Bazální teplota - příznak těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  31.12.03 20:40
Baz.teplota - priznak tehotenstvi..??

Ahoj všem,

mám takový dotaz, s přítelem si ,moc přejem miminko a tak jsem se snažili v doufám, že ovulační dny 21.,22.,23.12. .

Ö měření bazální teploty jsem se dozvěděla zhruba 24.12. Tak jsem se začla měřit. Teploty mám stále stejné ráno každý den 37,3 a každý večer 37.7 .. Mám takový divný návaly nechutenství, ale že by to bylo až na zvracení to ne. I když vím, že to je brzo, zkoušela jsem TT, a samozřejmě byl negativní. ¨

Tak nevím jsem dost nedočkavá, a budu ráda, když mi některé z Vás napíšou své zkušenosti s BT.

Díky moc

black.birds@sez­nam.cz

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 01.01.04 02:04

sme na tom rovnako akurat ze ja som si ista ze plodne dni boli 23 a 24,teplotu som si tiez nemerala,ale som zacala teraz a tiez ju mam vysoku,merat mas len rano,vecer je to o nicom-test ti jasne vide neg-je to velmi skoro-pockaj este aspom tri dni,ja idem skusit v pondelok-ak vydrzim uz mam doma pripavene tri,inac drzim palce

Anonymni  01.01.04 12:33

Zvýšená bazální teplota může být příznakem těhotenství, ale až když je zvýšená stále a nedostaví se menstruace.Stoupá vždy asi 24 hodin po proběhlé ovulaci.Těsně před menstruací poklesne. Patřím ke snažilkám už od května, dokonce jsem si nechala lékařem a ultrazvukem potrdit ovulaci. Vím přesně na den, kdy u mě ovulace probíhá a stále nic.Tak si budeme držet palečky, ať nám to všem v tom novém roce vyjde.

Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 01.01.04 13:17

Ahoj,vyšší BT,která se drží až do menstruace a po vynechání MS může opravdu znamenat zřejmě těhotenství.Měla jsem to tak a před 5dny/kdy měla přijít MS/ jsem si dělala těhot.testy /asi 4krát/ a vyšly pozitivní.Zítra jdu k lékařce,tak věřím,že mi těhotenství potvrdí.Jestli ano,budu mít třetí miminko a chci jen dodat že pokaždé jsem měla příznaky počátku těhot. jiné.Je to individuální.Jen týden před menstruací mě začalo pobolívat břicho,jako kdyby měla přijít a trvalo to až do předpokládanéno dne menstruace,pak to samo odeznělo a MS nepřišla.A to jsem měla i při předchozích těhot.Uvidíme jak zítra dopadnu.Holky mějte se a všem snažilkám přeji úspěch.Dandule

Anonymni  01.01.04 14:44

Tak děkuji za vaše odpovědi. V neděli 4.1. si zkusím udělat TT. Tak uvidím.

Dandule → mohla by jsi mi prosím Tě napsat, jaké byli tvé BT těd po oplodnění…aždo vynecháni MS?

Díky moc, a hodně štěstíčka..a zdravíčka a ať všechno probíhá tak jak má..

pa Lucka (UL) ;-)

kosinka
Kecalka 211 příspěvků 01.01.04 14:49

Tak děkuji za vaše odpovědi. V neděli 4.1. si zkusím udělat TT. Tak uvidím.

Dandule → mohla by jsi mi prosím Tě napsat, jaké byli tvé BT těd po oplodnění…aždo vynecháni MS?

Díky moc, a hodně štěstíčka..a zdravíčka a ať všechno probíhá tak jak má..

pa Lucka (UL) ;-)

Omlouvám, se že jsem psala bez přihlášení…:-)

Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 02.01.04 18:53

Lucko BT jsem měla:36,6 to jsme se tulili,druhý den také 36,6,třetí už 36,8,čtvrtý až sedmý 36,8 nebo 36,9.Deváty den od styku začala 37,00 a držela až do předpokládaného dne MS,kdy jsem si dělala i test a vyšel pozitivní.Mimocho­dem,byla jsem dnes u lékařky,poslala mě pro potvrzení těhotenství na vaginální ultrazvuk,tam ze mě byli trochu zmatení,mají obavy aby nešlo o mimoděložní těhotenství a ještě mi přitom našli malý miom.Miom prý není na závadu a kvůli vyloučení mimoděl.,těhot. tam musím znovu v podnělí.Tak mám zkažený víkend,ale věřím,že vše bude v pořádku.Tobě přeji úspěch a napiš,jak jsi dopadla.Dandule

kosinka
Kecalka 211 příspěvků 03.01.04 13:06

Ahoj Dandi,

díky za tvé BT… , posledních pár dnů už si připadám jak pominutá…, moc bych si přála abych v tom byla.Respektive oba by jsme si to moc přáli.

Zatím, (po domnělém oplodnění)dnes cca 10 den se mi drží bt na 37 -37,1, a když jsem v noci vstala na záchod zvedl se mi žaludek. Tak nevím. Je fakt, že se cítím jinak, ale nemusí to být ranným těhotenstvím, ale třeba na mě něco leze…(tím nemyslím manžela.:-)), což doufám, že ne. Zítra začnu s TT tak jsem zvědavá.

Docela mě od Tebe povzbudila věta, že pokaždé jsi měla těhot.příznaky ji­né…

Já jsem totiž v srpnu otěhotněla, a v září jsem pak na dovolené potratila, takže jsem se teď furt srovnávala jak mi bylo v srpnu a tak…No nic, uvidíme.

O víkendu se pokus na to nemyslet a věř, že toho " matese" máš hezky v děloze.., držím Ti palce. (i na nohou, :-)) )

Tak pa

Kosinka

SilvieK
Stálice 53 příspěvků 04.01.04 10:46

Dobrý den Lucko, četla jsem vaši diskusi a hned ráno jsem vstávala s tím, že jsem Vám držela pesti, aby Vám vyšel pozitivně těhotenský test. Můžu Vám tedy gratulovat? Silvie

Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 04.01.04 11:03

Ahoj Lucko,tak jak Ti dopadl těhot.test?Myslím na Tebe.A pokud byl negativní,nevěš hlavu,třeba je ještě moc brzy.A to,že si připadáš jak pominutá,je zcela „normální“.Já „zasloužilá matka " dvou dětí jsem před předpokládanou MS plašila také.A těhot.příz­naky nemusíš mít a můžeš být těhotná.Mimochodem po přečtení Tvého vzakazu říkám mému mimču "mates“,i když bych radši „matesku“.Tak koukej napsat.Pa,Dandule

kosinka
Kecalka 211 příspěvků 04.01.04 17:40

Příjemný podvečer Dandi a všem..kdo tu brouzdá..:-))

Takže dnes jsem si opravdu dělala TT a výsledek.. nebudu napínat, i když ono to samo stále napínavé je..:-)) No, Nejdříve tam byla jen jedna čárka… ale pak se tam něco podobá i druhé… tak nevím, každopádně od středy 7.1. bych to měla dostat.. takže hlavu něvěsím a věřím, že jsem v tom.

Mám divný návaly tepla, a je mi trochu špatně, a dost se potím.. (jsem štíhlá, předtím jsem se moc nepotila..:-)) ). No a taky mě pobolívá bříško… jenže, začínám mít další háček.. to pobolívání se střídá na pravé nebo levé straně a ne přímo uprostřed, takže doufám, že nejsem mimoděložně..

Takže, když to shrnu, myslím si že jsem v tom, protože je mi fakt dost divně, ale klidná budu až to budu vědět na 100 pro, a hlavně až na 100 pro budu vědět, že je mates nebo matýska hezky v děloze.. jinak nevim..:-(

Zítra jdu na preventivku na gyndu… tak uvidíme jestli třeba nebude už děloha zvětšená a prosáklá…

Zítra si budeme Dandi držet palce navzájem..:-)!

Takže Sylvi .. díky za palečky, a když nebudete hodně zaneprázdněná držte dál.. :-))

Teda holky, stejně je to fuška… :-))

Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 04.01.04 21:59

Ahojky Kosi,mám radost.Malonko Tě uklidním,ale nechci to zakřiknout.Dělala jsem si test také před MS a ta druhá čárka byla slabší,ale píšou,že i ta slabá,znamená,že test je pozitivní.Myslím si,žo Ti to vyjde.Nestraš se,že bys mohla být mimoděložně,stačím Já!To pobolívání břiška je normální,měla jsem to také a vše ustalo.Při druhém klukovi jsem vůbec žádné těhot.příznaky napociťovala.Teď mě jen bolí bradavky,nemám chuť na sladké/jindy bych den bez sladkého nevydržela/,jinak se cítím normálně.Zítra napíšu jak jsem dopadla a Ty se také ozvi.

Dandule

SilvieK
Stálice 53 příspěvků 04.01.04 22:17

Lucko, vypadá to skvěle!!! Takhle jsem si dělala 2× test v obou případech byla druhá čárka naprosto skoro nečitelná a objevila se až po 10-ti minutách. No a teď jsem už v šestém měsíci s malinkou Aničkou v bříšku. Každopádně držíme i nadále pěsti - všechny 4!!!!

Měj se a dej vědět!!!

Silvie

Laskonka
Nováček 6 příspěvků 04.01.04 22:31

Ahojky,

já už jsem se taky konečně dočkala, spíš dočkali (s manželem). Zkoušeli jsme to už od května a pořád nic, tak jsem začala shánět informace o BT. Při ovulaci jsem měla asi o 0,3 st víc než předtím a po ovulaci ještě o 0,2 st. navíc (prý jeden z příznaků těhotenství).Před předpokládanou menstruací mě pobolívalo břicho, ale trochu míň než normálně. Sice jsem to nemohla vydržet, ale nakonec jsem si udělala TT až 1.den předpokl.menstr. a byl pozitivní. Nejdřív se mi objevila ta spodní čárka,z čehož jsem byla trošku vykulená, ale pak naskočila i ta druhá, tak jsme jásali. Měla jsem normálně 35 - 37 denní cyklus, tak jsme se asi nemohli trefit, ale po měření BT to vyšlo napoprvé. Tulili jsme se víc už asi 3 dny před ovulací, protože se pomalu začala zvedat teplota. Jo a ještě, měřila jsem jí taky jen ráno, stačí prý 1× denně ale ve stejnou dobu. Tak vám Dandule a Kosinko držím moc palečky, ať vám to dopadne skvěle, to přeju i dalším snažilkám nebo možná už nastávajícím maminám. Já už jedu 8 týden těhotenství a možná to jsou dokonce dvojčátka, měla bych se to dozvědět v úterý 6.1.

Mějte se všechny krásně, příště třeba už na Těhulkovském deníčku.

Laskonka

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Laskonka dne 04-01-2004 22:34 ]

Dandule
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 05.01.04 17:01

Ahojk holky,tak jsem dnes byla zase na ultrazvuku a snad to vypadá,že mimčo mám v děloze.Ještě to nechci zakřiknout,v pátek jdu zase na ultrazvuk.Je fajn,že doktoři jsou dnes takoví,že nic nechtějí podcenit,a radši pošlou vícekrát na vyšetření.Rodila jsem v 86 a 90 roce a přístup byl jiný.Kosinko,dělala sis dnes test?

Laskonko,ty dvojčátka by byla perfektní,je to sice nářes,ale obrovské štěstí.Mějte se hezky,Dandule

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Reklama