Bolest kolene z vnitřní strany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cezet
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 06.05.13 20:59
Bolest kolene z vnitřní strany

Holky, co to může být, dneska je malé půl rokua mě cca před 14 dny začalo strašně bolet koleno z vnitřní strany při sezení v tureckém sedu, ale jen přitom, ale postupně se to zhoršuje, teď už mě to bolí i když vstávám a někdy malinko i při chůzi, může to být tím, že jsme v těhu přibrala 30kg a koleno zatížila? nebo nevím, bolí mi takovou tupou tlačivou bolestí přímo uprostřed z vnitřní strany :(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

martina.se
Generální žvanilka 21815 příspěvků 06.05.13 21:07

@cezet zajdi na ortopedii, může být téměř cokoliv.. mi takhle zjistili špatné vazy a narušenou čéšku :zed: nechápu proč, žádný úraz jsem nikdy neměla a teď toto.. ale je třeba to vzít přes tu ortopedku, mi dělali rtg, sono a podobné kraviny, než se přišlo na to proč a co :think: chodila jsem měsíc na rehabky, bez úspěchu, měla bych jít na operaci :?

Alickaaa
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.05.13 21:08

@cezet ahoj, nechci vubec strasit..ale ja jsem kolena zatezovala v zime (kazdy tyden na horach na snb) a presne jak popisujes me takto zaclo bolet. Byla jsem u ortopeda a behem 2min. mi rekl – laparoskopicka operace – vyndani rasy z kolene. Ze je to bezna operace, 3 mes. me muze pobolivat a na funkci to nebude mit vliv.. Na operaci jsem byla 25.3. A doted nemuzu poradne chodit!! :pocitac: nejhorsi mesic v mem zivote! Kdyby mi nekdo rekl, jak strasna bolest to bude, tak si to budu hodne dlouho rozmyslet.. Ale to je muj pripad, muze to byt samozrejme neco jineho, co pujde rozchodit – doporucuju nejdriv rehabky a teprve kdyz nezaberou, pak kyvnout na prip. operace :? Drzim pesti, aby to prestalo zlobit :kytka:

cezet
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 06.05.13 21:13

Ty jo holky já se asi zblázním :( miminko, koleno v čoudu, ach jooooo

Poison Ivy  06.05.13 21:16

Vazy, meniskus, cokoliv.

Alickaaa
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.05.13 21:18

@cezet ted nestrachuj, skoc si co nejdriv k ortopedovi, at vis na cem jsi..

cezet
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 06.05.13 21:27

@Alickaaa Děkuji,mám strach co vše to může být :(

Phaia
Kecalka 247 příspěvků 06.05.13 21:34

..mohou to byt menisky..treba se Ti pri sportu kousicek odstipnul, to se stava…

mam za sebou tri plastiky predniho krizaku a uz nikdy vice, tez to byly nejhorsi dny meho zivota (zatim)..ale cetla jsem o mamine, ktera mela maleho prcka a sla na plastiku vazu v obou kolenach (coz ve Statech delaji casto – z jednoho vemou nahradu a druhe operuji)..

drzim palecky…zakup v lekarne gelove pytlicky a pres slabou latku leduj :mavam:

Miselka66
Stálice 97 příspěvků 06.05.13 21:35

Ahojky, tak já začala mít stejné problémy pár měsíců po druhém porodu, z ničeho nic. Když jsme pak šli někam na výlet, na turistiku tak mě to rozbolelo a já nemohla ani chodit. Pak jsem šla na ortopedii, RTG v pořádku, dr mi dal mast, gel, 2 týdny ortézu a nic, léčbu ultrazvukem nebo co to bylo a taky nic. Pak návšteva u fyzioterapeutky a ta mi řekla, když mi cvičila s nohou, že koleno mám v pořádku ale že to bude kyčelním kloubem. Dala mi pár cviků a prý by to mohlo pomoct. No zatím výsledky nemám, protože to flákám a zapomínám ale kyčelní kloub se tu a tam hlásí. Takže budu cvičit poctivě a když to nepomůže tak asi půjdu vynadat ortopedovi:-) Hlavně pokud máš problém s kolenem, řekni si rovnou o vyšetření na magnetické rezonanci, z RTG dr nepozná např. problém s meniskem. Držím palce :kytka:

kozisek
Nadpozemská drbna 27551 příspěvků 06.05.13 21:38

Hm, tak tohle mi začalo dělat také po roce kojení malého, pak už to byla příšerná bolest i při chůzi, obě čéšky v… :cert: ubývání vaziva, opotřebovávání, jedla jsem colafit, ne že by to byl nějaký zázrak, ale na ortopedii mi bylo řečeno, že na jakékoliv zásahy jsem mladá, což beru, ale potrápit to dokáže. :?

cezet
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 06.05.13 21:48

Jooo holky, děkuji, naklušu k doktoru :)

hbita holubice
Kecalka 308 příspěvků 06.05.13 22:09

Ahoj může to být cokolit, meniskus, vazy i svalová záležitost. Vyšetření na ortopedii, vyvarovala bych se opraci artroskopie… cokoliv. Zkus rehabilitaci. Nemáš třeba nové boty? I to může ovlivnit naše nožky. 8o Delší chůze v nových botách jiný podpatek. ;)

Alickaaa
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.05.13 22:14
@hbita holubice píše:
Ahoj může to být cokolit, meniskus, vazy i svalová záležitost. Vyšetření na ortopedii, vyvarovala bych se opraci artroskopie… cokoliv. Zkus rehabilitaci. Nemáš třeba nové boty? I to může ovlivnit naše nožky. 8o Delší chůze v nových botách jiný podpatek. ;)

moje rec, po zcela cerstve artroskopii bych se tomu taky rada vyhla – skoda, ze zpetne uz to nejde :zed:

cezet
Ukecaná baba ;) 2091 příspěvků 06.05.13 22:26

Tak uvidíme, pak vám holky písnu co mi udělali, myslím si, že se na mě hodně podeppsalo to, že jsem přibrala při obou těhotenství 32 a 30kg a vše jsem během půli roka schodila :( asi to an ty kolena bylo moooc rychlý :( ale nechápu co si to tělo se mnou dělalo :-)jedla jsem normálně, cukrovku jsem neměla a to jsme takto přibrala :-)

Alickaaa
Ukecaná baba ;) 1243 příspěvků 06.05.13 23:25

@cezet tak to klobouk dolu, ze se ti to podarilo dat pokazde dolu! :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist