Britská kočka - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K.Black  27.11.12 12:32
Britská kočka- kde koupit?

Hezký den přeji :kytka:

Manželovi známý se rozhodli že si koupí britskou kočičku. Tak mě sem muž vyslal ať se zeptám, ví že emimino je nejlepší a ví se tu vše, a co se neví tak se zjistí :mrgreen:
Chtějí opravdu britskou, ne nějakého dvoukilového paskvila :oops:
Nemají žádné zkušenosti, proto by byli rádi, kdyby to byl chovatel, nebo stanice kde se jim budou věnovat a zodpoví případné otázky.
Pán chce kočku, paní kocoura, takže to už je první problém :lol:
Cena ani místo nejsou rozhodující, nejlepší by byli VČ, ale dojedou kamkoliv.

Děkuji za odpovědi ;)

Reakce:

lukresia
Kelišová 5701 příspěvků 27.11.12 12:38

Zkusila bych pohledat na netu v inzerátech a chovných stanicích, pokud ti tu někdo neporadí konkrétně..za mě radši kocoura, jsou větší než kočky a po kastraci ještě více zmohutní :nevim:

MLD20
Kecalka 166 příspěvků 27.11.12 12:42

http://www.zezeleznychhor.cz/....doporučuji juknout, chovatele znám, jsou to spolehliví lidé

K.Black  27.11.12 12:46

@lukresia no oni právě inzeráty nechtějí, chtějí někoho na doporučení, ale děkuji ;)

@MLD20 ukládám, děkuji ;)

K.Black  27.11.12 12:46

@MLD20 nejde mi odkaz :think: už jsem si odmázla konec, jde to :lol:

Kelsey
Vesmírná mluvilka 32423 příspěvků 27.11.12 12:51

Na hyperinzerce a bazos je jich vždycky plno, krásné koťátka, tam nemůžu chodit, že bych všechny chtěla mít doma, jak jsou krásné 8)

aajulinka
Závislačka 3873 příspěvků 27.11.12 13:08

My sehnali nádherného kocourka na bazoši s PP, je jich tam plno a když mají PP a je to z chovné stanice, není na inzerátu z netu nic špatného :)

Pipet
Neúnavná pisatelka 18527 příspěvků 27.11.12 13:27

U většiny inzerátů na koťata s PP je pak odkaz na webovky dané chovatelské stanice a tam se toho dá plno vyzkoumat…
Pokud nechtějí chovat, stejně budou kastrovat, tak pohlaví je celkem jedno, spíš se vyptat na povahu konkrétného koťátka.
Možná ti kocouři budou o něco větší…

Monika24
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 30.11.12 13:06

Moje bývalá sousedka má teď modrá koťátka, ale nevím jestli už nejsou všechna zadaná :think:

K.Black  30.11.12 13:17

@Monika24 čistokrevný s PP?

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist