211 - ZPMV - proplácí dětské cyklistické helmy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bobca
Kecalka 177 příspěvků 23.05.12 14:00
211-ZPMV-proplácí dětské cyklistické helmy

Ahoj maminky. Nevíte, jestli v tomto roce proplácí ZPMV dětské cyklistické přilby nebo na ně aspoň částečně přispívá? Nějak se v těch jejich stránkách neorientuji a nemůžu to najít. Díky za vaše info

Reakce:

Uživatel je onlinewobludka
Extra třída :D 10257 příspěvků 23.05.12 14:10

zatím ne, nicméně během roku se to mění, chce to na to jednou za čas mrknout
když rozklikneš ty názvy programů, zobrazí se Ti podrobnosti http://www.zpmvcr.cz/…ni-programy/

Bobca
Kecalka 177 příspěvků 23.05.12 14:13

Hmm, díky za info. NO já ji koupila dneska v kamenném obchodě. Tak se snad letos dočkám. Pak aby jim zase nevadilo, že je doklad o zaplacení starší jak 2 měsíce. No nechám se překvapit.

Yasmin
Zasloužilá kecalka 884 příspěvků 23.05.12 14:44

ZPMV jsou pěkní vyděrači, nedávno jsem pročítala ten jejich program slev a výhod a jako jo, něco ti dají, ale jen na základě toho,že jim dovalíš nové klienty, hnus :poblion:

Bobca
Kecalka 177 příspěvků 23.05.12 14:51

COže? To je teda fakt síla.

mauska
Kelišová 5088 příspěvků 23.05.12 15:08

povazuji za noveho klienta i nekoho z rodiny (chcem zaregistrovat dceru, syn uz u ZPMV je)? :think:

Tereza1986
Kelišová 5425 příspěvků 23.05.12 15:23
@Yasmin píše:
ZPMV jsou pěkní vyděrači, nedávno jsem pročítala ten jejich program slev a výhod a jako jo, něco ti dají, ale jen na základě toho,že jim dovalíš nové klienty, hnus :poblion:

Taky jsem na to koukala. :cert: A těhulím dají 800,– na základě aktivní Karty života.To samé musí mít i děti.

Bobca
Kecalka 177 příspěvků 23.05.12 15:24

Tohle mi ted z pojišťovny odepsali den,

je mi líto, ale příspěvek na ssportovní ochranné pomůcky nebyl letos do
Programu prevence zařazen.
Informace o programu prevence 2012 naleznete na www.zpmvcr.cz v sekci
Pojištěnci. V průběhu roku může docházet k jeho změnám, doporučuji tedy
naše stránky průběžně sledovat. Pro zjednodušení přikládám prolink

Bobca
Kecalka 177 příspěvků 23.05.12 15:25

Takže :,(

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist