Anděl, duch... Co myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Anonymní  12.01.17 22:47

@mamonek dekuju za mila slova. Vidim to uplne stejne jako ty :)

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 07.02.17 07:43
Mamonek

Ma pravdu. Tvoje děťátko žije dál v Božím Království.

Anonymní  20.03.17 22:52

Posledni dobou se mi deli ruzne podivnosti, treba jsem se lekla a cukla sebou, ale nikde nic nebylo, nebo divny pocit ze je nekdo vedle me, pocit dejavou a takovy parvterinovy pocity, zacla jsem cist knihy o andelech a otehotnela s dvojcaty a mela jsem lezet, tak jsem cetla Lornu a andele v mych vlasech a jeden den jsem vedle sebe videla malinkou jiskricku tak sem se otocila abych ji videla lip, mrkla jestli nezmizi ale par vterin jsem ji videla, myslela jsem ze to ma spojitost s tou knihou, cetla jsem ji nekolik hodin denne. Nevim presne co to bylo za den, ale cca tyden po te jsem byla na ultrazvuku a jedno mimi byly bez srdecni akce a strasne malinke, asi po tydnu jsem mela divny pocit chvili jsem ztuhla a vzpomela si na tu jiskricku a mimi, mozna to souvisi, mozna ne

Anonymní  20.03.17 23:53

To zni hodne podobne jako to ce se stalo mi (jsem zakladatelka diskuze). V tu chvili clovek nevi co to je a ani mu to neprijde, az pozdeji mi to doslo. Ja si proste myslim, ze se mimco, duse nebo jak to nazvat, louci. Od indukce jsem to pak už nevidela.

Anonymní  21.03.17 11:21

Ja si myslela ze mi harasi z ty knizky, ale doslo mi to az potom tak jsem hledala na netu jestli to je mozne a navedlo me to sem

Danikoof
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 21.03.17 12:29

Ježíš řekl, že Boží Království je právě pro takové-deti. Nejspis to myslel tak, že jsou čisté, bez hříchu, tak jako On Sám Byl-Je. Věřím tomu, že duši má plod miminka od prvopocatku.Taky verim, že ta jiskra byla maličkého jeho duše. A vím, že dál žije, jen ne tady s námi.

Star007
Závislačka 4498 příspěvků 21.03.17 21:39
@Anonymní píše:
Ja si myslela ze mi harasi z ty knizky, ale doslo mi to az potom tak jsem hledala na netu jestli to je mozne a navedlo me to sem

To mě těší, že jste díky mé diskuzi narazila na někoho se stejným zážitkem. Já jsem taky hledala a nic jsem nenašla, tak třeba to k něčemu bude když někdo další zjistí, že mu nehrabe a děje se to i jiným ;)

Liliana79
Kecalka 207 příspěvků 21.03.17 22:03

To je krasny zazitek, ja podobne zkusenosti nemam, ale verim tomu, ze se s vami mimi prislo rozloucit..taky verim, ze dusicky nekde jsou. Prijde mi to takova dobra zprava pro vas, ze jste dobre naladene na sve telo i na miminko.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Bříško v hlavní roli: Jak vyfotit těhotenské bříško a nevznikl kýč

Přemýšlíte jak zvěčnit rostoucí bříško a udělat tak památku vám i... číst dále >

Zahalena v květinách a barvách: Šaty a sukně do 350,-

Udělejte změnu a kupte něco sobě! Na bazaru eMimino.cz si koupíte krásné šaty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Móda z Andělů: Skvělý Mareš, Klus a Bouček to nevychytali

Letošní ročník hudebních cen Anděl 2017 se nesl v uvolněnější atmosféře.... číst dále >

Příběh Slávky: Bratr si chce do společného domu nastěhovat přítelkyni

Po smrti rodičů žijeme s bratrem ve společné domácnosti ve velkém domě na... číst dále >

Reklama