Anketa - informace o očkování vašich dětí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Evulina
Extra třída :D 11157 příspěvků 23.09.11 12:31
Anketa - inforamce o očkování vašich dětí

Ahoj všichni, ráda bych Vás, maminky, poprosila jménem paní dr. Elekové, zda by jste přispěly svými zkušenostmi s očkováním svých dětí - všech, i těch, jejichž děti neměly žádné reakce. Paní doktroka sbírá podrobné informace do ankety, zpracovává články na téma očkování…Pokud budete souhlasit, napište na e-mail uvedený zde http://lecivacesta.webnode.cz/kontakt/ - Pohlaví a dat. narození vašeho dítěte, event. okolnosti narození (léky, anestezie, epidurál, císař.řez apod.), zda bylo dítě kojeno, dále očkování dítěte (data a druhy vakcín), reakce (jakékoli fyzické i psychické symptomy + čas. údaj jejich vzniku + zda pak zmizely nebo přetrvávají, atd.-co nejvíc podrobně), jak na jejich nahlášení reagoval pediatr, zda to zapsal do zdrav. dokumentace a hlásil na SÚKL (pokud je vám to známo). Děkuji moc. :mavam:


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:
 
farska
Nadpozemská drbna 29851 příspěvků 23.09.11 12:36

Tohle je treba jako sul,takze i kdyz to bude jepici prace,urcite se pridam Zamer Mudr.ELEKOVE se mi velmi libi.

 
Emilie
Generální žvanilka 20318 příspěvků 23.09.11 12:49

Je to tam, ale vzhledem k tomu, že to, co potřebuje (t.j. reakce) poznamenané nemám a nepamatuji si, po čem ta teplůtka byla, nejsem schopna dodat …

 
Bersaba
Echt Kelišová 7643 příspěvků 23.09.11 12:52

Oceňuju každou snahu o zlepšení v téhle oblasti, ale přeci jen bych ráda o Mudr. Elekové věděla víc, než jí případně předám zdravotní údaje své dcery. Jistá Mudr. Ludmila Eleková ordinuje u nás na Jižním Městě a zabývá se tuším homeopatií. Je to ona? Kde se případně dá o paní doktorce zjistit nějaké fundované info?

 
Raduš.ka44
Kelišová 7195 příspěvků 23.09.11 13:12
Bersaba píše:
Oceňuju každou snahu o zlepšení v téhle oblasti, ale přeci jen bych ráda o Mudr. Elekové věděla víc, než jí případně předám zdravotní údaje své dcery. Jistá Mudr. Ludmila Eleková ordinuje u nás na Jižním Městě a zabývá se tuším homeopatií. Je to ona? Kde se případně dá o paní doktorce zjistit nějaké fundované info?

To bude asi ona. Našla jsem dvě její stránky, ale ani na jedné zmínka o výzkumu. Já je teda jen přelítla, nečetla jsem všechno. http://lecivacesta.webnode.cz/o-nas/ a http://homeopatie.elekova.cz/.

 
Raduš.ka44
Kelišová 7195 příspěvků 23.09.11 13:15

Něco o očkování od zmíněné doktorky: http://www.slobodavockovani.sk/…deti-1-cast/.

 
Evulina
Extra třída :D 11157 příspěvků 23.09.11 13:26

Bersaba: Ano, je to ona.

 
Evulina
Extra třída :D 11157 příspěvků 23.09.11 14:36
Doplnění

Pardon, zapomněla jsem ještě - také údaj o tom, zda dítě bylo/nebylo kojeno. Díky

 
Raduš.ka44
Kelišová 7195 příspěvků 23.09.11 14:50

Evulino a jak jsi přišla na to, že doktorka dělá tuhle anketu? Máš odkaz na nějakou stránku, kde by se o tom psalo?

Příspěvek upraven 23.09.11 v 14:55

 
asha
Nadpozemská drbna 29480 příspěvků 23.09.11 14:53

Evulinu neznam, dr. Elekovou ano, lecim se u ni. Zabyva se ockovanim.

 
Haninac
Kelišová 5265 příspěvků 23.09.11 15:48
Raduš.ka44 píše:
Evulino a jak jsi přišla na to, že doktorka dělá tuhle anketu? Máš odkaz na nějakou stránku, kde by se o tom psalo?Příspěvek upraven 23.09.11 v 14:55

hadam to ma primo od doktorky
Evulinu znam odtud, nase deti mely podobne reakce po ockovani hexou
dr. Elekova se zabyva ockovanim, homeopatii a celostni medicinou. Komunikovala jsem s ni v ramci ockovani, upozornuje na jeho stinne stranky.
To, ze sbira informace o jeho negativnich ucincich povazuji za prinosne, ale je pravda, ze by to mela sama nekde na svym webu (neprocitala jsem je) vyhlasit.
Takto je to neduveryhodne :nevim:

 
Bersaba
Echt Kelišová 7643 příspěvků 23.09.11 18:18
Haninac píše:
To, ze sbira informace o jeho negativnich ucincich povazuji za prinosne, ale je pravda, ze by to mela sama nekde na svym webu (neprocitala jsem je) vyhlasit.
Takto je to neduveryhodne :nevim:

To musím souhlasit.

 
Jankap
Kelišová 5101 příspěvků 23.09.11 21:17

Tohle mě velmi zajímá.
Ale stejně jako holky přede mnou mám problém s tím, že na stránkách paní doktorky o této anketě nic není.

 
Evulina
Extra třída :D 11157 příspěvků 24.09.11 09:36

Ahoj holčiny, já s paní doktorkou Elekovou komunikuji mailem, poté, co naše Evča měla tu divnou reakci (nebroukání, bledost, sval. ochablost, nechutenství…) - sama jsem si tehdy vyhledala její kontakt. Sama jsem se aktivně zapojila do komunikace s úřady (mzd, súkl, gsk atd.) a tak i toto s ní konzultuji, denně si píšeme. Já se omlouvám, ona paní Eleková chystá přímo dotazník, který bude co nejdříve hotov a jistě uveřejněn, akorát říkala, že mohou maminky zasílat data již teď…Není důvod k obavám, ale klidně počkejte na ten dotazník - můžete se na něj zeptat přímo - kontakty zde http://lecivacesta.webnode.cz/kontakt/, určitě Vám odpoví. Někdo tady také hledal reference na paní dr., např. zde http://lecivacesta.webnode.cz.
Já sbírám informace z obou stran, paní dr. je čistě neoočkovací, jiní odborníci zase čistě očkovací, každý tvrdí něco jiného a já se snažím vlastním rozumem to dát vše dohromady a hluboce o této problematice přemýšlet. Musím teda ale přiznat, že většinou mi vychází logicky vždy argument Elekové…
SÚKL mi např. píše, že neexistují data, zda a jak se zvýší koncentrace Al v krev. plazmě po podání hexy, že se domnívají, že nijak významně atd. - takové kecy, kde vlastně nic nevědí!!!! Jak pak máme věřit v bezpečnost vakcíny? Dále, že se 50-70 % vyloučí do 24 h - i kdyby do 24 h kolovalo v krvi jen 30 % hliníku z vakcíny, což je z 820 ug 246 ug, je to moc a oni nemají žádná data, že to nemůže napadnout mozek!! Z potravy se vstřebává kolem 0,3 % hliníku, stačí se vylučovat…Oni totiž také rádi srovnávají hliník ve vakcíně s hliníkem v potravě, což srovnávat fakt nelze…A GSK jako hlavní výrobce vakcín se v otázce nezpečnosti konkrétně Infanrixu hexa odvolává právě na bezpečnostní sledování Státního ústavu kontroly léčiv a ještě na jeho mezinárodní alternativu - teď nevím z hlavy název (European…něco - je to vlastně jako náš SÚKL). Nikdo samozřejmě nikoho do ničeho nenutí, je na Vás, zda data zašlete a jak říkám, brzy bude zpracován přímo ten dotazník, tohle je jen takové předčasné…Ona se mnou paní doktorka dost komunikuje proto, že jsem sice laik, ale nenechám si nic moc líbit a nebojím se pustit se do úřadů, takže jí zasílám i jejich odpovědi a tak a ty jsou pro ni cenné z hlediska dalšího výzkumu… :mavam:

 
Evulina
Extra třída :D 11157 příspěvků 24.09.11 09:40

Na stránkách paní doktorky jsou na ní i tel. kontakty, tak si můžete zavolat a na připravovanou anketu se optat…Krásný víkend přeji všem :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Inositoly výrazně zvyšují šance na miminko

Toužíte po miminku a ono stále nepřichází? Příroda si někdy dává pořádně načas. Na vlastní kůži to pociťuje stále více párů. Příčinou neplodnosti může být vyšší věk, nadváha, metabolický syndrom nebo také syndrom polycystických ovarií. Šance na otěhotnění ale dokážou zvýšit tzv. inositoly. číst dále >

Přijďte nás pozdravit na veletrh PRODÍTĚ 2017 a vyhrajte dětskou postýlku

Ani letos nebude stánek eMimina na brněnském veletrhu PRODÍTĚ chybět. A letos nejedeme s prázdnou. Ve spolupráci s e-shopem Babyrenka jsme si pro vás připravili soutěž o dětskou postýlku pro vašeho malého drobečka. číst dále >


Reklama