Bazální teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  23.12.03 23:05
Bazální teplota

Ahoj všichni. Mám otázku. Začala jsem si měřit bazální teplotu. Křivka měla myslím standardní průběh (teploty kolem 36,4 apod), ale najednou se moje teplota vyšplhala na 39,2.Ten stejný den odpoledne klesla na 37 a večer už byla zase kolem 36.Snažíme se o miminko a to prudké zvýšení bylo zrovna těsně „po“. Může to být prvním příznakem otěhotnění? Děkuju za odpověď. Přeji všem pohodové svátky :-) Eva

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  23.12.03 23:15
Bazální teplota

P.S. Tím těsně „po“ jsem myslela ráno po večeru, kdy snažení kulminovalo Eva :-)

Helena24
Povídálka 39 příspěvků 24.12.03 00:28
Bazální teplota

Ahoj Evi,

já jsem metodu bazální teploty užívala asi rok, ale už je to tak pět let. Moc si to nepamatuji, tak Ti asi moc neporadím, jen vím, že v době ovulace teplota klesne a pak opět vyletí nahoru, ale už víc než před ovulací (máš potom třeba pořád teplotu nad 37). Ale spíš si myslím, že by se měla měřit jednou denně, nejlépe ráno, ještě než vstaneš z postele - moje tchyně je porodní asistentka, a popsala mi to slovy: „Dej si k posteli teploměr a ráno si ho tam na 5 minut šoupni.“ Tak nevím, jestli je to přesné, měřit si teplotu několikrát denně.

Pak je tu ještě jedna věc, ale s tou si nejsem už vůbec jistá. Mám pocit, že před menstruací Ti teplota znovu klesne, ale pokud jsi těhotná tak zůstane pořád nahoře.

Já jsem si podle bazální teploty naplánovala obě děti - teda jedno je zatím v bříšku. A vyšlo to vždy na poprve.

Přeji hodně štěstí při snažení, a dnes už je štědrý den, tak krásné Vánoce.

Až se to povede, dej vědět.

Pa Helča

Anonymni  24.12.03 10:35
Bazální teplota

Ahoj Helčo,

díky moc za Tvůj názor. Gratuluju k dárečku v bříšku i k tomu, který je už na světě. Já si teplotu měřím přesně tak, jak to popisuje Tvoje tchýně.Ráno si ho tam na pět minut šoupnu :-) Jen při té skoro horečce jsem si ji změřila víckrát, abych věděla, zda klesla. Budu pokračovat a uvidím, jak budu úspěšná já. Krásný Vánoce, jdu dělat rybí polévku :-) Evča

Anny20
Nováček 2 příspěvky 05.04.17 17:56
Prosím poradite?

@Helena24 "Dobrý den včera 4.4.2017 jsem si začala měřit bazalni teplotu včera 37,2°C a dnes 5.4.2017 37,7°C může se jednat o otehotneni nebo je to normální aby mi během jednoho dne tak stoupla teplota moc děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama