Bílý šum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.08.11 18:14
bílý šum

Maminky, poradí mi někdo, kde se dá stáhnout (jestli jde), tzv. bílý šum???

A fungovalo to????

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

valkil
Závislačka 3203 příspěvků 06.08.11 18:19

Manžel někde stáhnul, vygooglil „White noise mp3“, už neví, co mu to vyhodilo. Zabralo 100% 1×, nemuseli jsme dělat pusou ššššš, pak už nedokážu posoudit, jestli zabralo to, či něco jiného, co jsem při tom dělala – houpala, zavinula…

Bin
Kecalka 465 příspěvků 06.08.11 18:43

manžel to stáhnul odsud http://www.nch.com.au/…n/index.html

jinak u nás funguje dobře…máme dvojčata a fakt jsem svýho času neměla možnost uchovat obě holky v náručí…takže šum a případně houpání v autosedačce bylo fajn…dneska je jim 10 měsíců a když se v noci vzbudí (zuby, sen nebo tak) neuspávám, jen pustím šum a jdu si lehnout…vím, že usnou :palec:

Uživatel je onlineLama Lama
Nadpozemská drbna 28585 příspěvků 06.08.11 19:22

na www.ulozto.cz stačí zadat do vyhledávání bílý šum. já už to mám v mobilu

Clementine
Nadpozemská drbna 27148 příspěvků 06.08.11 19:37

u nás jednu dobu dobře zabíral šum tekoucího potoka nebo deště. Taky se dá stáhnout.

Brambůrka10
Závislačka 3477 příspěvků 06.08.11 19:54

Tak o tom slyším poprvé :-)

Eneer
Závislačka 2828 příspěvků 06.08.11 19:56

Stáhla jsem ho na uložto, zrovna ho máme puštěný, nám pomáhá hodně, chtěla bych už ale začít pomalu odnaučovat, i když to jsem říkala i před měsícem :lol: a taky zavinujeme podle Karpa, na tom je malý teda závislý…

Uživatel je onlineLama Lama
Nadpozemská drbna 28585 příspěvků 06.08.11 19:59
Eneer píše:
Stáhla jsem ho na uložto, zrovna ho máme puštěný, nám pomáhá hodně, chtěla bych už ale začít pomalu odnaučovat, i když to jsem říkala i před měsícem :lol: a taky zavinujeme podle Karpa, na tom je malý teda závislý…

Zavinovala jsem do 8mi měsíců. Šum přestal fungovat sám od sebe okolo 4–5ti měsíců.

ewelinka23
Kecalka 325 příspěvků 06.08.11 20:09

Tak jsem si teď ten bílý šum stáhla,abych jako byla v obraze a řeknu vám, že bych z toho zblbla :lol: Fakt vám to holky uspává děti jo? Mě ten zvuk přijde strašněj a s hodinovým trváním bych seděla v koutě bohnické léčebny :mrgreen:

Eneer
Závislačka 2828 příspěvků 06.08.11 20:13
Alpaka píše:
Eneer píše:
Zavinovala jsem do 8mi měsíců. Šum přestal fungovat sám od sebe okolo 4–5ti měsíců.

A to jste ho zrušili ze dne na den?

Eneer
Závislačka 2828 příspěvků 06.08.11 20:14
ewelinka23 píše:
Tak jsem si teď ten bílý šum stáhla,abych jako byla v obraze a řeknu vám, že bych z toho zblbla :lol: Fakt vám to holky uspává děti jo? Mě ten zvuk přijde strašněj a s hodinovým trváním bych seděla v koutě bohnické léčebny :mrgreen:

Mimčům to připomíná dělohu, páč v té byl hluk větší než vysavač :)

Brambůrka10
Závislačka 3477 příspěvků 06.08.11 20:23
ewelinka23 píše:
Tak jsem si teď ten bílý šum stáhla,abych jako byla v obraze a řeknu vám, že bych z toho zblbla :lol: Fakt vám to holky uspává děti jo? Mě ten zvuk přijde strašněj a s hodinovým trváním bych seděla v koutě bohnické léčebny :mrgreen:

to jsme dvě :lol:

Clementine
Nadpozemská drbna 27148 příspěvků 06.08.11 20:29
Brambůrka10 píše:
ewelinka23 píše:

No ono to zabírá dřív než za hodinu. :lol: A oproti rachotu v děloze je to čajíček ;-)

Brambůrka10
Závislačka 3477 příspěvků 06.08.11 20:32
MaryClementine píše:
Brambůrka10 píše:
ewelinka23 píše:
No ono to zabírá dřív než za hodinu. :lol: A oproti rachotu v děloze je to čajíček ;-)

já už si rachot v děloze nepamatuju,ale je fakt,že malá mi usínala u luxování :lol:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 06.08.11 20:37

U nás jede vysavač, bílý šum stažený z netu nějak moc neprošel, zkrátka lux je lepší :roll: A lux běží v ložnici třeba 3h a dítě chrní. Stačí ho zapnout, začne se zklidňovat, strčím dudlíka případně zavinu a už si pokládá hlavičku na stranu a buď ještě chvilku kouká, ale klidně a klíží se mu očka nebo to zalomí rovnou.
Nebýt luxu, tak nevím, asi by se u nás celkem dost řvalo, takto ječí jen když chce čistou plínu nebo když má hlad :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist