11 dní zpoždění menstruace a těhotenský test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petra123r
Nováček 4 příspěvky 20.03.17 23:17
11 dní zpoždění menstruace a těhotenský test negativní

Dobrý den, chtěla bych se zeptat mám 11 dní zpoždění menstruace a těhotenský test mi vyšel negativně. Před 2 měsíci jsem vysadila antikoncepci a minulá menstruace byla v pořádku, ale teď mám zpoždění. Je to normální nebo bych si měla dojít na gyndu? Děkuji za jakékoliv odpovědi.

Reklama

Reklama

Reakce:

Maja Z
Kecalka 497 příspěvků 20.03.17 23:26

Je to naprosto normální, po vysazení antikoncepce může trvat i rok, než se tělo dostane do normálu. Já to měla po vysazení tři měsíce jak hodinky, a najednou taky rozházené, a už se to teda nesrovnalo nikdy, skončila jsem s cykly kolem 100 dní…

Míša 95
Kecalka 477 příspěvků 21.03.17 00:16

Jak u koho, někdo nemá žádný problém s cyklem, nekdo ano. Ja sem po vynechani měla první cyklus normalni a druhý uz se nedostavil, z důvodu těhotenství :-),na gyndu bych zašla, ať máš jistotu, testy nejsou 100%

saphire
Závislačka 4868 příspěvků 21.03.17 06:08

@Petra123r pokud neplanujes hned ted otehotnet, zkusila bych bylinky, me do 3mesicu zabraly - pila jsem bylinkovy caj + gynex a menstruace prisla nakonec sama. Lekar to bude nejspis resit vyvolavaci injekci a na pristi cyklus to vubec nemusi mit vliv.

Veronica89
Nováček 2 příspěvky 01.04.17 22:55
Priznaky menstruace, ale ta nikde????

Uz se nektere z vas stalo, ze jste mela klasicke predmenstruacni priznaky, ale misto ms se objevily jen unavene sklenene oci, popudlivost, rychlá únava??? Ted po týdnu se přidala bolest prsou a ms zadna ????Test negativní…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama