Bolesti břicha 34. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pecmenka
Povídálka 49 příspěvků 12.04.13 14:22
bolesti břicha 34 týden těhotenství

Ahoj holky,,chtěla jsem se zeptat..mám silné bolesti břicha jako při menstruaci…včera to trvalo celej den,,k tomu se ještě přidá většinou vedle pupíku silné bodání a to trvá tak hodku…ale to není vše…doprovazí mě další a další divné bolení…v úterý jsem byla u DR. a ten říkal, že se neotvírám, čípek je v pořádku…nevíte co by to mohlo být??měli jste to taky???děkuju moc za odpověd JO,,ještě k tomu mi šíleně tvrdne břicho..dostala jsem magnosolv, no ale že by něak pomáhal? se říct nedá… :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

HATI
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.04.13 14:27

Ahoj, radši bych být tebou zavolala gynekoložce. Pokud už třeba neordinuje, můžeš zavolat do porodnice, oni zhodnotí, zda se přijet ukázat. Já měla podobné problémy v prvním i druhém těhotenství. Kdyby to byly kontrakce, není dobré nechávat mimčo tak dlouho bez monitoru apod.

HATI
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.04.13 14:34

Jinak Magnosolv jsem brala taky, mně nezabíral. Pokud by to bylo k předčasnému porodu, opravdu je lepší jet do porodnice desetkrát zbytečně než pozdě. Tím tě nechci strašit, ale jestli váháš, jestli máš jet kvůli tomu, jestli bys tam nebyla zbytečně, tak určitě vyraž.

anairda
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 12.04.13 14:38

@pecmenka
Jestli ti tvrdne břicho a máš bolesti vyraž do nemocnice, můžeš porodit a ani nevíš jak a nebo to taky nemusí nic být, ale určitě bych jela obzvlášť jestli jsou časté. Magnosolv je na nic, to je jak když by ti dali na uříznutou ruku náplast..

HATI
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.04.13 14:40

Přesně jak píše Anairda, radši jeď. Já jsem třeba u druhého dítěte cítila bolesti, ale nepřišlo mi, že mi břicho nějak moc tvrdne. A na monitoru jsem měla jeden obrovský kopec za druhým po třech minutách, až jsem se divila.

anairda
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 12.04.13 14:44

@pecmenka
Každopádně jestli pojedeš sbal si věci, určitě si tě tam nechají a dají ti kapačku na zklidnění dělohy, držím palečky!! ;)

pecmenka
Povídálka 49 příspěvků 12.04.13 14:46

Mno,,je pravda že po magnosolvu chodím jen na záchod…průjem…a do té nemocnice..se bojím..vím že sem blbec, ale jsem prvorodička a na pohotovosti jsem byla už tak 6×..máme tu nepříjemnej personál..když přijedete tak se tvářijou jako by vás chtěli zavraždit, protože je rušíte když nemají ordynační hodiny… :zed:

pecmenka
Povídálka 49 příspěvků 12.04.13 14:48

Mno,,hold Jesenická nemocnice :| počkám do zítra,,jesi to nepřejde tak vyrazím

anairda
Ukecaná baba ;) 2240 příspěvků 12.04.13 14:49

@pecmenka
Tak zrovna na tohle bych se úplně vykašlala, přeci kvůli tomu nechceš nedejbože porodit doma?? Ono ani to tvrdnutí nemusí být úplně bezpečné pro miminko, mluvím z vlastní zkušenosti, já v nemocnici doslova protvrdla měsíc a nebýt častých monitorů, tak nezjistím, že se při ztvrdnutí nedostávalo k miminku dost kyslíku.. Opravdu raději jeď a neboj se ničeho ;)

HATI
Zasloužilá kecalka 597 příspěvků 12.04.13 14:53

Zítra už může být problém. Když jsem dostala častější kontrakce, ještě že jsem byla v nemocnici, protože mimču hrozila hypoxie (nedostatek kyslíku) a jela jsem okamžitě na akutního císaře.

Anonymní  12.04.13 15:10

Nečekej na zítra to je absolutní blbost. Tento stav je nebezpečný hlavně pro miminko, mimčo se může dusit, nebo se může něco dít! proto děloha blázní!

Katula1234
Echt Kelišová 9240 příspěvků 12.04.13 15:19

@pecmenka já bych teda, jak ostatní praví, rozhodně nečekala do zítřka..nemusí to nic být, ale může to mít vliv na čipek..menstruační bolesti v tomhle týdnu nesmí být..a do toho tvrdnutí nevěstí nic dobrého..já si poležela 2 měsíce v nemocnici..dos­taneš kapačky na zklidnění, jak zde už někdo pravil a bude ti líp..ale na nic nečekej..však ať se dívaj, jak se dívaj..tohle už není sranda.. :think:

Nunka
Ukecaná baba ;) 1176 příspěvků 12.04.13 15:37

Já bych do té porodnice jela, to není sranda… na personál se vykašli :D Držím palce :D

MIŠANA1  12.04.13 15:50
@pecmenka píše:
Mno,,hold Jesenická nemocnice :| počkám do zítra,,jesi to nepřejde tak vyrazím

taky bych šla, nebo jela uplně jinde..Přece nechceš aby se něco stalo. Normální stav to určitě není pokud to tak nemáš od začatku..že by to byli jen vazy.

MIŠANA1  12.04.13 15:52

Taky jsem tam byla už nejmiň 10krat a je mi to jedno, od toho tam jsou!! :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist