bílkoviny v moči

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

babula
Stálice 75 příspěvků 19.09.02 08:54
bílkoviny v moči

Ahoj těhulky, mám takový zvláštní problém, mám makro nález bílkovin v moči, ale po vyšetřeních na urologii nic nezjistili, ani zánět ledvin ani močáku, jestli jste některá měla podobné potíže dej te mi prosím vědět co by to mohlo být, moc děkuju

Babula 14.t.

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  21.09.02 20:18
bílkoviny v moči

Ahojky Babulo, nebuď.......v klíd­ku.Já jsem diabetička a bílkovinu v moči mi zjišťují pořád.Je to o tom, že těhotenství docela dost zatěžuje ledviny, které mohou začít propouštět do moči bílkovinu.Mně bylo zjištěno taky nějaké menší množství a doktorka mi naordinovala VESSEL, který podporují funkci ledvin.V letáku je sice psáno, že užívání je třeba konzultovat s lékařem, ale tahle paní doktorka má praxi už 30let a ordinuje ho od té doby, co je na trhu a zatím bez komplikací.Nic se neboj, nebude to nic závažného.Prostě jak se někomu přechodně zhoršuje kvalita vlasů nebo pleti, někomu to skočí na ledviny.My jsme ten případ.Až bude mimísek na světě, vše se upraví.Zatím papa a nesmutni Klára (35.týden)

3Lu
Extra třída :D 10552 příspěvků 20 inzerátů 16.11.12 21:10
@babula píše:
Ahoj těhulky, mám takový zvláštní problém, mám makro nález bílkovin v moči, ale po vyšetřeních na urologii nic nezjistili, ani zánět ledvin ani močáku, jestli jste některá měla podobné potíže dej te mi prosím vědět co by to mohlo být, moc děkujuBabula 14.t.

Vim ze je to uz mrtva diskuze, ale tohle je presne muj pripad!!! Pokud tady jeste jsi, dej vedet, jak jsi dopadla! :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Reklama