Čekání aneb 40. tt

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 29 Další »

Len-til-kah
Extra třída :D 12727 příspěvků 03.07.10 00:08
barborka79 píše:
Ahojky, a co to přesně je? Kupuje se v lékárně? :-) Já už taky nevím, co bych vyzkoušela, o tomhle jsem ještě neslyšela.....

Ano, ricinový olej se kupuje v lékárně, ale budou ho mít jen v nějaké větší, kde si míchají vlastní směsi (polikliniky, nemocnice), a standardně to není na vnitřní užití. V podstatě se po požití hodně rozpohybují střeva a pokud je tělo připravené na porod, spustí se i děložní činnost. Pokud není, tak to člověka jenom protáhne.
Mně se do toho velmi nechtělo, samozřejmě bych radši, kdyby se porod rozběhnul sám, ale z vyvolávačky jsem měla strach, tu bych absolvovala ještě víc nerada. O recept jsem si napsala kamarádce, která tím úspěšně těsně před vyvoláním vyhnala třetí a čtvrté miminko, a kterou mám za velmi inteligentního člověka, takže její názor je pro mě cenný.
Recept je dvě lžíce ric. oleje, dvě lžíce alkoholu (já tam dala bechera) a dvě, tři deci meruňkového džusu (ten jsme nesehnali, dala jsem jablečný a pro forma přihodila pár pomixovaných meruněk). Běhavka by se měla dostavit za 2–6 hodin, a pak hned můžou naskočit kontrakce. Anebo nemusejí, pokud to tělo připravené není.
Někdy ten porod potom je dost rychlý. Můj byl úžasný, ale taky už byl třetí…

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 03.07.10 09:29
Cifrula píše:
Dneska hrdlo 1cm. Takže není úplně ztraceno. Ještě jsem se nezačala otvírat.

Já těm žbleptům doktorskejm teda nerozumím,ale mám napsáno: měkké hrdlo na falangu, zceka volně pro dva prsty v celé délce, hladký VB, hlavička balotuje na vchodem, nekrvácí…A vím prd :mrgreen: Akorát mi říkala, že to tam mám krásně připravené a na muj porod se těší :D

Cifrula  03.07.10 10:52

Klovaso hojas, podle toho co ti tam napsali máš tloušťku hrdla cca 2cm a hlavička naléhá. Takže tak akurát na brzký porod, ale mne ber s rezervou. Nejsem lékař jenom farmaceut.
Dneska zase budu zavřená doma, kvůli toho vedra. Už se stydím i někam chodit když tak funím.

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 03.07.10 11:04
Cifrula píše:
Klovaso hojas, podle toho co ti tam napsali máš tloušťku hrdla cca 2cm a hlavička naléhá. Takže tak akurát na brzký porod, ale mne ber s rezervou. Nejsem lékař jenom farmaceut.
Dneska zase budu zavřená doma, kvůli toho vedra. Už se stydím i někam chodit když tak funím.

To já taky…jelikož mě svědí celé tělo,tak se ještě od kolen po prsa napatlávám pudrem tekutým, tak já už jen tak čekám…zejtra mají být bouřky,tak snad se dočkám :mrgreen:

Prtka
Závislačka 2727 příspěvků 03.07.10 11:07

Pardon, že se zase vměšuju do vaší diskuze :-) ale mě Dr. řekl před 14 dni, že už jsem otevřená na 2,5 prste a že je hezky spodem cítit hlavička a…stále nic..tak nevim. Prý takhle můžeš chodit třeba i měsíc a nic nemusí přijít..

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 03.07.10 13:27

Prtka: a v jakém si týdnu? :-?

Prtka
Závislačka 2727 příspěvků 03.07.10 13:32

Ted v pondělí mám termín..a taky už bych to měla ráda za sebou a nějak to zatím nevypadá :-(

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 03.07.10 13:36

Prtka: No má se ochladit…takže třeba to bude jako blesk z čistého nebe :D Já doufám, že už teda taky budu…páč už nějakej ten den přesluhuju :D

Prtka
Závislačka 2727 příspěvků 03.07.10 14:31

Klovasa
No já bych ráda porodila dřív než budu přesluhovat, protože nechci, aby mi porod vyvolávali, prý to víc bolí :-) a mám takový možná hloupý dotaz, ale co je to ten Hamilton? Nikde jsem to neštudovala, tak se rovnou zeptám, když už to máš za sebou :lol:

Klovasa
Závislačka 2851 příspěvků 03.07.10 15:59

No Hamiltonův hmat je, když pan doktor napomůže a rukou se ti pokusí odloupnout děložní obaly… :mrgreen: většinou to bolí :D

Prtka
Závislačka 2727 příspěvků 03.07.10 16:24

Bléé tak na to bych nechtěla jít…snad se tomu vyhnu :-D

ddinna
Neúnavná pisatelka 17103 příspěvků 03.07.10 16:39

Tak se k vám holky přidám.Mám termín 7.července,čekám třetí mimčo a evidentně nikam nespěchá.A asi tím jaká jsou vedra a já jsem zavřená doma,děti odjely k tátovi…zkrátka mi už tady hrabe :cert: :cert: :cert: :cert:
První dceru jsem přenášela 6dní a druhá se narodila v 39tt +4.No a malej je u mě zavrtanej a odmítá se ukázat :lol: Vím,mám čas do středy,ale když si představím v těch hicech ještě minimálně týden přenášení-tak mám chut vraždit :cert: :cert: :cert: A to mám spadlý bříško už přez měsíc a hlavička tlačí dole jako blázen :nevim: Všichni dokola unavují s větami-jak to že si celá a podobně :cert: :cert: :cert: Tak se k vám přidávám se svým fnukáním :roll:

Cifrula  03.07.10 17:18

Holky ať už přijde ta bouřka. Doufám, že mne bolesti chytnou trochu dříve, protože mám v plánu rodit v soukromé nem. a pokud mají plno, tak nepřijímaj. Musela bych do fakultky a tam se mi opravdu nechce. Neosobní přístup, sice pouštěj už po 3 dnech, ale jsou protivné. Jinak se celý den nudím doma. Co děláte?

ddinna
Neúnavná pisatelka 17103 příspěvků 03.07.10 17:24

Já se taky nudííííím!Nejradši bych sebou plácla někam do bazénu-to by mi určitě pomohlo :dance: Ale místo toho jsem zavřená v bytovce ,je tu vedro a nudím se :roll:

Prtka
Závislačka 2727 příspěvků 03.07.10 17:58

Jo, já jsem taky zavřená v bytě a máme tu 28 stupnů, takže paráda :-D začíná mi to lézt na mozek..to je snad poprvé, co mi vadí teplo :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 29 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Napište Ježíškovi, určitě vám odpoví

Santa už nemá šanci. Před devíti lety si však díky celonárodní soutěžní hře české děti určily podobu svého Ježíška a ten je v této podobě provází již šestým rokem v unikátní hře Český Ježíšek odepisuje dětem. Napište mu i vy! číst dále >

TOPlist