Bolest v pravé části podbřišku - prosba o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BMRL
Kecalka 388 příspěvků 04.03.12 16:45
bolest v prave casti podbrisku - prozba o radu

dobry den. chtela bych se zeptat.. asi od ctvrtka me poboliva v podbrisku (spis prava cast), cca tyden potom co jsem zacala brat nove platicko antikoncepce. musim rict, ze jsem zacala prasky tento mesic brat o 2 dny nez jsem mela, nejak jsem to opomela(ve ctvrtek misto v utery)! mela jsem i hroznou zacpu a kdyz jsem sla na wc na ,,velkou,, tak jsem trosku pri tlaceni spinila. v patek jsem myslela, ze mam snad slepak, v sobotu jsem mela zvysenou teplotu. dnes (nedele) jsem sla uz na wc docela normalne a bricho citim uz jem trosku.
nevite nekdo, co by to mohlo byt??
ale asi navstivym doktora pro jistotu.
dekuji za odpoved.

Reklama

Reklama

Reakce:

JayLee  04.03.12 17:17

Já bych k Dr skakla zitra urcite at jukne na UTZ nebo nabere krev nebo proste at rekne svuj nazor pokud by se to nelepsilo - vzdy je lepsi prijit nez nejit a pak si :zed: ale kazda jsme jina takze i telo jinak reaguje na HA a chvili trva nez si zvykne takze bych to nijak spatne nevidela jen pro sichr kdyby neylo lip, tak bych tam urcite skakla ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Bazarový speciál: Kola, trojkolky a odrážedla za pár korun

Venku se otepluje a cyklistická sezóna pomalu začíná. Pokud tedy doma máte malého raubíře, který by to tento rok mohl už pořádně rozjet, můžete mu na bazaru eMimino.cz pořídit první stylové vozítko za pár kaček. číst dále >

Jak vyrobit příkrm s odšťavňovačem?

Jdete cestou domácí výroby příkrmů? Na trhu je bezpočet příručních a kuchyňských mixérů, které vám usnadní práci. Ale věděla jste, že příkrm můžete vyrobit i s některými odšťavňovači? Pokud byste tedy ráda začala s odšťavňováním a zároveň máte doma malé dítě, přístroj s přídatnou funkcí homogenizace pro vás bude tím pravým. číst dále >

Reklama