Bazální teplota stoupla ráno, hlen bílkovy dnes, ovulační testy p

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.06.17 22:49
Bt stoupla rano, hlen bilkovy dnes, ovulacni testy pozitivni

Ahoj holky, prosim o radu. Cely cyklus si od 1.dne ms merim bt a taky delam ovu testy. Sice me prekvapilo, ze 1.den cyklu dve silne carky, ale testuji dal. Vcera rano v 10 testova silnejsi nez kontrolni, vecer I nasledujici rano totez, v noci me budila bolest a paleni v podbrisku. Pak jsem delala test odpoledne kolem 17. A test uz negativni…ale! bt jsem vcera rano mela 38,7 a dnes rano uz 37,2. Podle grafu tedy ovulace probehla, asi ty bolesti v noci. Ted vecer jsem sla na wc a tekl ze me bilkovy hlen. Kdy tedy probihala ovulace??? Probehla uz, kdyz mi teplota stoupla? nebo teprve probehne? V podbrisku me.boli stale

Reklama

Reklama

Reakce:

Kfětoslava
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 19.06.17 22:53

K čemu je dobré tohle provozovat a tak strašně se pozorovat?

Tunrida
Vesmírná mluvilka 34268 příspěvků 19.06.17 22:56

A stihla jsi někdy mezi tím měřením taky nějakej sex?

Kfětoslava
Zasloužilá kecalka 877 příspěvků 19.06.17 22:58
@Tunrida píše:
A stihla jsi někdy mezi tím měřením taky nějakej sex?
:lol: To se musí?

Ghanaian Princess
Zasloužilá kecalka 930 příspěvků 20.06.17 07:14

Jezis, ten nazev diskuze me vydesil :D
A dal - co to znamena kdyz nekoho pali v podbrisku? To snad ani neni mozne ne? :D
A navic, ten ovulacni test ti to docela jasne rekl, jak byly carky tlustsi nez kontrolni… na co tolik povyku?

Tunrida
Vesmírná mluvilka 34268 příspěvků 20.06.17 07:23
@Kfětoslava píše: :lol: To se musí?

Aspoň trošičku..

lachtanice86
Zasloužilá kecalka 874 příspěvků 20.06.17 07:29

@Kfětoslava :mrgreen:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 17119 příspěvků 20.06.17 07:34

Test je pozitivní 12 až 48 hodin před ovulací, pokud si to pamatuju dobře.
Takže ovulace probíhala nejspíš v noci nebo ráno. Ale nějaká ta hodina snad nehraje roli, ne? Pokud ste stihli sex včera nebo ještě dnes, tak víc pro tuto chvíli udělat nemůžete ;)

Anonymní  20.06.17 07:35

Nevim, jestli je tezko pochopitelne slovo „paleni“ pro takovy ten pocit nahle zmeny tepla. Ale diky za nazor

Anonymní  20.06.17 07:38

Jinak po dnesku ma krivka vypada silne anovulacni, tak uz jsem z toho taky zmatena…a ano stihla jsem I kopulovat mezitim, ale to ted neni podstatne. Po trech letech jsem se rozhodla se o svuj cyklus aspon trochu zajimat, a kdyz to delam, tak tomu jen upne nerozumim, tak jsem se.jen chtela zeptat. Dekuji za nazory

Anonymní  20.06.17 07:40

@Mar__tanka1983 dik za nazor ????, stihli v nedeli dopo, ale prave, jestli to jeste neprobehlo, tak me to krapet znervoznilo…I kdyz vim o zivotnosti spermii atd atd ????j

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 17119 příspěvků 20.06.17 07:54
@Anonymní píše:
@Mar__tanka1983 dik za nazor ????, stihli v nedeli dopo, ale prave, jestli to jeste neprobehlo, tak me to krapet znervoznilo…I kdyz vim o zivotnosti spermii atd atd ????j

hele ono pokud nevidím celý graf, tak z toho moc nepoznám :) (a hlavně mě neber za experta, BT sem si měřila jen krátkou dobu, nicméně základní znalosti mám).
Z neděle dopoledne, pokud nemá chlap nějaké špatné spermie, by to na ovulaci z pondělí na úterý stačit mělo v pohodě, kdyby se zadařilo na to vlítnout i dnes, bylo by to samozřejmě lepší :mrgreen:
Jinak sledování BT je spíš pro potvrzení, kdy ovulace byla, než na její odchyt dopředu. Protože s jakous takous jistotou se ovulace potvrdí, až když bude tři dny po ní :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama