Campy + chatky severní, střední Itálie

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Osmanka
Závislačka 4205 příspěvků 78 inzerátů 13.11.14 15:01
Campy + chatky severní, střední Itálie

Prosím o typy na pěkné campy do mobilhome či do bungalowu, chatek. Nejlépe jestli nemáte i webovky :-). Nebo nějaké chatky se zahrádkou, nejlépe nepatrové.
Díky moc

Reakce:

Hello Kitty75
Zasloužilá kecalka 731 příspěvků 13.11.14 15:13

Ahoj, letos jsme byli v mobilhome od CK Victoria a moc se nam tam libilo. Moc toho ze severni Italie nemaji, tak zkus mrknout na web. Nevzpominam si totiz na jmeno campu.

Osmanka
Závislačka 4205 příspěvků 78 inzerátů 13.11.14 15:23

Já si to chci koupit totiž přímo, chci si to koupit nějak třeba na 10dní a ne od soboty do soboty - jednak kvůli dopravě, neboť co jsme minule zažili - to byla hrůza - jeli jsme asi 15hod. místo plánovaných 9hod. a taky abychom tam byli déle než 6čistých dní. Tak zkouším, co kdo poradí a má zkušenosti :-).

leona235
Kecalka 290 příspěvků 13.11.14 17:29

Tak to jsem zvědavá jestli někdo něco poradí. Letos jsem to sháněla jak přes cestovky tak přímo přes kempy jak nahoře tak i níž a všude mi řekli že je to pouze od soboty do soboty. Takže třeba na dva turnusy to jde ale jinak mi nikdo nic nenabidnul. To samé Chorvatsko.

Osmanka
Závislačka 4205 příspěvků 78 inzerátů 13.11.14 18:39

Tak jsem nenašla nic na 1,5týdne. Respetivě jsem psala tam, co jsme byli v létě a řekli mi, že mám zaplatit týden a pak se ozvat než pojedeme, zda nemají dřív volno. Nicméně dávají teď slevu 15%, takže týden mi vyšel o 3000,– méně než přes cestovku a krom toho nás dají ve 4 do 3lůžáku (máme 2malé děti) a 4postele tam mají, co jsme byli v tytéž chatce, takže jsem je ukecala na tu samou a tak jsem to snížila o 240 euro na týden díky tomu, že jsem s nima mluvila přímo. Česká cestovka by určitě řekla, že je to pro 3 a tudíž tam nemůžeme a musíme do dražšího. Takže jsem částku dnes snížila asi o 9500,– než přes českou cestovku.

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >