Bolest v pravé části podbřišku - prosba o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BMRL
Kecalka 388 příspěvků 04.03.12 16:45
bolest v prave casti podbrisku - prozba o radu

dobry den. chtela bych se zeptat.. asi od ctvrtka me poboliva v podbrisku (spis prava cast), cca tyden potom co jsem zacala brat nove platicko antikoncepce. musim rict, ze jsem zacala prasky tento mesic brat o 2 dny nez jsem mela, nejak jsem to opomela(ve ctvrtek misto v utery)! mela jsem i hroznou zacpu a kdyz jsem sla na wc na ,,velkou,, tak jsem trosku pri tlaceni spinila. v patek jsem myslela, ze mam snad slepak, v sobotu jsem mela zvysenou teplotu. dnes (nedele) jsem sla uz na wc docela normalne a bricho citim uz jem trosku.
nevite nekdo, co by to mohlo byt??
ale asi navstivym doktora pro jistotu.
dekuji za odpoved.

Reakce:

JayLee
Hvězda diskuse 92266 příspěvků 04.03.12 17:17

Já bych k Dr skakla zitra urcite at jukne na UTZ nebo nabere krev nebo proste at rekne svuj nazor pokud by se to nelepsilo - vzdy je lepsi prijit nez nejit a pak si :zed: ale kazda jsme jina takze i telo jinak reaguje na HA a chvili trva nez si zvykne takze bych to nijak spatne nevidela jen pro sichr kdyby neylo lip, tak bych tam urcite skakla ;)

Váš příspěvek

Poslední články

Správná bazarová taktika: 6 zásad šetření

Také přemýšlíte, jak byste ušetřili nějakou tu korunu? Nakupování levných věcí není řešení. Nemusíte se nutně uskrovňovat za každou cenu, jen si musíte svoje nákupy pečlivě rozmyslet. K tomu vám pomůže následujících 6 zásad. číst dále >

Nespíme spolu po tom, co se nám narodilo dítě

Chvíle, kdy po porodu od lékaře dostanete zelenou, nutně neznamená, že se váš sex obratem vrátí takový, jaký byl před narozením dítěte. Jak je to s milováním po porodu? číst dále >