Mateřská láska

Rodičovství

Bude jen o tobě. Chci si deníček uložit, abych si jej mohla posléze přečíst, zavzpomínat a pousmát se. Snad se bude dobře číst.

Nikdy jsem na děti moc nebyla, mám to tak i doteď, ale ty? Ty jsi prostě úžasná! Nikdy bych nevěřila, že mateřská láska může být tak silná, a že můžu někoho tak zbožňovat:).

Je ti dnes 11 měsíců a už umíš tolik věcí. Umíš říkat máma a táta, dělat paci paci, ukázat, jak jsi veliká, jak se máš, najít méďu béďu a ukázat, kde má hračka očička, občas se umíš vylůlat do nočníku, umíš dávat pusu (když se ti chce), dělat tany tany, poznat haf haf, když jsi unavená. Umíš udělat tuli tuli, a spoustu dalších jiných věcí. Co umíš chodit, je těžké tě uhlídat, ráda chodíš po schodech, saháš na kytičky, a utíkáš, co ti nohy stačí :). Zrovna včera jsi spadla a máš odřený nos, vypadáš srandovně, ale však takových pádů ještě bude.

Tatínek občas žárlí, chodíš nejčastěji jen za mnou, tulíš se ke mně, žužláš mi triko. Ale občas umíš zlobit a vztekat se, zvlášť, když ti něco zakážu nebo ti seberu hračku. Nedávno jsem tě okřikla a ty ses urazila, odešla z pokoje s brekem a já tě našla plačící se zabořenou hlavou do psího pelechu, byla jsi prostě sladká, musela jsem se usmát, jednou se tomu zasměješ taky :).

Tatínek na tebe nemá moc čas, ale víme, že tě miluje stejně jako já, pořád pracuje, abychom se měli dobře, zajistil nám vlastní bydlení, nové auto a vše, co teď máme a co potřebujeme. Občas si teda s tebou neví rady a tak hned volá mě :D
Nejradši ze všech (kromě mě) máš babičku z taťkové strany, stačí, abys ji viděla a jsi celá bez sebe a máš úsměv od ucha k uchu, i děda za tebou jezdí pravidelně. Děda z mé strany za tebou taky jezdí a když potřebujeme, tak se vším pomůže, i tvůj pokojíček vymaloval, než ses narodila. Zato babička neví o co přichází, když za námi nejezdí, ale to je její problém, máš přece nás.

Za měsíc oslavíš jeden rok a asi dostaneš vše, co si mamka pro tebe vymyslela, moc se těším.
Kdo by si před pár lety pomyslel, že si vezmu tvého tatínka a budeme mít tebe. A to už ti tatínek chce pořídit sourozence, uvidíme a necháme se překvapit :).

Miluješ našeho psa, vůbec se nebojím tě s ní nechávat samotnou, jste skoro nerozloučitelné. Jsi prostě zdravé a snad i šťastné dítě. Těším se na léto, až budeme jezdit na koupaliště, na hřiště a nebudeme vůbec doma, i když cestovat s tebou je teda zážitek :).

Jsi prostě dokonalá, miluju, když si prohlížíš knížečku a vykládáš si tou svojí řečí. Miluju, když vstaneš a hned se usměješ. Ráda mě zlobíš, když vytahuješ kabel od televize a čekáš, až vystartuju. To se zasměješ a buď mi kabel hned dáváš nebo se ho snažíš zastrčit zpátky, i ty provokatérko.

Ano, už umíš i na povel „dej“ natáhnout ruku a věc někomu dát, třeba kytičku :) Ale pejska provokuješ ráda s piškotem, natáhneš ruku, že mu piškot dáš a když si jej pejsek chce vzít, ruku stáhneš zpátky a se smíchem utíkáš pryč. Máš ráda schovku a honěnou, to je srandy kopec :).

No prostě co dodat, jsi pro nás užásná, víc dokonalá už být nemůžeš, a nějaké ty tvoje dny? Hravě to vynahrazuješ svým úsměvem.

Možná krátký deníček, ale už nevím, co bych dodala, je toho tolik. Mít dítě je starost, ale i radost a opravdu to za to stojí :).

Hodnotilo 17 lidí. Score 3.6.
 Váš příspěvek
 
maca36  12.05.13 07:29

Tolik lásky je v tom deníčku :srdce:, moc příjemné čtení.
Holky přeju vám hodně zdravíčka a maličké k blížícím se narozeninám vše nej.

 
Petík K
Kelišová 5163 příspěvků 12.05.13 09:32

Krásný, jednou si to ráda přečteš a budete mít vzpomínku na malou provokaterku :lol: moc mě deníček dojal taky z nej cítím plno lásky :hug:

 
irenakovarova
Kecalka 460 příspěvků 12.05.13 18:47

A zase brecim jak zelva! Nadherny denicek plny lasky!!!

 
Nany1983
Povídálka 34 příspěvků 108 inzerátů 12.05.13 19:26

Tak tohle ale úplně doslova prožívám s mojí dcerou..je prostě úžasná:), moc hezky napsané!!

 
mamkyjáryk
Závislačka 3521 příspěvků 12.05.13 20:36

Tohle presne zazivam s mym 13ti mesicnim synkem. Preji vám same stesti a zdravi. :hug:

 
Eteas
Echt Kelišová 8128 příspěvků 12.05.13 21:38

Píšeš mi z duše i ze srdce, stejně to mám se svou téměř roční dcerkou… ta zase to, co nesmí brát do ruky, tak bere, ale hned se s tím jde pochlubit a většinou mi to i dá… těším se na její první narozeniny :srdce:

 
Bubuju
Nováček 3 příspěvky 13.05.13 16:16

Je to krásně psané…určitě si časem počteš. Také něco takového píši dceři (už jí budou brzo 2 roky). Jen píši o tom, co kdy dělala poprvé. Letos jsem však koupila obyčejné diáře a občas napíši přímo do něj a ten jí pak dám. Usporné řešení jsem zvolila, protože se jí v únoru narodil bratříček a tak se musí spořit čas jak jen to jde. Držím palce, pokračuj - máš to krásné

 
Alfhugo
Kecalka 300 příspěvků 3 inzeráty 16.05.13 12:01

Krásné :srdce:

 
babanci
Ukecaná baba ;) 1435 příspěvků 21.01.16 20:23

Mateřská láska je podle mě nejsilnější. Je to láska až za hrob, jak, bohužel, vím z vlastní zkušenosti. Svou dceru miluji, i když je 4 roky na druhém břehu. Dala bych svůj život za její. Kéž by to šlo.

Vložit nový komentář

Všechny deníčky uživatele

Dětí jako smetí

Tak jde čas

Tak rychle to uběhlo