Bramborový salát s jogurtem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 27.11.12 19:14
bramborový salát s jogurtem

Zdravím, Vánoce se blíží a já si tam říkám, že bych letos zkusila udělat zdravější verzi salátu. Děláte někdo s jogurtem? Dát jenom jogurt nebo napůl s majonézou (tatarkou)? A jak pak takový salát dlouho vydrží v lednici? Díky všem ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

fiiiha
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 27.11.12 19:22

Já dávám do salátu napůl tatarku a napůl bílý jogurt, v lednici nevydrží déle jak tři dny, protože do té doby se po něm zapráší, i když je ho hromada ;-)

Aries6
Neúnavná pisatelka 16458 příspěvků 11 inzerátů 27.11.12 19:22

Zkoušela jsem jednou s jogurtem a nechutnalo mi. Ale půl na půl je prý dobré, ale nemám vyzkoušené, tak si počkám na reakce.

fiiiha
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 27.11.12 19:25

Jenom s jogurtem bych nedělala…tatarka tomu taky dá kus specifické chuti. Ale - sto lidí, sto chutí, a v každé rodině jiný bramborový salát :-)

mj-celka
Kecalka 151 příspěvků 27.11.12 19:26

Děláme půl na půl s jogurtem a majonézou a je vynikajicí :palec:

Dice
Extra třída :D 10016 příspěvků 27.11.12 19:28

Dělá se to fakt půl na půl, samotnej s jugurtem je dost „jalovej“ :)

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 27.11.12 19:34

OK, tak já zkusím půl na půl :palec: A lepší s tatarkou nebo s majonézou? Asi jak kdo má rád že? Manžel jedině tatarku a já zas spíš majonézu :think:

Saintpaulia
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.11.12 19:42

Ahojky. Měla bych dotázek jestli jste někdo prosím zkoušel majonézu yofresh od hellmans? Ráda bych jí vyzkoušela do braborového slátu spíše než půl majonéza a půl jogurt.
Zakladatelce se omlouvám za svůj dotaz :oops:

tadama
Kecalka 269 příspěvků 27.11.12 19:42

Ahoj, tatarka je ochucená majonéza. Ta z obchodu má takovou specifickou chuť. Při domácí výrobě tatarky se používá majonéza, cibulka, okurka…takže vlastně to samé co do salátu :) Do salátu dávám majonézu a kysanou smetanu - poměr je ve prospěch majonézy :), ale stejně to odlehčí.

Aries6
Neúnavná pisatelka 16458 příspěvků 11 inzerátů 27.11.12 19:51

@lussinka1984 Kupuju zásadně Helmans majonézu, je výborná.

lussinka1984
Ukecaná baba ;) 1187 příspěvků 27.11.12 19:53
@Saintpaulia píše:
Ahojky. Měla bych dotázek jestli jste někdo prosím zkoušel majonézu yofresh od hellmans? Ráda bych jí vyzkoušela do braborového slátu spíše než půl majonéza a půl jogurt.
Zakladatelce se omlouvám za svůj dotaz :oops:

Vůbec mi to nevadí, v pohodě ;) Yoflesh jsem nezkoušela, tak neporadím, ale počkám si na další příspěvky.

jizvíková
Extra třída :D 12487 příspěvků 27.11.12 19:55
@lussinka1984 píše:
Vůbec mi to nevadí, v pohodě ;) Yoflesh jsem nezkoušela, tak neporadím, ale počkám si na další příspěvky.

mela jsem a super

Saintpaulia
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.11.12 19:57

@jizvíková
A chuťově je to hodně podobné klasickému salátu s majonézou?
Potřebovala bych, aby to bylo dobré jako klasický salát ale trošku zdravější. Mám náročné strávníky :lol:
Děkuji :)

baruse.t
Ukecaná baba ;) 1262 příspěvků 27.11.12 19:58

S jogurtem je výborný salát. Dávám jogurt a smetanu, pak velkou lžíci či dvě majonezy. Díky smetaně to má lahodnou chuť.

Saintpaulia
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 27.11.12 19:58

@lussinka1984
Děkuji :) Já teď ale váhám jestli zkusit tu yofresh nebo majolku s jogurtem 1:1. Co tebe láká víc? :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >