Boty Elefanten

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mazlove
Kecalka 422 příspěvků 22.02.12 17:56
boty elefanten

Ahojky holky,chci se zeptat,kde kupujete tuhle značku dětských bot a jak jste spokojené?Mám na ně 10procent slevu z DM drogerie a nevím jak uplatnit.Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15199 příspěvků 22.02.12 17:58

To je Deichmann. Koupila jsem jednou a šla jinam.

mazlove
Kecalka 422 příspěvků 22.02.12 18:04

Deichman?Takže jsi nebyla spokojena?A jak je to s tím kuponem z DM?A v lékarně nejdou koupit?

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15199 příspěvků 22.02.12 18:12

Neznám kupony z DM, tak v tom neporadím. Koupila jsem tam oběma dětem zimní boty, tu nejvyšší nejdražší řadu s membránou a pak jsem dceři kupovala tutéž zimu jinou značku, protože v elefantech jí byla zima, přesedlali jsme na ecco a superfit. A synovi se ty elefanty strašně špatně nazouvaly, i když šířka jako taková na nohu byla dobře zvolená (pomáhala mi vybírat prodavačka).
Obecně se mi tam boty nelíbí často hlavně kvůli materiálu, ale na jarní má zas člověk jiné požadavky a teď bude výběr, tak myslím, že třeba něco vybereš.
A taky jsem možná jediná, kdo je nespokojený. :nevim: :D
V lékárně těžko, to je prodejna Deichmann jako třeba Baťa má svoje prodejny.

mucinka2
Generální žvanilka 21037 příspěvků 22.02.12 18:16

přesně elefanty maji jen v deichmannu.a ja zase byla moc spokojena.holce jsem do 3 let kupovala jen elefanty a ted jsem už koupila prvni capačky elefanty i malymu.

většinou jsem je teda kupovala v německu tam vyšly o něco levněji.

mazlove
Kecalka 422 příspěvků 22.02.12 18:18

Jo na tom kuponu píšou,že se dají koupit v tom deichmanu,mám na ně právě 10 procent slevu,tak se ptám co to je za kvalitu atd-chtěla bych jarní.A nevíš cenu za ty jarní?Mi zimní měli ted superfity a opravdu super,dnes vyšmejdily všechny louže a noha i boty suchý.Jinak jarní jsme měli vždy essi i sandálky,ale v loni jsme měli pegres,mám dvojčata 3roky

mazlove
Kecalka 422 příspěvků 22.02.12 18:19

mucinko a jaká je cena tech botek,máme 3 roky

mucinka2
Generální žvanilka 21037 příspěvků 22.02.12 18:26

tak třeb ated ty capačky po slevě 800,botka na doma,docela dost :roll: a holce ,když jsem kupovala tak všechno od 750–1200.pokud si tak nějak vybavuju a přepočtu z eur.

buryna
Kelišová 7393 příspěvků 22.02.12 18:29

my jsme je měli jako sandálky a super, jsem moc spokojená. teď máme bačkory na doma – mají odvětrávanou podrážku a taky spokojenost.

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15199 příspěvků 22.02.12 18:42

Aha, tak malinké botky od nich neznám, já do té doby kupovala jinou značku a chtěla je vyzkoušet.

Alena17
Povídálka 45 příspěvků 22.02.12 18:46
mucinka2 píše:
přesně elefanty maji jen v deichmannu.a ja zase byla moc spokojena.holce jsem do 3 let kupovala jen elefanty a ted jsem už koupila prvni capačky elefanty i malymu.většinou jsem je teda kupovala v německu tam vyšly o něco levněji.

Ano souhlasím :-) taky jsem malé koupila jedny polobotky na jaro… jsou krásné a hlavně kvalitní… a i zimní… Taky super… nemůžu si na tuto značku ztěžovat… co jsem je koupila, tak byly vždy super :mavam: takže zakladatelce také doporučuji :palec:

alusa11
Zasloužilá kecalka 839 příspěvků 22.02.12 19:20

Elefanty kupuji,velká spokojenost i když cena by mohla být nižší :roll:

m311
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 22.02.12 19:32

My jsme kupovali elefanten, když jsme kupovali úplně první botičky. tehdy jsme kupovali botičky číslo 18. Koupili jsme ty nejlepší a nejdražší co tam byly. Chtěli jsme ty co se nám tam zdály nejkvalitnější (já jsem totiž jako malá měla problémy s nohama, tak jsme vybírali tak aby drželi správně kotník atd). Bohužel jsme nebyli spokojeni ani trochu, nožička se v botičce potila tak, že ponožka byla mokrá od potu a nejen to. Bohužel botička měla i dalších několik vad..
Už jsme se znovu k značce elefanten nevrátili. Jedeme teď hlavně ve značce Fare. :palec: A s Fare jsme velmi spokojeni :palec: (v současnosti náš chlapeček má velikost nožičky 24, takže jsme už pár botiček vystřídali ;) )

Třeba na doma máme v současnosti tyto sandálky a velká spokojenost.. :palec:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31612 příspěvků 22.02.12 19:34

elefanty super, hlavně pro malé děti do vel.25 mají výborné měkké podrážky, když si člověk vezme některé české certifikované boty, tak mají podrážky jak prkýnka, i dětská dr mě vyrovala před příliš tvrdýma botama.
Takže u nás kombinuju superfity a elefanty

Nelisa
Neúnavná pisatelka 15199 příspěvků 23.02.12 00:02

Měkký botky vyrábí DPK.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist