Bílý šum

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  06.08.11 18:14
bílý šum

Maminky, poradí mi někdo, kde se dá stáhnout (jestli jde), tzv. bílý šum???

A fungovalo to????

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

valkil
Závislačka 3202 příspěvků 06.08.11 18:19

Manžel někde stáhnul, vygooglil „White noise mp3“, už neví, co mu to vyhodilo. Zabralo 100% 1×, nemuseli jsme dělat pusou ššššš, pak už nedokážu posoudit, jestli zabralo to, či něco jiného, co jsem při tom dělala – houpala, zavinula…

Bin
Kecalka 465 příspěvků 06.08.11 18:43

manžel to stáhnul odsud http://www.nch.com.au/…n/index.html

jinak u nás funguje dobře…máme dvojčata a fakt jsem svýho času neměla možnost uchovat obě holky v náručí…takže šum a případně houpání v autosedačce bylo fajn…dneska je jim 10 měsíců a když se v noci vzbudí (zuby, sen nebo tak) neuspávám, jen pustím šum a jdu si lehnout…vím, že usnou :palec:

Lama Lama
Nadpozemská drbna 28078 příspěvků 06.08.11 19:22

na www.ulozto.cz stačí zadat do vyhledávání bílý šum. já už to mám v mobilu

Clementine
Nadpozemská drbna 27044 příspěvků 06.08.11 19:37

u nás jednu dobu dobře zabíral šum tekoucího potoka nebo deště. Taky se dá stáhnout.

Brambůrka10
Závislačka 3477 příspěvků 06.08.11 19:54

Tak o tom slyším poprvé :-)

Eneer
Závislačka 2825 příspěvků 06.08.11 19:56

Stáhla jsem ho na uložto, zrovna ho máme puštěný, nám pomáhá hodně, chtěla bych už ale začít pomalu odnaučovat, i když to jsem říkala i před měsícem :lol: a taky zavinujeme podle Karpa, na tom je malý teda závislý…

Lama Lama
Nadpozemská drbna 28078 příspěvků 06.08.11 19:59
Eneer píše:
Stáhla jsem ho na uložto, zrovna ho máme puštěný, nám pomáhá hodně, chtěla bych už ale začít pomalu odnaučovat, i když to jsem říkala i před měsícem :lol: a taky zavinujeme podle Karpa, na tom je malý teda závislý…

Zavinovala jsem do 8mi měsíců. Šum přestal fungovat sám od sebe okolo 4–5ti měsíců.

ewelinka23
Kecalka 325 příspěvků 06.08.11 20:09

Tak jsem si teď ten bílý šum stáhla,abych jako byla v obraze a řeknu vám, že bych z toho zblbla :lol: Fakt vám to holky uspává děti jo? Mě ten zvuk přijde strašněj a s hodinovým trváním bych seděla v koutě bohnické léčebny :mrgreen:

Eneer
Závislačka 2825 příspěvků 06.08.11 20:13
Alpaka píše:
Eneer píše:
Zavinovala jsem do 8mi měsíců. Šum přestal fungovat sám od sebe okolo 4–5ti měsíců.

A to jste ho zrušili ze dne na den?

Eneer
Závislačka 2825 příspěvků 06.08.11 20:14
ewelinka23 píše:
Tak jsem si teď ten bílý šum stáhla,abych jako byla v obraze a řeknu vám, že bych z toho zblbla :lol: Fakt vám to holky uspává děti jo? Mě ten zvuk přijde strašněj a s hodinovým trváním bych seděla v koutě bohnické léčebny :mrgreen:

Mimčům to připomíná dělohu, páč v té byl hluk větší než vysavač :)

Brambůrka10
Závislačka 3477 příspěvků 06.08.11 20:23
ewelinka23 píše:
Tak jsem si teď ten bílý šum stáhla,abych jako byla v obraze a řeknu vám, že bych z toho zblbla :lol: Fakt vám to holky uspává děti jo? Mě ten zvuk přijde strašněj a s hodinovým trváním bych seděla v koutě bohnické léčebny :mrgreen:

to jsme dvě :lol:

Clementine
Nadpozemská drbna 27044 příspěvků 06.08.11 20:29
Brambůrka10 píše:
ewelinka23 píše:

No ono to zabírá dřív než za hodinu. :lol: A oproti rachotu v děloze je to čajíček ;-)

Brambůrka10
Závislačka 3477 příspěvků 06.08.11 20:32
MaryClementine píše:
Brambůrka10 píše:
ewelinka23 píše:
No ono to zabírá dřív než za hodinu. :lol: A oproti rachotu v děloze je to čajíček ;-)

já už si rachot v děloze nepamatuju,ale je fakt,že malá mi usínala u luxování :lol:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 06.08.11 20:37

U nás jede vysavač, bílý šum stažený z netu nějak moc neprošel, zkrátka lux je lepší :roll: A lux běží v ložnici třeba 3h a dítě chrní. Stačí ho zapnout, začne se zklidňovat, strčím dudlíka případně zavinu a už si pokládá hlavičku na stranu a buď ještě chvilku kouká, ale klidně a klíží se mu očka nebo to zalomí rovnou.
Nebýt luxu, tak nevím, asi by se u nás celkem dost řvalo, takto ječí jen když chce čistou plínu nebo když má hlad :palec:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist