Britská kočka - kde koupit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

K.Black  27.11.12 12:32
Britská kočka- kde koupit?

Hezký den přeji :kytka:

Manželovi známý se rozhodli že si koupí britskou kočičku. Tak mě sem muž vyslal ať se zeptám, ví že emimino je nejlepší a ví se tu vše, a co se neví tak se zjistí :mrgreen:
Chtějí opravdu britskou, ne nějakého dvoukilového paskvila :oops:
Nemají žádné zkušenosti, proto by byli rádi, kdyby to byl chovatel, nebo stanice kde se jim budou věnovat a zodpoví případné otázky.
Pán chce kočku, paní kocoura, takže to už je první problém :lol:
Cena ani místo nejsou rozhodující, nejlepší by byli VČ, ale dojedou kamkoliv.

Děkuji za odpovědi ;)

Reakce:

lukresia
Kelišová 5556 příspěvků 27.11.12 12:38

Zkusila bych pohledat na netu v inzerátech a chovných stanicích, pokud ti tu někdo neporadí konkrétně..za mě radši kocoura, jsou větší než kočky a po kastraci ještě více zmohutní :nevim:

MLD20
Kecalka 166 příspěvků 27.11.12 12:42

http://www.zezeleznychhor.cz/....doporučuji juknout, chovatele znám, jsou to spolehliví lidé

K.Black  27.11.12 12:46

@lukresia no oni právě inzeráty nechtějí, chtějí někoho na doporučení, ale děkuji ;)

@MLD20 ukládám, děkuji ;)

K.Black  27.11.12 12:46

@MLD20 nejde mi odkaz :think: už jsem si odmázla konec, jde to :lol:

Kelsey
Vesmírná mluvilka 32090 příspěvků 27.11.12 12:51

Na hyperinzerce a bazos je jich vždycky plno, krásné koťátka, tam nemůžu chodit, že bych všechny chtěla mít doma, jak jsou krásné 8)

aajulinka
Závislačka 3859 příspěvků 27.11.12 13:08

My sehnali nádherného kocourka na bazoši s PP, je jich tam plno a když mají PP a je to z chovné stanice, není na inzerátu z netu nic špatného :)

Pipet
Neúnavná pisatelka 18124 příspěvků 27.11.12 13:27

U většiny inzerátů na koťata s PP je pak odkaz na webovky dané chovatelské stanice a tam se toho dá plno vyzkoumat…
Pokud nechtějí chovat, stejně budou kastrovat, tak pohlaví je celkem jedno, spíš se vyptat na povahu konkrétného koťátka.
Možná ti kocouři budou o něco větší…

Monika24
Zasloužilá kecalka 651 příspěvků 30.11.12 13:06

Moje bývalá sousedka má teď modrá koťátka, ale nevím jestli už nejsou všechna zadaná :think:

K.Black  30.11.12 13:17

@Monika24 čistokrevný s PP?

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist