18tt - Bodavá bolest na pravé straně břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lolinka_79
Závislačka 3832 příspěvků 29.06.09 11:50
18tt - Bodavá bolest na pravé straně břicha

Ahoj holky,

chtěla bych Vás požádat o radu. Jsem momentálně v 18tt a poslední 3 dny cítím hodně nepříjemnou bolest. Je to takové píchání, když se člověk ohne, natáhne. Konkrétně to cítím na pravé straně v úrovni vaječníků (opravdu spíše na boku, ne uprostřed břicha).

Nevím, yda to může být růst dělohy, to by snad bolelo oboustranně ne ?
Nemůže to být slepák (ani nevím na které straně slepák bolí :lol: ) ?

Není to nic na odvoz nemocnice, ale je to hodně cítit, tak se ptám, třeba některá z Vás něco podobného zažila.

Díky !

Reakce:

Pudloslava
Generální žvanilka 24629 příspěvků 29.06.09 11:58

Nejspis to jsou vazy, me pichalo vsude a casto.
Do nemocnice az kdyby se to zhorsovalo, objevovalo i v klidu, melas teploty, bylo to bolestive na zmacknuti a podobne .....

Lolinka_79
Závislačka 3832 příspěvků 29.06.09 12:02

Pudloslava : to může bolet jakoby nesymetricky ? Víš čekala bych, že když roste děloha a „povoluje“ tělo, tak to bude třeba na obě strany zároveň…

No snad to jsou vazy, nic moc mě nenapadá.

Děkuji !

stazka
Kelišová 5509 příspěvků 29.06.09 12:20

Mam to taky, doposud pouze pravou stranu, od vcera pro zmenu pouze levou. Je to desne neprijmne, tuhle jsem si to nejak cele natahla a bolelo to cca tyden jak cert.
No, lepsi uz to az do porodu nebude. :wink:

Lucci
Extra třída :D 14968 příspěvků 29.06.09 13:09

Hlasim to same. Jsou to urcite vazy. Blbe nebo rychle vstanu, natahnu se… bolest jak blazen. :? A mam to spis vlevo. :)

chuanitka
Extra třída :D 14721 příspěvků 29.06.09 14:11

Prý je to vlastně normální :wink:
http://www.porodnice.cz/…-tehotenstvi

Lolinka_79
Závislačka 3832 příspěvků 29.06.09 14:16

Holky,
moc vám všem děkuji :)

Efa
Kecalka 208 příspěvků 29.06.09 14:42

Ahoj,
tak se pridavam, ze to mam take a take jen na prave strane. Jsou to vazy. Rikala jsem to i doktorce, specielne mi s utz kontrolovala tu pravou stranu a vse je ok. :wink:

/>

Pudloslava
Generální žvanilka 24629 příspěvků 29.06.09 16:39

Jojo, nesymetricky, vetsina zen ma jeden z vazu kratsich – obvykle pravy. u me teda levy. Ale me pichalo kdekoliv, i uprostred – a nikdy z toho nic nebylo.

P.
Ukecaná baba ;) 1910 příspěvků 29.06.09 20:26

ahoj, ja to mela, presne – pichani, prava strana na boku, v brise vubec nic, jen ten bok, trvalo to 3–4 dny a vse uplne o.k.

Marketa2008
Ukecaná baba ;) 2060 příspěvků 03.07.09 11:01

Ahojky, ja to mivam taky, kdyz se to poprve objevilo na prave strane, tak jsem se bala, aby to nebyl slepak, ale druhy den se pridala i leva strana, takze mi doslo, ze to musi byt vazy. Nemohla jsem pomalu ani bezbolestne vstat z postele.

andreyyya  29.12.09 16:51

mam totez, ale vzdy jen vlevo, taky je mi to divne, proc na jedne strane…

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist