Astrologie a neplodnost

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 04.02.03 08:50
Astrologie a neplodnost

Mám pro vás ověřenou adresu na astroložku a psycholožku z Prahy, která mé kamarádce (41 let) po mnoha pokusech o umělé oplodnění pomohla k dcerušce přirozenou cestou.

Lenka Mochnáčová, mobil 603-86 37 04, mail: " .{target:_new>moc­hnacova@cmail­.cz. Má mít ordinaci v Radlicích.

Přeji všem hodně hodně štěstí.

STEFINKA}":[ma­ilto:mochnaco­va@cmail.cz]

Reklama

Najdete v encyklopedii: Neplodnost

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.02.03 09:18
Astrologie a neplodnost

Ahoj Stefinko,

Díky moc za adresu. Třeba se bude některým snažilkám hodit :))

Pa, Brusinka

Ivuna
Povídálka 15 příspěvků 05.02.03 14:01
Astrologie a neplodnost

Ahoj Stefinko, díky za adresu a telefon, až si dodám odvahy, tak jí zavolám. Snad pomůže. Ivuna

Anonymni  13.05.03 23:24
Astrologie a neplodnost

dekuji za radu, hned tam poslu email. Po 6 letech neuspechu, vydrancovaneho conta, nervy..jake nervy ty uz davno nemam a manzelstvim pred rozpadem vyzkousim cokoliv.

Znovu moc dekuji za radu.

saxanaa
Nováček 1 příspěvek 13.05.03 23:53
Astrologie a neplodnost

dekuji za radu, hned tam poslu email. Po 6 letech neuspechu, vydrancovaneho conta, nervy..jake nervy ty uz davno nemam a manzelstvim pred rozpadem vyzkousim cokoliv.

Znovu moc dekuji za radu.

Hany
Povídálka 20 příspěvků 14.05.03 09:07
Astrologie a neplodnost

Ahoj holky.Chtěla jsem se zeptat v cem spociva metoda pi Mochnáčové. Poradí i po mejlu o neplodnosti? Díky za zprávy, Hany 8-)

ariana9
Nováček 1 příspěvek 04.02.14 08:57

Plodné dny - Astrologická poradna
Nedaří se Vám počít dítě? Pomocí astrologie pro Vás na 12 měsíců dopředu vytvoříme seznam dnů, kdy je nejvhodnější otěhotnět.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Reklama