Boj se streptokoky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  30.10.03 14:06
Boj se streptokoky

Zdravím všechny maminky-čekatelky. Zatím se snad nedá říci, že bych byla přímo neplodná (doufám). Mám ale také poměrně velký problém. Již rok a půl, ne-li více, máme s manželem problémy jak to udělat, abychom vůbec mohli „dělat“ miminko. Mě to totiž při každém pokusu (a že je jich méně a méně, protože se už předem bojím a ztrácím chuť), strašně bolí uvnitř i venku. Vlastně to často ani nejde dovnitř. S takovou se pak na miminku „pracuje“ těžko. K tomu mám ještě silné výtoky, které mě obtěžují. A diagnóza? Dvakrát jsem (pokaždé od jiného lékaře) obdržela serii čípků, tablet a mastí a posléze si vyslechla verdikt: máte streptococus aglacitae, nevíme co s Vámi, léčit se to moc nedá, asi to tak už zůstane. Cože? Bolest na věky? Mám úžasného muže, ale kdo by chtěl žít po zbytek života bez sexu a bez dětiček?

Vyzkoušela jsem poslední možnost - čínskou medicínu, bylinkové čaje. Zatím to jde pomalu (piji je 3 měsíce), ale pociťuji malinké zlepšení. Dostávám také od jednoho lékaře první ze série 12 injekcí na posílení imunity a zničení streptokoků v mém těle. A proč vám to všechno píši? Moc bych se chtěla pokusit o miminko, ale přes tu bolest to nejde. Mám strach, jak dlouho to se mnou ještě můj muž vydrží, zda neztratí trpělivost. A také bych ráda věděla, zda máte se streptokoky a jejich léčbou nějakou zkušenost.

Zatím chci věřit, že se vše spraví a miminko bude, ten rok a půl bez pořádné léčby mě mrzí, ale zatím doufám, a vy, které máte stejnou touhu jako já a jakoukoliv překážku na cestě k jejímu naplnění - doufejte také, nakonec budeme jistě všechny úspěšné.

Iva (26let)

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  30.10.03 14:22
Boj se streptokoky

Ahoj,

měla jsem po několik let podobný problém, klasická medicína mi nedokázala pomoci a tak jsem po nekonečných léčeních antibiotiky apod. vyhledala ICM - Dr. Jonáše, který mě po roce léčby homeopatiky a bylinnými čaji dal natolik dopořádku, že jsme hned po prvním pokusu snažení o miminko uspěli. Nyní jsem v 6. měsíci a vše probíhá naprosto v pořádku. Chce to jen věřit a vytrvat v léčbě. Hodně štěstí.

Lucajda

Anonymni  30.10.03 14:52
Boj se streptokoky

Tak gratuluji a díky za psychickou podporu :-D Budu poctivě pít všechny ty nedobré čajíčky a nějakou tu bolavou injekci ještě také vydržím :-]

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 30.10.03 23:23
Boj se streptokoky

Ahoj Ivo,

mě na to moc čípky nezabíraly až antibiotika. Ale asi jsem to neměla tak zlé jako ty. Chudinko.

Ale měla bych radu na to jak si ulevit od bolesti při milování, měla jsem a mám problém s bolestí při aktu po porodu, po prvním i teď po druhém nám pomohlo používání speciálního intim gelu - znecitlivujícího!!! Stojí kolem 100.- Kc. Pošly manžela na nákup a vyzkoušejte to!!! Doufám, že ti to pomůže. Držím palečky!! :o)))

Nikol

Anonymni  31.10.03 13:15
Boj se streptokoky

Diky za tip, ale jakpak se ten gel jmenuje? Na penezich mi v tomto pripade nezalezi :-D , ale 100 se mi zda docela dobra cena :-]

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 02.11.03 23:44
Boj se streptokoky

Název ti nepovím, protože ho máme v ložnici a nechci tam teď chodit když malá spí. Ale vím, že manžel říkal že se jmenuje jinak než když ho kupoval po prvním porodu.

Ale když řekneš že potřebuješ „Znecitlivující intimní gel“ tak ti jistě nějaký nabídnou, nebo si to můžeš přečíst na obalu je to napsané. Budou ho mít buď v sexshopu nebo v lékárně!!!

Dej vědět jestli ti pomohl, byla bych ráda že jsem ti mou radou alespoň trochu ulevila, protože vím jak se cítíš. ;-)

Hodně štěsí Nikol

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Nejzdravější jídelníčky světa. Po boku Japonska najdete Dánsko i Francii

Řecko, Itálie nebo Japonsko jsou svými jídelníčky známé, národy severní... číst dále >

Reklama