Výlet do Chrudimi a potíže se sušákem

veverunka11  Vydáno: 11.03.11

Tímto deníčkem nemyslím nic špatného, píšu ho jen tak pro pobavení, aby si zase nějaké čtenářky nemyslely, že ho píšu ve zlém.

To je ten sušák,který jsme jí koupili

Jelikož má moje tchyně svátek 9. 3, tak jsem se rozhodla 8. 3. v 9:00 jet pro sušák do Chrudimi, jelikož v našem městě ho nemají. Dcera jela se mnou, má jarní prázdniny. V 11:00 jsme se začaly oblékat a v 11.10 jsme vyrazily na autobusovou zastávku. 15 minut jsme si tam musely počkat, protože 5 minut měl autobus zpoždění. Nasedly jsme do autobusu a vydaly jsme se směr Chrudim. Do Chrudimi jsme dorazili ve 12:15 a šly jsme na náměstí v domnění, že tam ten sušák budou mít, neměli.

Zjistily jsme, že k Albertu jede MHD 3, nasedly jsme do něj a vystoupily na zastávce Dr. Malíka. Došly jsme do Albertu, tam jsme koupily sušák a jídlo, zaplatily a šly pomalu na nádraží, bylo asi 14:00. Na náměstí jsem se s Ivuškou (dcerou) stavila pro boty a šly jsme na nádraží. Dala jsem jí peníze, aby koupila jízdenku. Jenže nějaký chlap zdržoval s In kartou, tak jsem sušák opřela o stojan na časopisy. Koupila jízdenku. Jelikož jsme měly 20 minut čas, nasvačily jsme se a pak nám jel vlak. Ten vlak měl vytřískaná okna jako kdyby ho někdo bombardoval. No a na sušák si nikdo nevzpomněl.

Já jsem si na něj vzpomněla za Slatiňanami, že mi chybí sušák. Vystoupily jsme v Chrasti a počkaly jsme na vlak, který jel až za 45 minut. Vlak přijel, my jsme do něj nastoupily a rozjely jsme se na chrudimské nádraží. Co myslíte, byl tam? No samozřejmě nebyl, někdo si pomohl :-( Tak jsme se vydaly do Albertu pěšky, protože MHD nejela nebo jela, ale dlouho, a to by jsme nestihly vlak. V 17:20 jsme byli v Albertě, popadly sušák a šly k pokladně, ale ještě aby toho nebylo málo, mě ta prodavačka obvinila, že jsem zlodějka, protože jsem tam měla jídlo z předešlého nákupu. Ještěže měla Ivuška lístek od nákupu, jinak bych asi byla v pr..li. No a v duchu jsem si pomyslela, no to byl zase den.

Naštěstí jela MHD, jinak bychom nedošly na chrudimské nádraží, jak jsem byli K. O. Manžel, když jsem mu volala, nevěřil svým uším :-) doufám, že si o mně nebudete myslet, že jsem debil, i když trochu asi jsem. No, dorazily jsme na nádraží a sušák jsme už nespustily z očí. Vlak jel v 18:13. Jenže jsme nastoupily do zadního vozu, který se ve Žďárci odpojoval. Vystoupily jsme a nikdo nevěděl, zda ten vlak jede nebo ne, protože se strojili i v předním voze. Nastoupily jsme do předního vozu. To by nám ještě scházelo, aby nám ujel. No, domů jsme došly v 19:30 a ještě jsme stihly pogratulovat babičce, která se po nás už sháněla, slíbili jsme jí, že přijdeme.

Líbil se vám deníček? Máte také co říct? Přidejte na eMimino.cz svůj deníček.
Průměrné hodnocení zápisku v deníčku 3.0 bodů
 Váš příspěvek
 
Aries6
Neúnavná pisatelka 17660 příspěvků 13 inzerátů 11.03.11 08:14
:)

Jak já se v tom vidím :)

 
werro
Ukecaná baba ;) 1565 příspěvků 11.03.11 08:31

tomu se říká „den blbec“ :mrgreen:

 
veverunka11  11.03.11 08:36

jo to máš wero pravdu ,,den blbec"

 
Monjie
Generální žvanilka 22973 příspěvků 3 inzeráty 11.03.11 08:56

ROFL:D

 
kikoška85
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 11.03.11 09:14

:lol: tak tohle se mi stalo taky :hug: akorát jsem sušák zapomněla na autobusáku

 
Gladys
Vesmírná mluvilka 31606 příspěvků 11.03.11 09:31

Mě se něco trošku podobného stalov Ikee, byla jsem tam s kočárem a batoletem, mimo jiných pičičandiček jsem kupovala nový podsedák na podnožku, takže neskladná věc. Po zaplacení jsem hledala kamarádky, pak zase dítě zahlásilo čurat, tak jsme metelili na záchod, pak zase zpět. No a teprve tam jsem si uvědomila, že ten zatracenej podsedák nemám :zed: Takže opět cesta přes půl ikey na ten záchod, zda jsem ho zapomněla tam, pak ještě všude kolem, nikde nic, tak jsem podsedák oželela, ale ještě mi to nedalo a stavila se na informacích. No jasně že tam byl, už jsem jásala, ale… Zaboha jsem nemohla najít účtenku. Asi mi někde vypadla. Takže jsem přeházela půlku kočáru, funěla jak sentinel, protože jsem se celou dobu ohýbala přes šestimesíční břicho, dítě už nevrlé, až se paní na informacích slitovala a dala mi ho i přes absenci účtenky :lol: Že jsem si připadala jako totální blbec asi nemusím psát :mrgreen:

 
myšanda26  11.03.11 10:58

Já takhle vyrazila pro piškoty na piškotový dort, dorazila jsem se dvěma taškami nákupu, bez piškotů :zed: . No co se dá dělat. Co není v hlavě musí bý v nohách. Nezkusila jsi ztráty a nálezy? Já tam jednou dávala občanku nějaké paní, co jí vypadla na wc.

 
Mahora
Zasloužilá kecalka 693 příspěvků 11.03.11 11:13

To mě pobavilo, o to víc, že Chrudim znám jak svý boty. Doufám, že se ti podobné patálie příště vyhnout, věci zásadně nikde neodkládat!

 
veverunka11  11.03.11 11:44

ne ptala jsem ty na nádraží nikde nic nemá a o ničem neví :-( :cry:

Příspěvek upraven 11.03.11 v 11:58

 
Alenka
Ukecaná baba ;) 1938 příspěvků 11.03.11 12:08

:mrgreen: :mrgreen: Kdyz se dari, tak se dari :mrgreen: Ale neboj, to se snad stava kazdymu takovy veci.. me teda urcite!

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 11.03.11 14:07

Když se daří, tak se daří!
Panebože, děkuju za auto!

 
Flyingfrog
Extra třída :D 11878 příspěvků 11.03.11 15:18

A já si tak přesně představuju, jak jste se prošly a projely, protože v Chrudimi jsem žila donedávna (teď jsem o kousek vedle).
Sušáku je každopádně škoda. :-)

 
derenka
Kecalka 374 příspěvků 11.03.11 15:22

:palec: den D

 
momi33
Nadpozemská drbna 25322 příspěvků 3 inzeráty 11.03.11 18:12

To mi připomíná,jak manžel nedávno nechal odjet do pryč balík plen-giga balení :roll:

 
Zrzulka
Povídálka 43 příspěvků 11.03.11 19:47

:mrgreen: :mrgreen: co dodat.Den blbec.Jsem se zasmála :kytka:

Příspěvek upraven 11.03.11 v 19:48

 
Caty  11.03.11 21:36

Od srdce jsem se zasmála :mrgreen:
Jooooooooo, to my se sestrou jednou na stanici metra Vltavská zapomněly kabelku s dvěma mobily, lístky na prodlouženou za 2000 a v peněžence další 2000. Sedly jsme a počítala každá s tím, že ta druhá jí vezme. No, sedly jsme do metra, dveře se zavřely a krve by se v nás nedořezal. Koukly jsme na sebe a letěly ke dveřím a už jen viděly, jak na lavičce leží kabelka.Na další stanici jsme hned vlítly do vlaku, který jel naštěstí hned a hádejte co? Nikdy bych tomu nevěřila, ale kabelka tam BYLA. Asi díky tomu, že jsme byly až uplně vzadu. No, řádně jsme si oddychly.

 
AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 11.03.11 23:40
:potlesk: :potlesk: :potlesk:
 
JančaK
Ukecaná baba ;) 1357 příspěvků 12.03.11 00:31

Tak se mi zdá, že tě sušák přišel na pěkný peníze. Tak hlavně, že jste udělaly babičce s dcerou radost a " pěkně" si užily den. :kytka:

 
Mondík
Závislačka 4497 příspěvků 12.03.11 00:31

Kdyz se sere, tak se sere :-D. Nastesti jste nakonec domu dosly :potlesk:.

Vložit nový komentář