Bolest stydkých kostí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kacatko
Kecalka 493 příspěvků 25.06.03 20:03
Bolest stydkých kostí

Jsem ve 29. týdnu a asi 3 týdny mě šíleně bolí stydké kosti. Ta bolest je nepředstavitelná. Doktorka mi řekla, že to způsobujou hormony a že se s tím nedá nic dělat, navíc že po porodu to bude ještě horší. Pokud s tím máte někdo nějaké zkušenosti, prosím napište. :-[

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  26.06.03 00:14
Bolest stydkých kostí

Nevim přesně od jakého tydne, ale měla jsem ten samý problém jako ty.Bolelo to docela hodně, připadalo mi to jako by mě někdo kopnul mezi nohy.Jestli máš stejné pocity, tak Tě můžu ujistit, že po porodu to přejde, teda aspon mě přešlo.Zdraví Míša

Tutla
Stálice 80 příspěvků 26.06.03 12:50
Bolest stydkých kostí

Já jsem ve 20. týdnu a taky mě stydké kosti občas bolí, ale ne moc, dá se to snést, asi jako když jezdím na kole. Co nabečíme. :-Y

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 26.06.03 15:38
Bolest stydkých kostí

Ahojky Káčátko,

mě bolela stydká kost příšerně už asi od půlky těhotenství a nepřešlo to až do konce. Někdy to bylo horší, někdy lepší, ale ta bolest tu byla furt. Ale připojuju se k Míše - po porodu jako když mávne proutkem, zmizelo to. Tak vydrž !

Mishicka

Anonymni  27.06.03 11:41
Bolest stydkých kostí

Ahoj,

i ja mam stejne zkusenosti jako holky. Celou polovinu tehotenstvi jsem mela tyhle bolesti, neco jakoby ti do otevreny rany nekdo sypal sul nebo nevim jak to popsat. Nekdy se mi spatne chodilo, jindy zas neslo lezet. Po porodu to zmizelo ani nevim jak. Ani na pohmat to necitim. JE TO FUC! :o)

Lena

Anonymni  28.06.03 22:02
Bolest stydkých kostí

Ahoj,

také jsem od poloviny těhotenství měla problém s bolestí stydké kosti, ale po porodu to okamžitě přešlo. V 37 týdnu mi v porodnici dělali ultrazvuk pro případ, že by se stydké kosti rozestupovali, pokud by byly moc rozestoupené, tak bych musela rodit císařským řezem. Nakonec všechno dobře dopadlo. Dle doktora se rozestoupnutí stydkých kostí rozpozná podle „kachní chůze“ a nemožnosti dát nohy k sobě.

Snaž se to vydržet už to bude trvat jen pár týdnů a pak si na to ani nevzpomeneš, budeš mít totiž úplné starosti a radosti.....

Kaťa :-P

katibeka  07.09.10 11:41
stydké kosti

Ahoj těhulky, jsem 26týden a před třemi dny mě začalo taky pobolívat „mezi nohama“, hlavně, když zatížím nohy, když si stoupnu ze sedu, nebo když chodím. Je to bolest v kostech přesně „uprostřed“ . Čekám už třetí dítě, ale nyní s odstupem 10let, tak už si nepamatuju, kdy tyto bolesti a jestli vůbec začaly i tehdy:-) Myslím, že se celkem nic neděje, na kontrole jsem byla před 14dny a bylo vše v pořádku, beru teda Magnesium a ta bolest se dá v pohodě zvládnout, jen o těch kostech vím…

Madelen
Kecalka 377 příspěvků 07.09.10 19:52

Já taky o těch kostech " vím " ale dneska teda je to síla. Chodím jako nakopnutá, jsem naštvaná na celý svět, snad to zase přejde…U prvního mimča jsem to nezažila :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Nejzdravější jídelníčky světa. Po boku Japonska najdete Dánsko i Francii

Řecko, Itálie nebo Japonsko jsou svými jídelníčky známé, národy severní... číst dále >

Reklama