Bolest v podbřišku cysta?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Teruš90
Závislačka 2925 příspěvků 06.11.10 19:10
bolest v podbřišku cysta?

Ahoj holky :kytka: Předem se omlouvám že zakládám další diskuzi na podobné téma :andel:
Už 1.10 jsem měla mít menstruaci,ale mám spoždění(s přítelem se snažíme o mimčo,ale test mám negativni naposledy dělaný včera. Ve středu jsem byla na preventivní kontrole na gyndě a tam mi Dr našel na cystu na pravém vaječníku kolem cca 6cm, a k tomu mám myom
1,4CM. A desně mě pobolívá podbřišek a je mi i špatně od žaludku.Dneska jsme s manželem byli na výletě bylo to jen kolem 5 km a já ke konci měla šilené křeče a tlačí mě ten podbřišek myslíte si že je to od té cysty?A šli by ste na vyvolávačku?Když jste měli nebo máte cystu měli jse také ňáké potíže? Už jsem z toho zoufalá :zed: :zed: V září jsem měla antibiotika protože jsem měla jednu cystu prasklou a měla jsem to měsic v kuse a museli mi to zas zastavovat tak se mi právě moc na tu vyvolávačku nechce :zed:

Reakce:

Alenka
Ukecaná baba ;) 1832 příspěvků 06.11.10 20:23

Myslim, ze zalezi na tom, jaka je to cysta. Ja cas od casu mivam vodove, bolest jak popisujes, pak se to stupnuje stupnuje a najednou to prejde. To cysta prdne. Ale nemela jsem kvuli tomu nikdy problem s MS.
Jukni sem http://nemoci.doktorka.cz/…vajecnikach/

Petisa
Extra třída :D 13211 příspěvků 06.11.10 20:30

Ahoj,
zašla bych k dr. na kontrolní ultrazvuk, ať se Ti podívá do bříška.
Můžeš mít prasklou cystu krvavou (nevím, jak se jí správně říká) a to je velmi nebezpečné!
Utíkej k dr., ten jediný Ti řekne, co se děje.
Hodně štěstí a ať Tě to nebolí moc dlouho, znám tu bolest, fuj :-? :hug:

Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist