Autosedačka s podvozkem - bez kombinace hluboká korba, golfky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oxalka
Kecalka 211 příspěvků 07.05.11 17:38
Autosedačka s podvozkem - bez kombinace hluboká korba, golfky?

Ahoj holky.
Potřebvala bych poradit – znát Vaše zkušenosti a názory na autosedačky. Dostali kočátek z druhé ruky uplně za ,,hubičku´´, ale je to pouze Dvojkombinace, takže teď řeším autosedačku.
Moc se mí líbí když vidím maminky s kočárkem, ale místo hluboké korby mají prcka v sedačce, zdá se mi to hodně praktické třeba k doktorovi nabo na nákupy, cestování.
Bohužel na ten podvozek co mám kočárek nejde připevnit žádná autosedačka:-(
Na netu jsme zjistila že se prodávají zvlášť podvozky (asi tak od 5tisíc, což se mi zdá už moc) jen na autosedačku.
Máte s tímto některá zkušenosti?
A dá se vůbec jenom autosedačka s podvozkem sehnat aniž by to byla kombinace hluboké korby a golfek???
Díky za informace:-)

Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 07.05.11 18:19

Jediné vejce, které znám, které má přímo k sobě podvozek, je Nania a ta měla dost blbé testy :-? Takže osobně bych brala nějaké golfáče z druhé ruky, buď je pak zužitkuješ pro batole nebo pošleš dál :nevim:
Nevím, jak těžký máš kočár, ale věř mi, že téměř všichni začnou toužit po lehčím, jak mimino těžkne :lol:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 35011 příspěvků 07.05.11 18:43

Přesně tak, vyber si jaká se ti líbí autosedačka a pak k tomu ulov jeté golfky, na které půjde… já je takhle lovila i k trojkombinaci, protože ten těžký podvozek je na autosedačku k ničemu, když ho dám do kufru, tak už se k němu nic nevejde.

xyz
Závislačka 3294 příspěvků 07.05.11 20:34

Já jsem měla Nanii. Pak si ji vzala švagrová. Obě jsme šíleně spokojené. Já jsem si ji nemohla vynachválit.

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 07.05.11 20:40

Co koupit použítého Quinny Zappa, na ten jde nacvaknout Maxi Cosi Cabriofix a ta je jedna z nejbezpečnějších, máme jí taky a je supr..A máš vyřešené i golfky..I když teda teď prý Zappa vylepšili, ten původní nebyl moc praktickej, nešel polohovat..Teď už snad jde a dokonce se dá otočit sedačka proti směru, ale asi bude drahej..Každopádně koukni na MMB..

Minutet
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 08.05.11 09:23

My jsme také k sedačce (MAxi Cosi) dokoupili jeté golfky z MM.Protože přesně jak holky píšou-ty podvozky k trojkombinacím jsou těžké a velké a i když máme velký kufr,byl problém ho tam nacpat. Nehledě na to, že vyndat ho sama bez chlapa byl fakt výkon. Ted ho složím i rozložím jednou rukou,váží pár kilo a v kufru není skoro vidět :lol:

romči
Kecalka 206 příspěvků 19.08.11 21:08

Nevíte prosím jaký podvozek na vajíčko od Roomeru kromě Britaxu?

Nataša
Echt Kelišová 9909 příspěvků 29.08.11 22:08

volila bych autosedačku cybex aton novou a kočárek Quinny zapp, použitý, někdy se dá i natrefit na jen podvozek. je to podle mého nejlepší varianta – bezpečná autsoedačka a hyperskladný podvozek – můžeš ho stále vozit pod sedadlem, na kterém máš autosedačku.
cybex aton měl v testech ADAC 4* i bez isofixu (maxi cosi cabriofix má bez základyn jen 3, se základnou na pásy 4 a s isofixem 5*). a atonka je cenově velmi přijatelná..

Nataša
Echt Kelišová 9909 příspěvků 29.08.11 22:09

roemer? – jako golfky? no, nic moc, teutonia solano, ale ty se tady už asi neprodávají,..

cibulka169
Nováček 5 příspěvků 13.07.12 10:05
autosedačka s podvozkem

Ahoj, ja jsem si ji objednala, starsi pouzita, da se rict ze skoro nova stoji okolo 1300,– a je to hrozne prakticky aspon co vidam maminy. mame sice 3kombinaci, ale i presto jsem si to koupila jen tak na nakup nebo nekam, abych sebou az pojedu sama nemusela tahat celou konstrukci od kocarku, takhle ma asi 3 kg a jednou rukou to slozis a rozestavis, podivej se na aukkru tam jsem ji kupovala i ja, a docela dlouho jsem si schanele..

Váš příspěvek

Poslední články

Napište Ježíškovi, určitě vám odpoví

Santa už nemá šanci. Před devíti lety si však díky celonárodní soutěžní hře české děti určily podobu svého Ježíška a ten je v této podobě provází již šestým rokem v unikátní hře Český Ježíšek odepisuje dětem. Napište mu i vy! číst dále >

TOPlist