Anketa - informace o očkování vašich dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Evulina
Extra třída :D 11027 příspěvků 23.09.11 12:31
Anketa - inforamce o očkování vašich dětí

Ahoj všichni, ráda bych Vás, maminky, poprosila jménem paní dr. Elekové, zda by jste přispěly svými zkušenostmi s očkováním svých dětí - všech, i těch, jejichž děti neměly žádné reakce. Paní doktroka sbírá podrobné informace do ankety, zpracovává články na téma očkování…Pokud budete souhlasit, napište na e-mail uvedený zde http://lecivacesta.webnode.cz/kontakt/ - Pohlaví a dat. narození vašeho dítěte, event. okolnosti narození (léky, anestezie, epidurál, císař.řez apod.), zda bylo dítě kojeno, dále očkování dítěte (data a druhy vakcín), reakce (jakékoli fyzické i psychické symptomy + čas. údaj jejich vzniku + zda pak zmizely nebo přetrvávají, atd.-co nejvíc podrobně), jak na jejich nahlášení reagoval pediatr, zda to zapsal do zdrav. dokumentace a hlásil na SÚKL (pokud je vám to známo). Děkuji moc. :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

farska
Nadpozemská drbna 29750 příspěvků 23.09.11 12:36

Tohle je treba jako sul,takze i kdyz to bude jepici prace,urcite se pridam Zamer Mudr.ELEKOVE se mi velmi libi.

Emilie
Generální žvanilka 20276 příspěvků 23.09.11 12:49

Je to tam, ale vzhledem k tomu, že to, co potřebuje (t.j. reakce) poznamenané nemám a nepamatuji si, po čem ta teplůtka byla, nejsem schopna dodat …

Bersaba
Echt Kelišová 7626 příspěvků 23.09.11 12:52

Oceňuju každou snahu o zlepšení v téhle oblasti, ale přeci jen bych ráda o Mudr. Elekové věděla víc, než jí případně předám zdravotní údaje své dcery. Jistá Mudr. Ludmila Eleková ordinuje u nás na Jižním Městě a zabývá se tuším homeopatií. Je to ona? Kde se případně dá o paní doktorce zjistit nějaké fundované info?

Raduš.ka44
Kelišová 7195 příspěvků 23.09.11 13:12
Bersaba píše:
Oceňuju každou snahu o zlepšení v téhle oblasti, ale přeci jen bych ráda o Mudr. Elekové věděla víc, než jí případně předám zdravotní údaje své dcery. Jistá Mudr. Ludmila Eleková ordinuje u nás na Jižním Městě a zabývá se tuším homeopatií. Je to ona? Kde se případně dá o paní doktorce zjistit nějaké fundované info?

To bude asi ona. Našla jsem dvě její stránky, ale ani na jedné zmínka o výzkumu. Já je teda jen přelítla, nečetla jsem všechno. http://lecivacesta.webnode.cz/o-nas/ a http://homeopatie.elekova.cz/.

Raduš.ka44
Kelišová 7195 příspěvků 23.09.11 13:15

Něco o očkování od zmíněné doktorky: http://www.slobodavockovani.sk/…deti-1-cast/.

Evulina
Extra třída :D 11027 příspěvků 23.09.11 13:26

Bersaba: Ano, je to ona.

Evulina
Extra třída :D 11027 příspěvků 23.09.11 14:36
Doplnění

Pardon, zapomněla jsem ještě - také údaj o tom, zda dítě bylo/nebylo kojeno. Díky

Raduš.ka44
Kelišová 7195 příspěvků 23.09.11 14:50

Evulino a jak jsi přišla na to, že doktorka dělá tuhle anketu? Máš odkaz na nějakou stránku, kde by se o tom psalo?

Příspěvek upraven 23.09.11 v 14:55

asha
Nadpozemská drbna 29457 příspěvků 23.09.11 14:53

Evulinu neznam, dr. Elekovou ano, lecim se u ni. Zabyva se ockovanim.

Haninac
Kelišová 5060 příspěvků 23.09.11 15:48
Raduš.ka44 píše:
Evulino a jak jsi přišla na to, že doktorka dělá tuhle anketu? Máš odkaz na nějakou stránku, kde by se o tom psalo?Příspěvek upraven 23.09.11 v 14:55

hadam to ma primo od doktorky
Evulinu znam odtud, nase deti mely podobne reakce po ockovani hexou
dr. Elekova se zabyva ockovanim, homeopatii a celostni medicinou. Komunikovala jsem s ni v ramci ockovani, upozornuje na jeho stinne stranky.
To, ze sbira informace o jeho negativnich ucincich povazuji za prinosne, ale je pravda, ze by to mela sama nekde na svym webu (neprocitala jsem je) vyhlasit.
Takto je to neduveryhodne :nevim:

Bersaba
Echt Kelišová 7626 příspěvků 23.09.11 18:18
Haninac píše:
To, ze sbira informace o jeho negativnich ucincich povazuji za prinosne, ale je pravda, ze by to mela sama nekde na svym webu (neprocitala jsem je) vyhlasit.
Takto je to neduveryhodne :nevim:

To musím souhlasit.

Jankap
Kelišová 5101 příspěvků 23.09.11 21:17

Tohle mě velmi zajímá.
Ale stejně jako holky přede mnou mám problém s tím, že na stránkách paní doktorky o této anketě nic není.

Evulina
Extra třída :D 11027 příspěvků 24.09.11 09:36

Ahoj holčiny, já s paní doktorkou Elekovou komunikuji mailem, poté, co naše Evča měla tu divnou reakci (nebroukání, bledost, sval. ochablost, nechutenství…) - sama jsem si tehdy vyhledala její kontakt. Sama jsem se aktivně zapojila do komunikace s úřady (mzd, súkl, gsk atd.) a tak i toto s ní konzultuji, denně si píšeme. Já se omlouvám, ona paní Eleková chystá přímo dotazník, který bude co nejdříve hotov a jistě uveřejněn, akorát říkala, že mohou maminky zasílat data již teď…Není důvod k obavám, ale klidně počkejte na ten dotazník - můžete se na něj zeptat přímo - kontakty zde http://lecivacesta.webnode.cz/kontakt/, určitě Vám odpoví. Někdo tady také hledal reference na paní dr., např. zde http://lecivacesta.webnode.cz.
Já sbírám informace z obou stran, paní dr. je čistě neoočkovací, jiní odborníci zase čistě očkovací, každý tvrdí něco jiného a já se snažím vlastním rozumem to dát vše dohromady a hluboce o této problematice přemýšlet. Musím teda ale přiznat, že většinou mi vychází logicky vždy argument Elekové…
SÚKL mi např. píše, že neexistují data, zda a jak se zvýší koncentrace Al v krev. plazmě po podání hexy, že se domnívají, že nijak významně atd. - takové kecy, kde vlastně nic nevědí!!!! Jak pak máme věřit v bezpečnost vakcíny? Dále, že se 50-70 % vyloučí do 24 h - i kdyby do 24 h kolovalo v krvi jen 30 % hliníku z vakcíny, což je z 820 ug 246 ug, je to moc a oni nemají žádná data, že to nemůže napadnout mozek!! Z potravy se vstřebává kolem 0,3 % hliníku, stačí se vylučovat…Oni totiž také rádi srovnávají hliník ve vakcíně s hliníkem v potravě, což srovnávat fakt nelze…A GSK jako hlavní výrobce vakcín se v otázce nezpečnosti konkrétně Infanrixu hexa odvolává právě na bezpečnostní sledování Státního ústavu kontroly léčiv a ještě na jeho mezinárodní alternativu - teď nevím z hlavy název (European…něco - je to vlastně jako náš SÚKL). Nikdo samozřejmě nikoho do ničeho nenutí, je na Vás, zda data zašlete a jak říkám, brzy bude zpracován přímo ten dotazník, tohle je jen takové předčasné…Ona se mnou paní doktorka dost komunikuje proto, že jsem sice laik, ale nenechám si nic moc líbit a nebojím se pustit se do úřadů, takže jí zasílám i jejich odpovědi a tak a ty jsou pro ni cenné z hlediska dalšího výzkumu… :mavam:

Evulina
Extra třída :D 11027 příspěvků 24.09.11 09:40

Na stránkách paní doktorky jsou na ní i tel. kontakty, tak si můžete zavolat a na připravovanou anketu se optat…Krásný víkend přeji všem :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

V zimě do tepla: Kousky, které zahřejí ve městě i na sněhu

Tvrdé mrazy ještě neuhodily, to ale neznamená, že nás čekají Vánoce na blátě. Na pořádný sníh, mrazy a občas vlezlou zimu je potřeba se vybavit. Co jsme tentokrát našli v Bazaru? číst dále >

7 vánočních ozdob, které si vyrobíte sami

Nekupujte drahé ozdoby. Stačí trocha lepidla, barvičky, šikovné ručičky a vytvoříte si krásnou vánoční dekoraci s dětmi sama a za zlomek ceny. číst dále >