AROMATERAPIE V TĚHOTENSTVÍ

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petricka
Kecalka 452 příspěvků 03.10.03 07:47

Mám moc ráda voňavé olejíčky a provoněný byt. Chtěla jsem se zeptat, jestli některá máte zkušenost přímo s aromaterapií v těhotenství nebo víte o nějaké chytré knížce. Moc ráda si nechám poradit.

Dííky, Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.10.03 09:27

Ahoj Petro,

Celým těhotenstvím i po porodu mě provázela výborná kniha ZDRAVÉ TĚHOTENSTVÍ PŘIROZENÝ POROD od Ingeborg Stadelmann/je to porodní asistentka/ . Je psaná jiným stylem než komerční knihy tohoto typu, poradí ti nejen ohledně aromaterapie, ale i homeopatie a bylinek. Řídila jsem se mnoha radama, aromaolejíčky jsem vyzkoušela, byla jsem spokojená.

Tina

Anonymni  08.10.03 16:22

Ahojky Péťo, včera jsem si koupila časopis Maminka s Elen Černou na obalu a tam cosi píšou o aromaterapii. Taky dokonce vyšel nějaký podrobnější článek o aromaterapii a těhotenství v některém z minulých čísel Maminky (myslím červnové nebo červencové číslo). Ale to tam píšou,kdy to bylo. Tak třeba Ti to trochu pomůže. Pa Maxik+20tt

Sylviel
Nováček 7 příspěvků 30.08.04 02:36

Ahoj,
tohle téma je treba peclive zvazovat, já sama jsem aromaterapii a bylinky v tehotenství zkousela, ale musís cerpat z ruznych zdroju. Nekteré oleje a taktéz bylinky mohou byt v tehotenstvi az nebezpecné. V kazde knize vsak písí neco jiného a tak jsem se radeji vyhýbala vsem o kterych byla nekde zmínka. Nekde bych je mela mít vypsané, ale bohuzel nevim kde, jestli je najdu, poslu Ti je. :(

Odkaz na stránky o aromaterapii http://baby.borec.cz/ :)

PS:U porodu jsem mela mandarinku a rozmarýn (ten se ale v tehotenství nesmí, podoruje delozní stahy) :!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Reklama