bolestivý pupík

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  29.05.03 07:57
bolestivý pupík

Ahojky všechny holčiny a klučiny,mám jeden dotázek, snad mi mužete některá poradit. Jsem v 27. týdnu těhotenství a mám trochu obavu, protože mě začalo v oblasti kolem pupíku na dotek pobolívat, nevím, zda je to následek přílišného napínání kůže a nebo to má jinou příčinu.Jak už jsem psala je to pouze na dotek, ale i tak mě to vyděsilo, nemáte s tím některá zkušenosti? Nebo je to normální?Předem vám moc děkuji za odpověď. Papa a hodně zdaru ať už se snažíte o cokoliv.Magda

Reklama

Reklama

Reakce:

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 30.05.03 12:48
bolestivý pupík

Ahoj Magdo.

Myslím že v té době, jak jsi teď ty amožná ještě trochu dřív mě vyděsilo to co tebe.

Dokonce jsem se bála, že budu mít pupeční kýlu! Nejen, že mě kolem pupku bolelo (i v klidu, ne jen při doteku), ale udělalo se mi tam takové měkké místo kolem dokola, jako když tam nejsou svaly, jen kůže. V té době se mi i zvýšila v tomto místě pigmentace. Fakt jsem byla docela vyděšená.

Při následující prohlídce mi to doktorka vysvětlila. Děložní fundus (ta horní část dělohy) totiž zrovna přerůstala místo, kde máme pupík. Tam je dost vaziva, které se napíná a to bolí. Samozřejmně se i rozestupují břišní svaly. Říkala, že to přejde a měla pravdu, když bříško povyrostlo ještě výš, tak to přešlo. To měkké místo a pigmentový kruh kolem pupíku mi ale zůstaly. Hlavně už to nebolí.

Takže neboj, je to normální. Ale chápu tě, taky mě to znepokojilo.

Zuzka 38.týden

Anonymni  02.06.03 16:10
bolestivý pupík

Ahojky Zuzko, moc Ti děkuji za odpověď, hned se mi zlepšila nálada a přestala mít obavu, skutečně jsem se bála,že mi začíná pupeční kýla.Přeji Ti, ať se Ti narodí to nejzdravější a nejkrásnější miminko.Ahojky Mag­da

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama