Bezreklamky - zkušenosti s touto společností

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 30.01.12 17:01
Bezreklamky

Ahoj, chci se zeptat, zda má některá z vás zkušennosti se společností bezreklamky.
Nedávno jsme tak trochu naletěli této společnosti, která slibovala měsíční výdělěk za pronájem reklamní plochy ať už na vozidle či nemovitosti.

Chci se zeptat zda máte nějakou zkušennost a pokud ano jakou? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 57 Další »
Reakce:

travovka5
Kecalka 126 příspěvků 30.01.12 17:14

Osobní zkušennost nemám, ale jednou jsem o nich viděla reportáž v telce, v Černých ovcích, nebo tak v něčem, jsou to podvodníci, jen lákají z lidí peníze!Nemáš žádnou záruku, že právě to tvoje auto si někdo vybere, takže jen zacáluješ za to, že tě dají na svoje stránky, na který žádný potencionální zájemce stejně nikdy nekoukne, páč když už si někam nějakou reklamu dá, tak na svoje auto pochopitelně. V té reportáži i vyčíslovali, na kolik si ta společnost přijde, jsou to miliony. Hlavně tu smlouvu včas vypovězte,abyste nemuseli platit dál, prodlužovalo se to automaticky a kdo nezaplatil, tak to po něm vymáhali, i když si jeho auto nikdo nevybral a jen viselo na nějakých stránkách, kde byly další stovky aut.

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 30.01.12 17:29

Bohužel nebyla jsem u toho telefonátu, když volali (poslala bych je do patřičných míst) a manžel byl po noční po dvanáctce, když mu volali a tak nebyl zrovna vnímavý, jak by měl. Prý stačí k závázku jen nalášení jakéhosi kodu, který poslali poštou. Prý to nahradí podpis. Já to později reklamovala, ale nebavil se se mnou nikdo a pořád si mleli jen to svoje, chtěli dokonce i nějakou pokutu za zpoždění platby.

Smlouva je bohužel na rok, zaplatili jsme za to 3390.- kč. :(

Dendulinecek
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 30.01.12 17:32

Jestli jsi neco podepsala,tak potěš. Přitel podepsal pred x lety smlouvu,nikdy nikde žádnou reklamu na auto neměl. Každý rok musel platit,protoze výpověď byla možná pouze nějak pred termínem placeni. Nakonec to doplatil,hrozili exekuci a i potom mu přišlo ať zase zaplatí a penále. Naštěstí měl doklad o ukončení smlouvy a zaplacení. Jsou to hajzlici,kdyby to neměl je v loji. Stále prudili a musi se na ne houknout,aby dali pokoj,rozumné argumenty neberou. :-((

Anonymní  30.01.12 17:36

http://www.podvodnefirmy.cz/Search?…

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 30.01.12 17:40

Nic sme nikde nepodepisovali, není žádná smlouva, jen ten kod, co chtěli po manželovi po telefonu a to prý stačí k uzavření smlouvy a následnému placení.
Jak říkám, já bych je poslela někam. Ale nevolali mě ale manželovi. :(

Aspera
Extra třída :D 13492 příspěvků 30.01.12 17:51

Tak tři dny zpátky to bylo i ve zprávách na nově. O tomto tam taky mluvili, že stačí nějaký kód do telefonu a už se vezou. Jen nevím co tam radili jak z toho ven, ale zkus pohledat v televizních novinách třeba tam rada byla. Jestli se nepletu byl to čtvrtek nebo pátek.

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 30.01.12 18:07

Jenže otázkou zůstává zda máme šanci případný spor vyhrát? :nevim:

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 30.01.12 18:42
http://www.spolecna-obrana.estranky.cz/

Prosím, kdo z vás byl ještě uveden v omyl a naletěl firmě bezreklamky napište sem. Musíme se sjednotit a podat hromadnou žalobu. Jen když nás bude víc, máme šanci s touto formou zatočit, aby už nemohla podvést, oklamat a okrádat další lidi.

maminabublina
Stálice 67 příspěvků 30.01.12 21:08

Ahoj, nám dali leták za okno auta…tak sme tam brnkli a sjednali si schůzku…Místo,kde firma sídlela už hned smrdělo…Natož,že nám mladej klučina řek,že už tam sídlí bůh ví kolik let,tak to tak vůbec nevypadalo…ne­zařízené,bez informací…byla tam spíš spousta seniorů…pár se jich i nachytalo…první do toho člověk musí narvat prachy a výdělek žádnej..Je to jasnej PODVOD!:-( Díky bohu jsme si to pořádně pročetli a nic nepodepisovali…Ji­nak už bychom byli asi v pěknym průšvihu…toť naše zkušenost s touto firmou :cert:

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 08.02.12 13:07

Tak a je to tady. Mysleli jsme, že už máme od nich pokoj. Omyl. Dnes došel dopis z intrum justitia s.r.o., že firmě bezreklamky dlužíme 2 390,– kč a ty ať obratem zaplatíme. Takže my zaplatili 3 390,– kč, bo sme si najivně mysleli, že už nám dají pokoj a že se jich zbavíme, že pak dáme výpověď a bude vše o.k. A místo toho chtějí další tisíce. Já nevím už su z toho zoufalá. :(

vale
Nováček 2 příspěvky 20.02.12 09:56
Reakce k diskuzi BEZREKLAMKY,

Dobrý dem mám stejnou zkušenost reklama na rádiu impuls reklama na auto,plot atd.výdělky a bůhví co přišel my ten jejich registrační balíček za ten už chtěj asi 900 kč,naštěstí sem to viděl ve zprávách tak sem jim nenadiktoval ten kod z registračního balíčku,kterým bych se zavázal podle nich ke spolupráci a placení ročního pronájmu asi přes 3 tisíce Kč.V tuto chvíli už ze mně mámí 900 kč za cár papíru a to potvrzuji že jsem snimy nic nepodepsal vše probíhá jen po telefonu,psal sem že na ně podám trestní oznámení za klamání zakazníků mylnými informacemi a podvodným jednáním.Máte někdo radu jak vyřešit situaci rozhodně za nic platit nebudu společnosti bezreklamky.Mám svých starostí dost a ted o jednu zbytečnou navíc.Děkuji za odp.jiri

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 20.02.12 10:44

Právě to, zbavit se jich je velmi složité. Vyamáhají peníze i když člověk nenahlásil ani ten kod.
Manžel ho bohužel nahlásil :oops: a chtěli po něm 3.390,– za registraci, ačkoli jim sdělil, že už o ni nestojí. Nicméně jak již jsem psala, poslali mu SMS v sobotu 25.12.2011, cituji „Vážený kliente, částka 3.390,– za registraci c.xxxxxx na bezreklamky.cz je splatná zítra. Pro vyhnutí se sankcím prosíme o úhradu. Pokud jste již zaplatil, děkujeme.“ (SMS máme uloženou stále v mobilu.) To samozřejmě manžel nestihl, bo „zítra“ znamenalo zaplatit v neděli 26.12.2011, což je neproveditelny. Následně po něm chtěli už přes pět tisíc. :zed:
Volali mu několikrát a vyhrožovali, tak s nimi usmlouval, že tedy uhradí těch původních 3.390,–kč. Byl klid až do doby, kdy mu přišel od vymahačské firmy dopis Okamžitý příkaz k úhradě dluhu 2.390,–kč. :cert:

Jeden pán jim napsal výpověď v termínu, že další rok už o jejich služby nestojí. A chtějí po něm za to poplatek 5.000,–. Při tom to má být zdarma, stihnul to v termínu dokonce to poslal písemně cca 35 dní před vypršením lhůty. :cert:
Opravdu nevím, co si myslet. Jak je možné, že tato firma stále funguje a stát s tím nic nedělá. Na firmu je už podáno x žalob, ale dovolání se spravedlnosti je asi ve hvězdách. :(

Anonymní  20.02.12 12:49
Reakce k diskuzi BEZREKLAMKY,

Dneska jim jdu poslat doporučeně zpět ten jejich balíček napsal sem k tomu pár slov a pokud my něco přijde jdu v místě mého bydliště podat trestní oznámení za podvodné jednání a klamnou reklamu všichni jsme byli uvedeni v omyl a pokud jim jěště budete něco platit tak jste samy proti sobě protože je v tom jěště podporujete musíme dát co nejvíce lidí do kupy a začít jednat já jim nezaplatím za tyhle podvody ani korunu.

LUCIPERKA-ddub
Závislačka 2885 příspěvků 20.02.12 12:55

My už trestní oznámení podali, čekáme na vyjádření od policajtů. Byli jsme i za právníkem a dali mu k prostudování veškeré informace, dnas se dovíme co a jak. Jen mám obavy, zda v našem státě se něčeho domůžeme. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 57 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist