AFP test-pozitivní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  18.10.03 12:04
AFP test-pozitivní

Ahoj bříškandy,obracím se na vás kvůli mé kamarádce,které vyšel pozitivní AFP test.Bylo jí řečeno,že má hladinu zvýšenou a že by to odpovídalo na dvojčata,ale lékař žádné dvojčátko v bříšku nenašel.Podstoupila oděr plodové vody a pojede na podrobný UTZ do Hradce Králové.Vím,že spopustě holek vyšel AFP pozitivní a bylo vše OK, a to jim řekli přímo typ postižení,které by mohlo nastat.Kamarádce o žádném postižení neříkali,jen o tom že ta hladina by odpovídala na dvojčata.Nestalo se to některé z vás také.Ráda bych ji uklidnila,i když vím že červík nejistoty bude hlodat pořád.Já sama jsem měla AFP neg. a ve 20. týdnu na UTZ se zjistilo postižení neslučitelné se životem.Takže vím čím si kamarádka prochází a připadá mi,že takhle ošklivý život přece k nám být nemůže.Už by toho bylo v mém okolí moc. Prosím odepište co nejdříve,moc děkujeme.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  20.10.03 18:39
AFP test-pozitivní

Ahojky Marty 1, díky za odpověď a držení palečků pro nás obě.

S námi to tenkrát dopadlo tak,že jsme na doporučení lékařů těhotenství ukončili(miminko by stejně zemřelo).Nyní se opět snažíme,ale bohužel se moc nedaří - lékařka ve snaze nám pomoci mi chtěla srovnávat cykly,ale bohužel nastal pravý opak a moje tělo si dělá co chce,jen né to co bychom po něm chtěli.A navíc mám manžílka doma jen o víkendech,tak to trefení se do těch „správných dní je poněkud složitější.A taky nenápadné naznačování okolí,jako kdy už něco zase bude mi moc na psychice nepřidá.Ale věříme,že se jednou zadaří a i mi se dočkáme toho našeho mimíska.Poprvé jsem otěhotněla hned 1. měsíc i při nepravidelném MC,tak od příštího měsíce kašlu na braní nějakých hormonů a necháme tomu zase volný průběh. Trochu jsem se rozepsala,ale docela mi to pmohlo se takhle někomu "cizímu“ svěřit. Měj se krásně.

Lenda
Nováček 2 příspěvky 22.10.03 12:39
AFP test-pozitivní

ahoj holky,

ach jo… AFP test - pozitivní. Také jsem si prožila tu těžkou chvilku, když mi moje gynekoložka řekla, že se musím dostavit na genetickou poradnu, že zřejmně „něco“ není v pořádku. No co slz proteklo… raděj ani nemluvit. Z poradny mě poslali na ultrazvu a hledali nějaké vady, doktoři nebyli zrovna příjemní, já jsem byla plna strachu. Nakonec z nich vypadlo, že v této době nejsou znatelné žádné známky vady plodu. V podstatě kdykoliv jdu na ultrazvuk trnu strachy, co z toho doktora vypadne :-(

zřejmě si jen dělám velkou hlavu z něčeho, co už není podstatné (kdyby něco určo by mě poslali na odběr plodové vody, ne?). Ale znáte to těhule přemýšlí úplně jinak a hlavně naprosto nad vším.

Tak zatím ahoj …a pevné nervy

Lenda

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama