hračky a mlátí je, když mu je nechtěj půjčit. Ikdyž jsou Míše už 3 roky, je to ťunťa a nenechám jí otloukat nějakým lumpíkem. To dítě za to nemůže, že mu to nikdo nevysvětlí tak jsem to párkrát vysvětlila já. Sice se prcek tvářil překvapeně, ale hned toho nechal.
A teď už fakt musím!
 Katka

 
Tessie
Kecalka 287 příspěvků 25.05.05 13:42

Ahoj kočičky :-)

Tak se zase po delší době hlásíme i když jen asi tak nějak ve zkratce.

Ale co bych Vám chtěla říct úplně zkraje:

Strašně bych Vám všem chtěla poděkovat za tu nádhernou předporodní a hlavně porodní podporu. Fakt si toho nesmírně vážím a ani nevíte jak mě to potěšilo. Bylo to fakt senza a lepší porod si nedokážu představit. Všem chci ještě jednou osobně poděkovat za ty krásný slovíčka a přání Matýskovi…musím si to pak všechno vytisknout a schovat mu to, aby věděl kolik tet na něj myslelo :-) TAKŽE JEŠTĚ JEDNOU…JSTE BEZVAAAAAA!

Jinak se přiznám, že jsem neměla ještě pořádně čas všechno přelouskat, takže teď budu trošku mimo mísu a nebudu reagovat jednotlivě :-( Ale na všechny myslíme a doufáme, že se všichni máte bezva.
To víte, my teď teprv začínáme sestavovat nějaký režim a všechno je teď takové rozlítané a člověk neví co dělat dřív. Takže nám dejte ještě časík jo? :-)))

Nebudete tomu věřit, ale ani já jsem ještě pořádně neviděla fotky, ani nevím kde jsou uložené, takže to taky všechno časem :D Asi si uděláme taky stránky na rodině, takže pak dám vědět. Ale koukala jsem, že Gabča už nějaké uveřejnila, čímž ji posílám svůj dík a hlavně jí chci poděkovat za podporu při mých šestinedělních kojo depkách :-))) Díky Gabi.

Jinak se máme s Matýskem fajn, je to zlatíčko, i když taky umí ukázat jakej má hezkej ječák :-) Ale posílit plíce taky musí, že jo :-) Dneska tu u nás byla dětská sestřička, bylo to hrozně fajn…já jsem k ní jako dítě taky chodila, takže mě zná a moc fajn jsme si popovídaly. Matýska taky zvážila a byli jsme pochváleni…PŘI­BÍRÁME…HURÁÁÁ­ÁÁÁÁ. Sice kojíme s těma silikonovýma kloboučkama, ale bylo nám poraděno odstříkávat před kojením, tak zkusíme a uvidíme, jestli to pak půjde líp. Ale hlavní je, že papá.
Jinak z porodnice jsme přijeli v neděli, a netušíte, jak jsem se těšila domů. V porodnici už mi to docela lezlo na nerv, ty jejich vizity a všechno to okolo, takže teď už jsme doma a je nám fajn. Včera jsme absolvovali první vycházku ven, ale Matýsek byl nějakej nervózní a většinu cesty proplakal :-( Tak snad příště se mu to bude líbit víc.

Takže tolik zatím od nás, budu muset končit protože Matěj se bude co nevidět budit na kojo…už nějak podezřele dlouho spinká :-) Časem se mi snad podaří sesmolit celou tu naši radostnou událost, takže se těšte…snad se mi to povede sesmolit trošku srozumitelně…já totiž na sloh nikdy moc nebyla :D

Tak se mějte moc krásně, pozdravujte mrňousky a my Vám s Matýskem posíláme pusy.

Tessie + Matýsek (8dní)

 
evelina1
Kecalka 406 příspěvků 25.05.05 14:19

Ahojky,
taktrošku se taky přidám k tomu papání našich ratolestí.
Ráno nakojím pak asi tak za 2 hodinky dostane buď jogurtek a nebo co taky miluje rozmixovaný vločky(uvařené) s banánem nebo jablíčkem popř.hroznovým vínem a někdy mu tam přimíchám i jogurt, pak kojím v poledne má zel.polévku nebo zel.omáčku (je to potvora má radši ty kupovaný) odpoledne přesnídávku a sušu a pak zase kojo.
Co mě štve, nechutnají mu kaše. Měla jsem od Hami tu rýžovou-banán, nechutnala tak jsem koupila od Nestle medovou taky nechutnala, tak už nevim jakou mu mám zkusit dát. Nemáte nějakej tip. Díky.
Taky mi kamarádka poslala docela fajn receptíky tak je vyzkouším, jsou to dobrý nápady. Jestli se osvědčí tak je písnu sem.

Tessie - už se moc těším na podrobnosti vaší velké rod.události, Matěj je kouzelný, takový maličký zlatíčko, kojení bude určitě v pohodě, hlavně, že je spokojený a přibírá, tak si to užívejte a pořádně

Tak holky vypadá to, že se sluníčko umoudřilo, jsem zvědavá jak dlouho to počasí vydrží, max. do víkendu .
Mějte se všichni nádherně a v úterý zase ahoj Evel+Adámek

 
Anonymní  25.05.05 15:57

holky!

spominajte viacej, ake to boli pocity v tehu. jancim jak blazon. bola som dnes na kontrole utz, lebo minuly cyklus sa mu nieco nezdalo a na utz sa mu zdalo ze videl dutinku. je to vobec mozne tak skoro???? som len 20dc. a ked si tak matne spominam tak naposledy ma priserne boleli prsa. teraz ma boli brucho aj to mozno z acidka (vypijem kazdy den 1l, koho creva by to nedalo do pohybu) a som unavena jak pes (nic nerobim), ale to mozno este z dovolenky. jedine preco by sa to mohlo udiat je ze som bola na dovolenke (bola som uplne psychycky v pohode) na jachte a tam som myslela na to ako sa nepoblinkat, neutopit a vydrzat a nie na tulenicko a veci s tym suvisiace.

co mam robit aby som na to nemyslela?! a ked to nakoniec tehu nebude, k comu sa ja pesimista bez ovu priklanam, ako nebyt sklamana. sakra, preco som isla na ten utz, preco mi to hovoril.

tessie, gratulujem. strasne to leti a ja nestiham nic sledovat. takze oneskorene prajem vam 2 plno radosti z matyska. a matyskovi pusu :o)

peta, takze holka? ja som to vedela a tipovala co vyhravam? :o))

danka zufaly pesimista, nie niesom ale radsej ako byt optimista a padnut na hubu, tak si to potom odbrecim a do septembra to snad zmakneme, potom ma caka iscare, radsej dopisem lebo mi fakt sibe. proste neverim ze som mala ovu bodka

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 25.05.05 16:10

Ahoj Danko!
No to je pecka! Když tam dutinku vidět tak tam je, jinak by to přece neřekl!?!? A před těmi 20 dny to byla opravdová MS? Nebylo to třeba jen špinění? OVU může být kdykoliv, třeba jsi to ani nepostřehla. No držíme všechny palce co máme, aby tam byly // :o)))
 Katka

 
Albi
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 25.05.05 16:28

Joj, to je teda zprávička! Ale nic nezakřiknout!!! Moc moc moc moc moc držim palce!!!
 Albi

 
Missorka  25.05.05 16:45

TY VADO DANKO!!!

Já si taky přeju, ať je všechno v pořádku a všechno je tak jak má, ani nevíš jak, ale snad by ti to neříkal o té dutince a 20. DC si myslím, že se dutinka na UTZ poznat dá, nebo že by OVU byla dřív? Ale je mi to jednooooo, hlavně ať tam je další deníčkový miminko! :-)

Už hodně dlouho mě na emimi nic tak nezvedlo jako tohle!!!

Pocity? Všechno co píšeš může bejt k těhu, piš víc, prosím, stejně na to budeš myslet, tak to tu aspoň vyventiluj!!!

Myslím na tebe, beruško, a opatruj se!

Peta a spol.

 
Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 25.05.05 18:23

Ježíš Danko,

bulím u monitoru. To je paráda. Když tam ta dutinka byla, tak tam je a basta.

Radka

 
Gabinka1
Kelišová 6489 příspěvků 25.05.05 18:45

Danko, moc ti s Bárou držíme palce, aby to vyšlo! Musí! Nevim, jestli ti něco pomůže Bářin prskanec pro štěstí? Dej vědět!
Gabča a Barča

 
Missorka  25.05.05 20:44

Ahojky holky,

tak se konečně hlásím v novém deníčku. :-) Bolero je fakt borka, že ho tak krásně sepsala, skvěle se to četlo, je super, že máme tak krásný deníček od někoho jiného než od mě… ;-)

My měli dneska úřední den - byli jsme na matrice pro papír na jména a taky na sociálce, protože jsme zjistili, že máme nárok na RP, tedy ne na Rodinná pouta, ale na rodičovský příspěvek :-) (tímto děkuju holkám od Šulánka za info). Dokonce máme nárok už od února a zaplatí nám to najednou, což je paráda, protože se tím asi spláchne Jané Powertwin sourozeňák a to je největší výdaj, kterej ve spojitosti s Klíštětem máme. :-) Pak jsme ještě nakoupili v Globusu - jsem byla ve svým živlu, viděla jsem lidi a taky mohla něco vybrat do košíku - muž sice nakupuje skvěle, ale já moc nejsem na ty seznamy, znáte to, nejlepší je (teda pro mě) nakupovat podle toho co vidím. :-) Skříťas měl kraťasy a košili a sváděl paní matrikářku a ženský personál v Globusu. :-) Jo a měl premiéru ve velký sedajdě - moooc se mu to líbilo, zejména proto, že koukal z okýnka.

Zítra jdou kluci plavat a v 16 máme bejt v poradně, tak jsem zvědavá co nám s Klíštětem řeknou, ale snad dobrý. :-)

Tak a teď k reakcím v deníčku:

JÍDLO - Jak jsem na začátku brečela, že Vojta nechce nic jíst, tak teď je žrout největší. Krásně se rozjedl a zatím jsem ještě nenašla co mu nechutná. Jíme následovně -
ráno kolem 7 vypije Vojta 200 ml Sunaru a tak za dvě hodinky má jogurt (bílej s ovocem nebo ochucenej, sní ho kolem 200g), pak jde spát

oběd kolem jedné - zeleninovomasovej blivajz (většinou Hami a spol. - favorit je Lečo s kuřetem od Hami a Tagliatelle se špenátem od Hippu), když se vybičuju a uvařím, tak to většinou drsně vyprská ;-)

přesnídávka ovocná neslazená, popř. banán s jablkem nebo nějaký jiný ovoce - odpoledne, většinou kolem třetí a pak jde spát podruhé

kaše - kolem půl šesté (střídáme jakoukoli instantní ze lžičky a 150ml, poslední dobou jedeme v Hippu, jelikož mamka nakoupila kaše v akci - 2 za cenu 1 (no nekupte to ;-))

večerní mlíko - po koupání, než jde do postýlky, většinou kolem 180ml, odhaduju podle toho jak přes den pil a taky jak do něj padala kaše. :-)

Pak krknout a do hajan a spíme do rána bílého - většinou si kolem třičtvrtě na šest vyžádá dudlík a pak spí / povídá si v postýlce tak do půl sedmý, když se zadaří (jako dneska), vydrží i do třičtvrtě na osm ;-)

MYKÓZA - já taky hlasuju pro Gyno Pevaryl, dělá se i v balení čípky + mast a ta mast je pro partnera. Jo a taky sposutu jogurtů s živou kultturou - horem i spodem. :-)

KAČKA - psala mi smsku, že včera jim namontovali vestavěný skříně a do toho je nějaká marodná, takže byla dneska doma, předpokládám, že zítra bude v práci…

ALBI - tak něžnej milenec? To jako, že si vezme nějakou čúzu a ožení se mi? Brrrr, já budu strašná tchýně, nechci se vidět… I když to, že bude milenec, ještě neznamená, že se ožení, že jo… No jsem zvědavá, jak je za 15 let budeme nechávat s Anikou v klidu samotný, myslím, že ani nápad. :-)

KATCHA - ty brďo, takhle malý mimino a alergický, to je teda běsný. Hlavně se držte! A jak dopadly výtvory co sundavala Míša?

TESS - vítej doma a jen tak na okraj - nikdy neříkej NAHLAS, že to dítě už podezřele dlouho spinká, jen tak ze zkušenosti vím, že se to nevyplatí. ;-) Jo, a co kdybys výhledově z toho popisu porodu udělala deníček? (Jsem taková malá nenápadná agitátorka… ;-)

EVEL - ad kaše: Vojta nechtěl žádnou, první na kterou zabral byla První kaše od Milupy (fakt se to jmenuje První kaše) je bez příchutí a tuším, že i bez lepku (ale to si nejsem jistá), no a z Milupy už pak přešel na jakoukoli… :-)

Ty jo, to jsem se vyčerpala. Jdu si dát sprchu, salátek a Tři mušketýry. Jo, jo, už se mi to žraní u televize krátí…

Mějte se nádherně.

Peta, Vojta (v neděli 11m!) a Klíšťátko (30+1tt)

 
Missorka  25.05.05 21:46

Jo a na perlu dne bych zapomněla:

Když jsme byli sepisovat to otcovství, tak nám paní matrikářka vyjela ty papíry a říkala pořádně si to přečtěte, pak koukla na Vojtu a říká: „No, vždyť vy už to vlastně znáte…“ A já na to (zcela automaticky, pohroužená do kontroly údajů): „Jo, je to stejný jako před rokem.“

A můj muž s Vojtou na klíně: „Za rok nás tu máte znova!“ :-))

No tak to, MILÁČKU, ani náhodou!!! :-)

Dobrou noc všem.
Peta

 
Albi
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 25.05.05 21:51

Hihihi,
vzhledem k tomu, že Klíště je „Ta co jsi nenapsala jak se vlastně bude nakonec jmenovat“, tak myslim, že to fakt nehrozí:-)
Ale kdyby náhodou to byl Bertík, tak jsem přesvědčená, že tě tam TM zase dovede:-)))
 A

 
BlueHawk
Povídálka 25 příspěvků 25.05.05 21:56

Ano, ja vím Pusinko, ty když nechces, tak prostě neotěhotníš :-P Jenže příroda si vždycky najde cestičku…
Moc tě miluju, zvláště takhle rozhodnou ;-)

 
Albi
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 25.05.05 22:04

Jo a Tessie, to je super, že jste doma a jsi fakt dobrá, že sis na nás našla čas:-) To je prima, že Matýsek (mimochodem super jméno, kdybysme měli kluka, jmenoval by se tak:-)) krásně spinká:-) Anika byla taky spací, až mi bylo smutno, no a co bych za to teď dala, hihi.
Kojo určitě bude dobrý:-) A´t to odstříkání pomůže. Taky jsem to dělávala. Kdyžtak si mlíčko schovávej, já ho sice moc nevyužila, ale byla jsem ráda, že mám v mrazáku jistotu:-)
Jak spinká v noci? Nechá tě vyspat? A jak se vůbec cejtíš? Já ještě teď mám pocit, že mi Aniku někdo pučil. Vůbec nemám pocit, že jsem rodila:-) Natož, že bych měla bejt zodpovědná matka:-) Připadám si pořád jako pískle:-)
Tak příjemné sehrávání přeju a dobrou noc:-)
 Albi

 
Missorka  25.05.05 22:06

Já do tý postele dneska nedojdu - už jsem na odchodu dvě hodiny, hrůůůůza :-)

Ale tohle mi nedá - tady jedno pískle co bude mít za dva měsíce asi dvě děti. Ne, mně to ještě fakt nedošlo. Možná po porodu. Nebo nevím kdy. Až půjdou do školy, třeba. :-)

P.

 
Albi
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 25.05.05 22:10

Asi dvě děti? Tajíš nám něco?:-)

 
Anonymní  25.05.05 22:29

Ahojky,
tak ta Missorčina perla stála zato, no nevím nebyla by lepší ta svatba, že by jste nemuseli vyplňovat tolik formulářů…
Deníček byl super a i já zatlačila slzu a musím Vám říct, že je mi strašně líto, strašně, že to už nikdy nezažiju, v poslední době čím dál tím víc, snad je to tím, že honzík je větší a já stará a bez chlapa.No to je perspektiva!!!!Tak moc vám to závidím, ani nevíte jak.

K výchově dětiček mám stejný názor jako Missorka a já se navíc vždycky ozvu, když někdo mým dětem ubližuje(teda podle mě), jo to je ta moje tvrdá škola života.

A jídlo to je u nás díky potravinové alergii tragedie, můžu to shrnout jedním slovem FURT KOJIM.No malý už teda něco jí, ale nic moc dopo a odpo přesnídávku (může jen jablečnou) a banán(ten moc nee), oběb zelenina, což je u nás jenom brambor, mrkev a cuketa a večer kaše Sinlac pro alergiky.No a po každém jídle kojím a mezi tím taky, malý odmítá jakékoliv jiné tekutiny, což je síla.A spát celou noc,pché neexistuje a tak v noci kojím a kojím a kojíma kruci zase kojím…Možná je to už jeho zlozvyk, ale já jsem tak hotová, že ho radši vždycky nakojím a on usne.No doufám, že až půjde do školky, tak už ho nebudu kojit!!!!!!!!!!

Holky, já už zase zapoměla co jsem komu chtěla napsat, omlouvá mě teda věk a pozdní hodina.

Tak pěknou noc
Pepigaba a spol.

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 25.05.05 23:20

Tak já přidám poslední komentář dnešního dne, ale asi bych si ho spíš měla odpustit… Uvařila jsem si meduňkovo - třezalkový čaj a doufám, že se mě ten pitomý depkoidník pustí :o(
Pepigabo nazdar, pokud zrovna spí obě děti tak mi straší ve věži a stejně nespím. Zítra budu jak vyvoraná myš.
Dobrou klidnou noc všem!
 Katka

 
Anonymní  26.05.05 07:42

diky diky,

ale bt je iba 36,5 takze prd makovy a ani nechcem rozmyslat co by to ine mohlo byt.
bulim a som nastvana ze to proste u mna nefunguje. musim utret slzy kym pride sefka. prajem krasny den vsem

bojim sa co to ine moze byt, len to nie je nejaky nador ci co :o((

danka

 
asha
Nadpozemská drbna 29457 příspěvků 26.05.05 07:47

Ahojky:)

Vcera to bylo zase desne napinavy. Prepisuju SMS od Jitovratkovych:

AHOJKY VSICHNI,MOC VAS ZDRAVIM NA TOMTO SVETE.
VAZIM 3330 a MERIM 48 CM a OCKEM JSEM VYKOUKLO VE 23.10 CISAREM
MAMKA JE V POHO A KDO JSEM?

Tak a ted nastalo mensi drama:)))) No reknete, po tak napinacim veceru na chatu, sezeni na palcich a podobne, si snad zaslouzime zpravu komplet a jit hezky spinkat ne?:))))
Takze asi po dvaceti minutach (a rozhorceny SMS od Ro) tatka vymekl:

A je to MICHAELA!!!

Takze moc moc moc gratulujem! Michalce prejem vsechno nejlepsi, ty nejhodnejsi rodice a Jitce at je brzo fit a cely rodince at si to uziva, je to parada!:)

PS: To super datum mate jako bonus:)

Lenka&Maty

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 26.05.05 07:49

Danko klííííd!
V nejhorším to bude prázdná dutinka a zase se vstřebá, aby udělala místo další, tentokrát s miminkem! Mysli pozitivně! Já vím, mě se to kecá ;o) A palce nepřestáváme držet!

Katka

 
Missorka  26.05.05 07:55

J8 jsem tu taky a stejně jako Katka zatím odmítám jiný než pozitivní myšlenky. Určo to nebude nic špatnýho a na BT se vykašli, bude ti líp. A i kdyby byla dutinka prázdná aspoň to znamená, že tělo začíná fungovat jak má, ne? :-)

Peta

 
Katcha
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 26.05.05 07:57

Ahoj holky,
tak z depky jsem se snad vyspala (teda je to snad horší než z opice!). Dneska se chystám s Vítkem na Homolku pro recept a instrukce tak bych měla vyrazit co nejdřív.
Vítek mě dnes šokoval, že se začal pohybovat mimo deku! Jednak se pohybuje v kruzích, to už teda déle, ale dnes začal dělat takové ty pohyby zadečkem (nazdar Báro!) a leze, bohužel dozadu… To je keců a nadávání, když se mu ty hračky vzdalují. Já pořád čekám na to válení sudů, ale tuto fázi zřejmě vynechal :oO
Jdu si něco udělat s vlasama a pofrčíme. Hezký slunečný den!

Katka a zpátečník Vítek

 
Anonymní  26.05.05 08:59

Tak jo prazdna dutinka, a to je snad normalne? Ale preco ma boli podbrisko ako pri ms. no mozno si to vsugerovavam. to je hrozne jak dufam (vlastne ani neviem ci dufam) ze je to mimi, hoci je mi uplne jasne ze to tak nie je.
pri minulom utz (folikulometrii), po folikule ani stopa, sa mu zdalo ze mam nieco v delohe, ale co? ja si tam nic nepcham, no… spytal sa ma ci som si tam nezabudla tampon. akoze fakt zabudam, ale az tak? :o)

neviem co si mam mysliet, lebo uz som to nevydrzala a povedala dr ze bt mam v bode mrazu a on sa len cudoval ze ako je to mozne pri tych liekoch. a dal mi ich este na 3 mesiace. proste za to ze mam 25 tak vydrzim viac, ale na druhej strane chapem ze nema zmysel nadopovat ma hormonmi, ked mozno je to fakt este skoro. uz aby bol september a ja v iscare kde sa na to kuknu zblizka.

minula ms bola taka ze som si myslela ze vykrvacam. a pravdou je ze odvtedy(silne slovo-je to len1.cyklus) nemam mykozu a ani nespinim halabala. jo a na mykozu mi asi pomohlo more. resp slana voda tak si osolte vodu vo vani :o)

tak som to tu napisala, v podstate som si vyliala vztek, aj ked iba trosku a asi si idem dat termin u psychaca. to uz je jak v americkom filme :o), no idem s dobou som predsa moderna zena :o)

jo fakt, ja som vam vobec pisala o akcnej dovolenke na jachte v chorvatsku? no to bola parada.
1. den teplo jak … pri mori. bezvetrie, skakali sme do vody, tahali sa na lane za jachtou,popijali sme kolu z rumom…
2. den, burka, vietor, dazd, zima, vlny, vyblinkani sme vecer zaspali
3. den, vietor, zima, vlny, kola z rumom, popity sme zaspali
4.den vietor, vlny, zima, muz cez palubu, zachranna akcia, este raz by si glgol a nenajdeme ho, vecer oslava 2. narodenia
5.den vietor, vlny, slnko, zima, kulturny zazitok v meste trogir, dllllha cesta domov do pristavu, uz sa nam nechcelo ani pit kolu z rumom
6.den, bezvetrie, slnko, priserne teplo, upratovanie jachty, dopijanie nevypiteho alkacu, presunutie sa do hotela na poslednu noc…a potom uz len utrzky na zaklade fotodokumentacie :o)
7.den, kupanie, obed a 700km domov, dokelu zajtra do prace
a prvy den v praci som si precitala kritiku marketingoveho oddelenia…vsetko nadsenie a optimizmus z dovolenky siel do haja

co z toho plynie? je na case aby som isla na dovolenku :o)

danka

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.05.05 09:24

Ahojte holky,

tak jsem zase v práci. I když ještě né úplně zdravá, ale doma se to už nedalo vydržet. Mám prostě zase klasickej odpornej zánět nosohltanu. Šílenou rýmu a ted to mám i na průduškách. Takže zábava. Dle dr musím denně vypít 4-5 litrů vody, aby to všechno odešlo z těla. Opět mi sdělila co jako alergik nesmím a že se musím smířit s tím, že holt tohle mě bude trápit od jara až do podzima dost často. Tak doufám, že nám pomůže ta dovča ve všech směrech ! :-)))

Skříně už máme hotové a jsou kráíááááááásnééééé a všude se zrcadlama :-D :-D takže první reakce Michala byla : " Týý jo to bude sex ! " :-D :-D Tak jsem se začala smááát ! :-))) Hned jsem si do těch skříní nastěhovala oblečky. :-))) A je to fakt krásný. Ale docela šok, když z postele vidíme do zrcadel… speciálně po ránu :-D :-D Foták jsem ještě nějak nestihla vysomrovat, takže hned jakse povede, tak odfotím a hodím do albíka. :-)

Včera měla Michalova mamča narozeniny, tak jsme šli všichni na véču do super restauračky na Vyšehrad. No a koho jsem tam nepotkala ??? No Sábu :-)))) Protože ta restaurace patří jejímu tatíkovi :-))) Strašně moc se mi líbí Basilika Petra a Pavla co na Vyšehradě je. Tam by byla svatba !!!!!! :-) A nejkrásnější pohled na to je večer, když je osvětlená :-))) Takže pohodička :-)))

BOLERO : napsala jsi úúúúžasný deníček !!!! Fakt se moc povedl a krásně se četl :-))) Jinak jse koukala na fotečky co má Marketka koutek a musím uznat, že je to supéééééééééé­ééééééééééééér krááááásnýýýýý !!! :-)))) Hlavně ta barva na stěně !!!! :-)

PETO : tak jak je ? Jsem zvědavá na ty jména co tam písnete ! :-) Takže né, že budete napínat ! :-)

TESSIE : víííítej doma !! Koukala jsem na fotky malého a on je prostě k sežránííí ! Bože já chci taky !!! :-) Držím pěsti at se kojo pořádně rozjede !! :-) A HLAVNĚ SE TĚŠÍM NA POPIS PORODU !!! :-)

ALBI : Anika vypadá v kyblíku jak malá šibalka !! :-))) Je sladká. :-)

No tak zatím konec a pokračovat budu zase za chvilku :-))))

Kačka

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 26.05.05 09:25

Dancul,

strašně moc na Tebe myslím !!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!! Moc Ti držím palečky !! Tolik bych Ti to přála !!!! Moc moc moc moc !!!!!!!!!!!!!!! bylo by to super !!!

Kačka

 
Magrata
Kelišová 7461 příspěvků 26.05.05 09:30

Kacko - tak snad ti bude brzy lip a budeme se moct videt:)
market a pan chodic

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 26.05.05 09:37

Ahojky Kačko, ta tvoje neustálá nemoc - alergie - musí být neuvěřitelně otravná.

Takže Ti přeju, ať se to zlepší a je Ti líp.

Markéty

 
asha
Nadpozemská drbna 29457 příspěvků 26.05.05 09:47

Tak se snad dostavam taky ke psani:)

Bolero: super denicek. Uplne ty pocity chapu, ja mela pri koju MS desnou, casem se to srovnavalo, no ale vzdycky me prepadaly MYSLENKY:)) Ted ten jarni nezdar se se mnou vlece porad, v hlave mam nejakou zatracenou kalkulacku, ktera mi pocita, ze bych byla v 17tt. A to pritom dobre vim, ze bych se v rijnu asi zblaznila a v listopadu bych patrne rodila v Bohnicich:)) Nedovedu si predstavit to nase ero, podzim, dvojcata a babicky pres 100 kilaku daleko a v pracovnim procesu. No nicmene, prave jsem zjistila, ze zacinam prvni…ehm…snazici cyklus:))) Uz je cerven, to je neuveritelny! Strasne moc chci jarnatko:)

Budulinek:No urcite bych nenechala dite, aby terorizovalo jiny decko. Oni si to jeste mezi sebou nesrovnaji, nerozumi tomu a navic si myslim, ze proste zkousi, co se smi a co ne, a kdyz to dovolis, tak to proste budou delat. Vychovou se to urcite ovlivnit da!
Jinak taky hlasuju pro ten Pevaryl, o tom vyplachu jsem cetla, ze to neni nic moc:(

Missorka: Peto uplne jsi me dostala:))) Tenhle druh humoru (i kdyz nemyslenyho) proste miluju:)))) …jo je to stejny jako pred rokem:))))
Velka sedajda je proste bomba! To je definitivni potvrzeni, ze uz je to velkej kluk a zadny mimino:) Mates z toho byl taky odvarenej:))
Super, ze vam to vyplati takhle najednou. Nam se to taky povedlo a taky jsme tim zalepili diru v rozpoctu:))

Kakinka: Kaci uz jenom par dnu! Desne to leti, co? Porad drzime palce, urco to bude v pohode, neboooj:)

Gabinka: Gabi a proc se bojis ty kase? My ji davali asi od 7 mesicu a v poho…teda vecer po ni jeste kojo, to jo:)))) Kasi ma v podstate doted, ale uz ji tolik nemusi. A vecer porad kojo:))) Od zacatku jsem delala hustou na lzicku, do flasky mi to prislo zbytecny a navic to z ni ani neumel…a mohla jsem to po nem dojizdet:)))
Jinak s tema svalikama…Bara to brzo dozene, to se neboj:)
To plavani ji taky urcite pomaha.

Albi: no kazdou chvili lovim Matyse…nekde:))) Pred chvili na kresle:)) A ted vytahl nakladak na gauc=matraci na zemi a blbakoval na nem, coz tatka tezce nesl:)))
Taky mam pocit, ze mam Matyse pujcenyho…je to stejne zvlastni pocit…mam dite:)))

Tessie: tak jak je doma? Jak valcite? Jsem zvedava na dalsi fotecky, ty prckove se tak rychle meni.

Danka: moc drzim palce! Sakra to jsou trable:( A co test, zkousela jsi?
Jinak ta dovca si teda vyzaduje urychlene dalsi!:)

Mejte se krasne, bude super pocasko, my vyrazime na vikend pryc huraaa.

Lenka&Maty

 
bolero
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 26.05.05 09:54

Ahojky Danko,

nevím co dodat, stejně jako ostatní holky na Tebe moc myslím a přeju Ti, aby to dobře dopadlo!!!!!!!!!

Markéta

 
Missorka  26.05.05 10:19

Cau Kacii/asho/lenko, (musím si to pořád násilně uvědomovat ty tvoje identity…),

jsem tady na zapřenou, vylezla jsem z postele a Zdeněk dělá držky, ale vymlouvám se, že jim jdu balit věci na plavání… Ale sámo jsem skončila na emiminu… A musím tě teda přivítat mezi snažule, i když neprávem, protože mám snažení na dlouhou dobu pozastavený, no ne? :-)

A taky nestačím zírat jaká je z tebe dopisovatelka, sice píšeš jednou za uherák, ale pak to stojí za to… :-) Jo a ještě jsem chtěla - Mates je sice ero, ale já jsem momentálně ve fázi, že jsem přesvědčená (UŽ ZASE!), že Vojta se nikdy nebude pohybovat jinak než plazením, tajně doufám, že v sobotu od dětí něco odkouká… ;-)

Musím do tý postele :-(
Pa.
Peta

 
asha
Nadpozemská drbna 29457 příspěvků 26.05.05 10:55

Peto jeste stesti, ze se tyhle komentare daji zpetne vyhledat…uz se tesim, az ti za par tydnu poslu tvoje hlasky typu…nebude se pohybovat jinak nez plazenim… hahaha:)))
Jo a za uherak pisu jenom kvuli ztizenym podminkam… nevim jak, ale naucila jsem se psat, myslet na to, co pisu (obcas), vrhat oko na Matyse a jeste odpovidat Martinovi na otazky typu: kde to je? a hlavne ignorovat jeho trpitelskej vyraz a poznamky: hlidas Matyska? Leze zase na kreslo! No jo, mama je zase mimo… Maty nedelej to! Nelez tam! atd atd. obcas mam pocit, ze se z nej zblaznim. Mam dojem, ze kdyz tu je, dela Mata naschval vic skopicin a ja si to pak vyzeru:)))
Taky chci do postele…clovek ma vzdycky to, co nechce… Budik v pul 4 a konecna v 7:(

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »