Air Bank, zkušenosti s účtem

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

momi33
Nadpozemská drbna 25312 příspěvků 26.06.13 12:35
Air Bank,zkušenosti s účtem

Ahoj, vážně uvažuju o změně banky, jsem celý život ve Spořce, a poslední měsíce mi vadí ty poplatky.
I když mimimum platím kartou tak celkově je to 150kč.
A dnes jsem se tam stavila, poptala se, a jsem spokojená s nabídkou.
Máte někdo u nich účet? Kolikátého vám tam chodí výplata? Jiné zkušenosti? Jinak, u nás v Plzni jsou 2 pobočky+bankomat :think:
 Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Anonymní  26.06.13 12:38

@momi33
Ahoj tak moji rodiče mají první zkušensot a jsou nadšení. bankomaty jsou v Ostravě sice taky jen dva, ale třeba se rozšíří, jsou u nich už půl roku a zatím vše super, opravdu žádné poplatky :) No a před týdnem si u nich brali půjčku 100 tisíc, bez poplatků atd. a přeplatí ji pouze o 11 tisíc!!! Což ej naprostá nádhera :)
Myslím že my češi jsme hrozně konzervativní a bojíme se změn a několikrát jsem o tom i četla, že by se měla změnit v tomto naše morálka protože jsme zvyklí na staré banky, u kterých jsme, bojíme se změn a přitom toho právě banky využívají ;) Takže za mě určitě bych to vyzkoušela! :palec:

Anny_sn
Kecalka 132 příspěvků 26.06.13 12:43

Já mám účet u Air Bank asi dva měsíce a jsem naprosto spokojená, doporučuji ;-)

momi33
Nadpozemská drbna 25312 příspěvků 26.06.13 12:45
@Anonymní píše:
@momi33
Ahoj tak moji rodiče mají první zkušensot a jsou nadšení. bankomaty jsou v Ostravě sice taky jen dva, ale třeba se rozšíří, jsou u nich už půl roku a zatím vše super, opravdu žádné poplatky :) No a před týdnem si u nich brali půjčku 100 tisíc, bez poplatků atd. a přeplatí ji pouze o 11 tisíc!!! Což ej naprostá nádhera :)
Myslím že my češi jsme hrozně konzervativní a bojíme se změn a několikrát jsem o tom i četla, že by se měla změnit v tomto naše morálka protože jsme zvyklí na staré banky, u kterých jsme, bojíme se změn a přitom toho právě banky využívají ;) Takže za mě určitě bych to vyzkoušela! :palec:

jo, to je přesně ono, já se toho bojím, té změny :think:
U Spořky mám účet od r. 1995,a nejsem si pořád jistá :think:

subsomi
Kelišová 6450 příspěvků 26.06.13 12:48

Perfektní spokojenost :palec:
taky mám spořku a zřídila jsem si airbank s tím, že u spořky končím (na rušení čekám až i sociálka s rodičovskou zařídím změnu posílání peněz)
AB má jednodušší internetové bankovnictví, vše mimo výběrů z bankomatů zdarma (a i to se dá obejít levnější variantou přes sazku) navíc úrok 1,6% připisují měsíčně

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 26.06.13 12:49

My máme Air bank a spokojenost maximální. Máme běžný účet i spořicí, dvě platební karty, šílené množství trvalých příkazů a inkas, vybíráme z bankomatu, který potkáme, prostě žádná omezení. Peníze jsou ze spořicího účtu na běžném hned :pankac: Platíme si teda měsíčně 150,–, ale žádné další poplatky. Navíc jsem si mohla vybrat, jestli chci být disponent (účet je psaný na manžela) nebo mít vlastní účet (za jeden poplatek - těch 150,– - lze mít myslím až 8 samostatných účtů).
Na pobočku to máme hodinu autem, ale ještě se nestalo, že bych na ňu musela, všechno lze ovládat pohodlě přes internetové bankovnictví, takže já jsem asi tak trochu chodící reklama na Air bank.
Teď si uvědomuju, že jednou jsme se na pobočku stavili, příjemní a ochotní lidé, žádní uhlazení úředníci, bylo šílené vedro, takže nám vnutili každému láhev chlazené vody na cestu :mrgreen:
Edit.: A hlavně nic nebyl problém. Všechno bylo možné zařídit a hlavně nic nám nevnucovali.

Příspěvek upraven 26.06.13 v 12:51

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18412 příspěvků 26.06.13 12:50

Máme u nich účet a jsme spokojení. Máme dvě karty k jednomu účtu, teď i ty bezkontaktní :palec: Oba máme přístup k internet. bankovnictví. Akorát škoda, že pobočku máme dál. Ale super je, že vše jde vyřídit poštou, přes internet. Podrobnosti asi nepovím, přes tohle je spíš manžel :oops: :palec:

Angels
Závislačka 3465 příspěvků 26.06.13 12:51

Take máme Airbank a naprostááá spokojenost :-) :potlesk:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18412 příspěvků 26.06.13 12:54

@Ywett jo, pobočka super. Šli jsme tam se synátorem a on chtěl pití a jídlo. A já že teď nemůže a pak mi došlo, že jsme vlastně u air a tady můžem všechno :lol: :lol:

Příspěvek upraven 26.06.13 v 12:57

Sasha001
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 26.06.13 12:57

Já mám u Air bank účet snad od začátku, co začínali a musím říct, že jsem naprosto spokojená :palec:

momi33
Nadpozemská drbna 25312 příspěvků 26.06.13 13:00

Koukám, co vás je spokojených 8o
No, já taky koukala, malej tam dneska taky exceloval, vypil 2 vody, snědl 3 mini Hariba :roll: :oops: :lol: kreslil na tabletu a ještě rajtoval na tom umělém pejskovi :oops: :roll: :lol: až jsem se styděla…
No, myslím, že je rozhodnuto :think: Říkali, že jsou schopni sami zařídít přenos všech plateb na jejich úček krom inkasa..dělali vám to taky?

Ywett
Závislačka 4120 příspěvků 26.06.13 13:05

@Nainuva, já se právě na děti ptala (když podle reklam u nich můžeme všechno), mám akčňáky, takže s nima nerada někam chodím, a pán mi mile ukázal dětský koutek, pak takovej roh, že tam se děti moc rády schovávají a honí 8o, že tohle prostě řešit nemám, že jsme přece normální lidi.

suik
Extra třída :D 14860 příspěvků 26.06.13 13:36

Mam, ale jeste mi tam penize nechodi, jeste mam zuno - na posilani ze zahranici a ta je taky moc fajn. Taky prcham ze sporky, ale chvilku mi to bude jeste trvat. Pro me je stezejni, ze vsechno vyridim po netu a nikam nemusim chodit a dostanu platebni kartu, kterou vyuzivam opravdu hodne. Jen teda mi trochu vadi ta mensi sit bankomatu, to sporka mela vyborny - hlavne v praze, nemusela jsem mit zmapovanou sit, kam pujdu pro hotovost.

Anonymní  26.06.13 13:36

Ahoj, chtěla bych se zeptat..mamca by si u nich chtěla vzít pujcku asi 50000,– ale má plat kolem deseti měsíčně (tatka má cca 25tis) a k tomu platí další pujčky. Nemáte někdo zkušenost zda Air Bank tuto pujcku povolí? Budou muset na tuto částku být oba dva? Navíc se jí líbí účet, má ho roky u spořky a děs běs…

suik
Extra třída :D 14860 příspěvků 26.06.13 13:40

Me by treba tyhle banky ani nenapadly, ale nechali jsme si ted prekovapat finance od financniho poradce a air bank doporucil.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Mixit - míchám, mícháš, mícháme

Mixit.cz je web, kde si může každý namíchat svůj mix müsli, snídaňových kaší nebo ovoce a oříšků. Na své si přijdou sporťáci, příznivci lehké stravy i mlsné jazyky. A co že tedy nabízí? číst dále >

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >