Bolest v podbřišku cysta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruš90
Závislačka 2925 příspěvků 06.11.10 19:10
bolest v podbřišku cysta?

Ahoj holky :kytka: Předem se omlouvám že zakládám další diskuzi na podobné téma :andel:
Už 1.10 jsem měla mít menstruaci,ale mám spoždění(s přítelem se snažíme o mimčo,ale test mám negativni naposledy dělaný včera. Ve středu jsem byla na preventivní kontrole na gyndě a tam mi Dr našel na cystu na pravém vaječníku kolem cca 6cm, a k tomu mám myom
1,4CM. A desně mě pobolívá podbřišek a je mi i špatně od žaludku.Dneska jsme s manželem byli na výletě bylo to jen kolem 5 km a já ke konci měla šilené křeče a tlačí mě ten podbřišek myslíte si že je to od té cysty?A šli by ste na vyvolávačku?Když jste měli nebo máte cystu měli jse také ňáké potíže? Už jsem z toho zoufalá :zed: :zed: V září jsem měla antibiotika protože jsem měla jednu cystu prasklou a měla jsem to měsic v kuse a museli mi to zas zastavovat tak se mi právě moc na tu vyvolávačku nechce :zed:

Reakce:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 06.11.10 20:23

Myslim, ze zalezi na tom, jaka je to cysta. Ja cas od casu mivam vodove, bolest jak popisujes, pak se to stupnuje stupnuje a najednou to prejde. To cysta prdne. Ale nemela jsem kvuli tomu nikdy problem s MS.
Jukni sem http://nemoci.doktorka.cz/…vajecnikach/

Petisa
Extra třída :D 13211 příspěvků 06.11.10 20:30

Ahoj,
zašla bych k dr. na kontrolní ultrazvuk, ať se Ti podívá do bříška.
Můžeš mít prasklou cystu krvavou (nevím, jak se jí správně říká) a to je velmi nebezpečné!
Utíkej k dr., ten jediný Ti řekne, co se děje.
Hodně štěstí a ať Tě to nebolí moc dlouho, znám tu bolest, fuj :-? :hug:

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist