Čaj miminku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Horry
Povídálka 33 příspěvků 10.06.10 09:25
čaj miminku

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli dáváte v takových vedrech pít čaj-dvouměsíčnímu miminku. Doktorka mi řekla, že mlíko stačí( plně kojím), ale když jsme venku a není nikde lavička nebo prostě podmínky pro napití, tak nevím. Máte někdo zkušenost? Děkuji :-)

Reakce:

adus
Extra třída :D 11868 příspěvků 10.06.10 09:29

Ahoj,

tak náš malej se narodil loni v létě a mě náš dr řekl hned při první návštěvě, at dávám cucnout čajíku… že je to přeci člověk a má žízeň, jako my velcí… takže odpala popíjel a v poho…

Panuška
Neúnavná pisatelka 15544 příspěvků 10.06.10 09:31

taky jsem loni dávala převařenou vodu na cucnutí. Oni toho stejně moc nevypijí a na žízen to stačí. Než pořád vytahovat prso. :wink:

Uživatel je onlinewerca002
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 10.06.10 09:47

My máme 5-měsíční a všichni i doktorka nám říkali, že pít nepotřebují, že maj v mléku. Malá byla teď pár dní protivná, tak sem jí dala napít šťávičku, kupuju tu od Hami v lahvï, páč čaj nechce, a je maximálně spokojená. Za mě pití určitě jo. My máme taky žízeň, tak i miminka.

matka představená
Kecalka 146 příspěvků 10.06.10 09:48

V tomhle počasí nosím ven převařenou čistou vodu a podle pocitu dávám požužlat … nevypije tedy celkem nic, ale pusinku to ovlaží. Doma dávám prso kažkou chvilku (už lítám jen v kalhotkách :oops: a když ho chovám, tak ho nechávám, ať si „zabloudí“ a napije se, má necelých 5m).

Mari20
Závislačka 2820 příspěvků 10.06.10 09:55

ahoj, malá má taky 2 měsíce, včera jsem volala dětské dr. a ta mi řekla, ať dávám převařenou vodu. Doma ji malá nechtěla, ale když jsme byli k večeru venku, tak vypila 10ml, takže žízeň byla.

VERONIKA  10.06.10 10:48

Nic proti, ale je to pořád dokolečka dokola :roll:
 http://www.emimino.cz/…a-caj-43523/

zdenulina
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 10.06.10 19:36

Já v těchto vedrech mám dle Dr. dávat i pití z lahvičky. Malá má 5 měsíců. Má bakterii v moči,tak i proto. Ale stejně na flašku dlabe, už jsem vystřídala na pití kde co, vodu, čaj, štávu,…4 různé flašky. Bez úspěchu.Myslím, že když mají mimča žízen, tak se napijí. Takže bych to zkoušela, však ony si samy určí.

Peťulee
Povídálka 42 příspěvků 11.06.10 10:06

Slyšela jsem, že u kojených miminek není čaj potřeba dávat, ale u miminek na umělém mléku ano. Ale každý tvrdí něco jiného. Já mám ale problém, že mám 2měsíční mimi, nekojím – dávám Nutrilon – a čaj mi moc nechce pít. :cry: Denně si jen trošičku ucucne. Dětská dokotrka mi radí udělat „Nutrilon v čaji“, tak nevím. Ale zřejmě to bude jediné řešení, jak do něj ten čaj dostat. Venku jsou vedra – i když s ním v těch vederch samozřejmě ven nechodím – ale i v bytě není nejlíp. A on mi ten čaj ne a ne pít. :cry: :cry: :cry:

Váš příspěvek
TOPlist