Autosedačka s podvozkem - bez kombinace hluboká korba, golfky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

oxalka
Kecalka 211 příspěvků 07.05.11 17:38
Autosedačka s podvozkem - bez kombinace hluboká korba, golfky?

Ahoj holky.
Potřebvala bych poradit – znát Vaše zkušenosti a názory na autosedačky. Dostali kočátek z druhé ruky uplně za ,,hubičku´´, ale je to pouze Dvojkombinace, takže teď řeším autosedačku.
Moc se mí líbí když vidím maminky s kočárkem, ale místo hluboké korby mají prcka v sedačce, zdá se mi to hodně praktické třeba k doktorovi nabo na nákupy, cestování.
Bohužel na ten podvozek co mám kočárek nejde připevnit žádná autosedačka:-(
Na netu jsme zjistila že se prodávají zvlášť podvozky (asi tak od 5tisíc, což se mi zdá už moc) jen na autosedačku.
Máte s tímto některá zkušenosti?
A dá se vůbec jenom autosedačka s podvozkem sehnat aniž by to byla kombinace hluboké korby a golfek???
Díky za informace:-)

Reakce:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31614 příspěvků 07.05.11 18:19

Jediné vejce, které znám, které má přímo k sobě podvozek, je Nania a ta měla dost blbé testy :-? Takže osobně bych brala nějaké golfáče z druhé ruky, buď je pak zužitkuješ pro batole nebo pošleš dál :nevim:
Nevím, jak těžký máš kočár, ale věř mi, že téměř všichni začnou toužit po lehčím, jak mimino těžkne :lol:

j.a.n.i1
Vesmírná mluvilka 31665 příspěvků 07.05.11 18:43

Přesně tak, vyber si jaká se ti líbí autosedačka a pak k tomu ulov jeté golfky, na které půjde… já je takhle lovila i k trojkombinaci, protože ten těžký podvozek je na autosedačku k ničemu, když ho dám do kufru, tak už se k němu nic nevejde.

xyz
Závislačka 3294 příspěvků 07.05.11 20:34

Já jsem měla Nanii. Pak si ji vzala švagrová. Obě jsme šíleně spokojené. Já jsem si ji nemohla vynachválit.

Bongiorno18
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 07.05.11 20:40

Co koupit použítého Quinny Zappa, na ten jde nacvaknout Maxi Cosi Cabriofix a ta je jedna z nejbezpečnějších, máme jí taky a je supr..A máš vyřešené i golfky..I když teda teď prý Zappa vylepšili, ten původní nebyl moc praktickej, nešel polohovat..Teď už snad jde a dokonce se dá otočit sedačka proti směru, ale asi bude drahej..Každopádně koukni na MMB..

Minutet
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 08.05.11 09:23

My jsme také k sedačce (MAxi Cosi) dokoupili jeté golfky z MM.Protože přesně jak holky píšou-ty podvozky k trojkombinacím jsou těžké a velké a i když máme velký kufr,byl problém ho tam nacpat. Nehledě na to, že vyndat ho sama bez chlapa byl fakt výkon. Ted ho složím i rozložím jednou rukou,váží pár kilo a v kufru není skoro vidět :lol:

romči
Kecalka 196 příspěvků 19.08.11 21:08

Nevíte prosím jaký podvozek na vajíčko od Roomeru kromě Britaxu?

Nataša
Echt Kelišová 9748 příspěvků 29.08.11 22:08

volila bych autosedačku cybex aton novou a kočárek Quinny zapp, použitý, někdy se dá i natrefit na jen podvozek. je to podle mého nejlepší varianta – bezpečná autsoedačka a hyperskladný podvozek – můžeš ho stále vozit pod sedadlem, na kterém máš autosedačku.
cybex aton měl v testech ADAC 4* i bez isofixu (maxi cosi cabriofix má bez základyn jen 3, se základnou na pásy 4 a s isofixem 5*). a atonka je cenově velmi přijatelná..

Nataša
Echt Kelišová 9748 příspěvků 29.08.11 22:09

roemer? – jako golfky? no, nic moc, teutonia solano, ale ty se tady už asi neprodávají,..

cibulka169
Nováček 5 příspěvků 13.07.12 10:05
autosedačka s podvozkem

Ahoj, ja jsem si ji objednala, starsi pouzita, da se rict ze skoro nova stoji okolo 1300,– a je to hrozne prakticky aspon co vidam maminy. mame sice 3kombinaci, ale i presto jsem si to koupila jen tak na nakup nebo nekam, abych sebou az pojedu sama nemusela tahat celou konstrukci od kocarku, takhle ma asi 3 kg a jednou rukou to slozis a rozestavis, podivej se na aukkru tam jsem ji kupovala i ja, a docela dlouho jsem si schanele..

Váš příspěvek
TOPlist