Bolest břicha

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martie
Nováček 7 příspěvků 15.04.03 12:31
Bolest břicha

Ahoj děvčata!

Jsem v současnosti ve 14. týdnu těhotenství. Již téměř od počátku T mám větší či menší bolesti břicha .. buď přímo křeče nebo se jedná o takovou tupou bolest. Doktorka mi řekla, že je to normální, a že vše probíhá tak jak má, nicméně já mám neustále obavy jestli není něco v nepořádku. Máte některá z vás podobné zkušenosti? Je to opravdu normální? Díky za jakoukoliv odpověď. m

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  15.04.03 12:54
Bolest břicha

Ahoj,

ja mela taky boleni, spis takovy menstruacni. Nebylo to uplne prijemny, ale ani nevim kdy to preslo. Kdybych si neprecetla tvuj dotaz, uz bych si ani nevzpomnela, ze to vlastne bylo. Cetla jsem o tom v knizkach a vsude to bylo uvedeno jako normalni vec. A taky se nic nestalo. Pokud ti doktor rika, ze je vse v poradku, tak asi jo, bezny to v kazdem pripade je. Neboooj :-) Jenom upozornuji (v knihach :-) ) na to, aby ty bolesti nebyly nejak pravidelny nebo prilis silny, to by asi uplne ok nebylo.

Hodne stesti

Lenka 34.t.

martie
Nováček 7 příspěvků 15.04.03 13:18
Bolest břicha

Díky moc za odpověď, už jsem klidnější. Doufám, že na takovýto průběh těhotenství taky brzy zapomenu, jinak by se mi do toho potom už znovu asi moc nechtělo :o).

MisaSifa
Povídálka 12 příspěvků 15.04.03 15:00
Bolest břicha

Ahojky,

já taky mívám občas bolesti v bříšku… Jsem ve 12 tt a občas mám takový bodání, někdy to trvá i dýl, ale vždycky to po chvíli zase odezní. Většinou je to v místech u vaječníků. I já se na to ptala své doktorky a ta mě taky ujistila, že je to v pořádku… Pobolívat to prý může, akorát mi říkala, kdyby to mělo charakter opakujících se křečí, tak to by mě vzali raději na pozorování do nemocnice…

Já mam vždycky strach zakašlat nebo kýchnout, protože když spontánně zakašlu, tak mě to tam bodne… takže to raději zadržuju a (dusim se :o) jak se dá…

Snad už nás to brzy přejde, alespoň všechny těhotnější kamarádky to mívali taky a pak to přešlo… tak doufejme.

Pa, pa Míša

Anonymni  15.04.03 22:28
Bolest břicha

…no pak to sice nebude bolet brisko, ale kdyz budete chtit asi tak 100× vstat v noci na WC, tak budete muset hezky pomaloucku, pce nez se tam ten mrnous srovna do jiny polohy, tak to docela hezky taha… ;-))))

Lenka

Anonymni  20.04.03 14:50
Bolest břicha

Ahoj,

chtěla bych Ti také sdělit svoji zkušenost. Mám již 3 měsíční zdravou holčičku Aničku. Asi od 15. týdne těhotenství jsem dostávala nepravidelně křeče do podbříška, které trvaly od 2 do 10 minut. Byly hodně bolestivé, někdy jsem bolestí nemohla ani mluvit, takže můj lékař souhlasil ve výjimečně bolestivých případech užívání Algifenu (snížuje bolest a uvolňuje křečí stažené svalstvo). Měla jsem strach z možného potratu nebo předčasného porodu v souvislosti s těmito problémy. Můj lékař mně však uklidňoval, že vše je fyziologicky v naprostém pořádku, že pouze svaly držící dělohu mohou takto reagovat při jejím růstu. Mnohem nebezpečnější však byly pro plod předčasné stahy dělohy, které jsem si musela hlídat, protože jsem měla i s tímto problémy. Těhotenství jinak bez komplikací jsem zvládla dobře a malá se narodila 2 týdny před plánovaným datem porodu. Doufám, že jsem Tě tímto sdělením trochu uklidnila. Přeji Ti hodně štěstí.

Jana

pajunka0
Nováček 1 příspěvek 04.03.11 05:54
bolest

Dneska jsem se vzbudila s bolesti na prave strane bricha v urovni pupku jako by me tam neco tlacilo,Jsem v 16+3tt.jeste jsem zadny bolesti nemela,je to normalni??

blanche1423
Kecalka 215 příspěvků 23.11.11 14:35
bolest před zjištěním těhotenství

Dobrý den,
od minulého pondělí se mi nedostavila očekávaná menstruace a následně mi začaly vycházet pozitivně těhotenské testy.vzpoměla jsem si však,že cca týden před tou očekávanou menstruací mě z ničeho nic chytly křeče do břicha.projížděly celým břichem,od pupíku až do podbříšku,kde mi dle ophmatu přišlo,že je bolest nejsilnější.první den jsem nemohla vůbec chodit narovnaná,pomohlo mo jen ležet schoulená.druhý den už bolest ustupovala a třetí den už jsem se cítila opět dobře.chtěla jsem se tedy zeptat,o co mohlo jít a jestli to není nějaká špatná předzvěst v mém těhotenství,nap­ř.hrozba mimoděložního­.těhotná jsem poprvé,na první kontrolu jdu za 2.týdny,cca v 7.týdnu,dřív prý dle sestry ne,aby už byla vidět srdeční reakce či co.takže nevím,co očekávat,mám srtach,zda je vše v pořádku. teď se cítím dobře,bolesti žádné,pouze tžakový mírný tlak v kříži,jako bych si trochu namohla záda..děkuji za odpověď. :mavam:

Ivka000  03.05.12 11:31

Ahoj těhulky,bolesti břicha jsou naprosto normální. Já jsem také ze začátku panikařila,ale na začáteku druhého trimestru mě to přešlo. Jinak když jsem kýchala nebo kašlala provozuju to stále jsem si dala kolena k břihu aby tam nebyl takový velký tlak, a pak to bylo o mnohem lepší. Tak krásné těhotenství.. :mavam:

asup  13.09.12 14:52
břiško

Taky mě pobolíva břiško někdy tak menstruačně někdy mě něco někde pichne v nemocnici mě na to nic neřekli ani nic se stim neděla tak jen magnezko a čekat co se bude dít. ale že v tom člověk neni sam je opravdu uklidnujici

jennifer.r.g
Povídálka 49 příspěvků 02.02.13 16:18

Ahojte všem… já se jen chtěla zeptat… měly jsme s přítelem chráněný sex prezervativem… předtím jsem brala antikoncepci, ale bohužel byly s tím problémy. je to dlouhé povídání… jen jsem se chtěla zeptet, mám bolesti v podbřišku, každý den. Stalo se vám, že jste otěhotnětněly i přes prezervativ. je to divné, jelikož jsem měla i neplodně dny v období soulože s prezervativem. Nevím jak jinak to napsat. Předem děkuji za odpovědi. Jenni

Kiatee
Nováček 1 příspěvek 12.02.13 18:49

Ahoj holky nějakou dobu se snažíme a tak příchod této události dost očekávám..před třemi dny mě začalo bolet břicho tak asi v urovni dělohy né pravidelně a třeba jak před menstruací a den na to zase křeče jinačí je možné abych těhotenství rozpoznala tak brzy cca 14dní po menstruaci? Nevím coby ale už aby…

Anonymní  05.03.13 12:42

Ahoj, jsem v devatym tydnu a taky mam od zacatku velky bolesti briska, mne pani doktorka rekla, prej je to z toho, ze se vyvyji a mimino potrebuje misto ve mne, muze to byt pravda?

Fufinkova123
Nováček 3 příspěvky 07.01.14 03:19

Zdravím. V prosinci jsem měla 6.dní zpoždění. Během těch dnů jsem měla nehorázný pocit zizne, časté chození na wc. S přítelem se od té doby nechráníme. Rozhodli jsme se že je čas založit rodinu. Včera mě začalo bolet v podbřišku hlavně kolem pravého vaječníků. Je to bodava a tupá bolest. Nejvíc to bolí když si sednu. Taky se dostavila nevolnost.-pouze pocit. Za poslední měsíc své tělo nepoznávám, jako by nebylo moje. Miminko bych si přála ale také může jít jen o nachlazení. Poraďte :) děkuji Jana

Newmummy  07.01.14 07:59

@Fufinkova123 takhle začínalo moje těhotenství :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Reklama