Budí se co dvě hodiny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HankaK
Nováček 1 příspěvek 28.10.03 20:19
Budí se co dvě hodiny

Máme ročního chlapečka a už od narození se budí co dvě hodiny.Vždycky mu stačilo dát prso a spinkal dál další dvě hodinky.Teď v roce jsem přestala kojit a malý si navykl na flašku s čajem.Vzbudí se,dostane čaj a spinká dál.Skoušeli jsme už hodně věcí:nespal přes den,utahali jsme ho,měl sytou večeři,…,ale nic z toho nezabralo.Už jsem si sice zvykla na přerušovaný spánek,ale přece je mým snem spát aspoň 4 hodinky v kuse.Poradí mi někdo?

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: HankaK dne 28-10-2003 20:49 ]

Reklama

Reklama

Reakce:

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 28.10.03 21:29
Budí se co dvě hodiny

Ahoj,

měla jsem úplně stejný problém s mým synem. Kojení každé 2 hodinky a po odstavení lahvičku s čajem také každé dvě hodiny. Tak když mu bylo asi rok a půl řekli jsme si dost!!! Vyměnili jsme flašku za dudlíka a přemístili ho do samostatného pokoje. Když byl u nás v ložnici tak nás totiž nutilo každé jeho zakníknutí k němu hned běžet, ale takhle jsme ho nechali a on za pár dnů pochopil, že nikdo nepříjde!!! Byl v pokojíčku jetě v dětské postýlce tak nemouhl ani přijít za námi sám.

Tak nevím jestli jsem ti poradila!!! Netuším totiž jestli má váš synek už svůj pokojíček a jestli chce dudlíka. - Kdyžtak napiš, kde spinká.

Nebo mě teď napadlo, vyměnit lahvičku za hrneček, takový tan netekoucí. Třeba se z něj jen napije a odnaučí se ududlávat. :o)

Hodně štěstí, mě to asi čeká taky (znovu)

Nikol, Jaromír 3 roky4 měsíce a Vendulka 4 měsíce

Tera
Povídálka 37 příspěvků 20.11.03 18:04
Budí se co dvě hodiny

Milá Hanko, e mimino jsem objevila až dnes, tak nevím jestli má odpověď bude aktuální, ale aspoň potěší. Mám dvouletého syna, do roku plně kojeného, budíval mne prakticky každou hodinku a dostal mlíčko, po odstavení byl asi týden nesvůj,ale zvykl si. Teď přes noc pije čaj nebo vodu z lahve s pítkem - jupík apod - zhruba dvakrát za noc, ačkoli si ji může podat, vždycky mě vzbudí a nechá si jí podat. Už to dělám prakticky ve spaní. Rozhodně bych nedělala nic za každou cenu, aby potom nebyl vystresovaný, nebo trpěl nespavostí apod. I dudlíka jsme odstranili až teď, kdy ho sám dobrovolně zahodil. Hodně stěstí :-P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama