Cestování v prvních měsících těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  10.09.03 12:07

Všechny Vás moc zdravím !!!

Omlouvám se za nezaregistrování. Prosím, ráda bych slyšela Vaše názory na cestování v 7. - 12. týdnu těhotenství.

Jsem právě v 5. tt a na konci října bych ráda ještě někam vyjela za teplem.

Co si myslíte, může to mít špatný vliv na miminko a nebo je úspěch či neúspěch vyvíjení plodu takto brzo „jen“ v rukou přírody.

Děkuju všem za názory.

Krásný den přeje Petra

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.09.03 13:12

Ahojky,

Neco res pul roku jsme zkouseli otehotnet a furt nic, tak jsme se s manzelem rozhodli letet na dovolenou v U.S.A.Celou akci jsme si zorganizovali asi mesic dopredu. Bohuzel, jak to tak byva, menstruace vychazela zrovna na datum odletu. Ovsem, menstuace se nekonala, byla jsem tehotna…

Hned jsem volala doktorovi, jestli vubec muzu letet atd…

Rikal, ze pokud budu vsechno delat s mirou, nemel by to byt problem. Leteli jsme a tech 11 hodin bylo uplne v pohode.Zustali sme 3 tydny a vraceli jsme se, kdyz jsem byla asi v 8 tydnu.

Aerolinky pripousteji tehotne na palubu letadla do 8 mesice tehotenstvi. Max, ale 6 tydnu pred vypocitanym terminem.

Pokud se sama dobre citis a nemela jsi do ted problemy, nemel by to byt problem ani ted. Pokud se ale citis nejiste, zavolej svemu gynekologovi a porad se s nim.

Jak jsem uz napsala, cesta nebyla problem, ale asi treti den po priletu zacali u me silene nevolnosti,, zvraceni a vse, co k tomu patri. Bylo to moje prvni tehotenstvi.Bylo mi spatne skoro celou dovcu.Nekomu ale spatne neni celel tehotenstvi, takze ja bych to riskla.Jinak co setyce metalovych detektoru na letisti, nemusis mit obavy, jsou pro miminko neskodne.

Zdravi Martina

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 14.11.03 22:17

zkopírováno z došlé pošty:

Ahoj holky,

ráda bych uvítala Vaše rady či názory. Je to už asi měsíc, co na mě přišly mateřské pudy. Prohlížím si různé časopisy a taky jsem si koupila knížku Velká kniha o matce a dítěti /nebo tak nějak se jmenuje/ je fakt skvělá. No, ale problém je v tom, že bych si přála otěhotnět, co nejdřív. Vzhledem k tomu, že se však za čtvrt roku chystáme s manželem do Austrálie, tak nevím, jestli je vhodné, abych byla zrovna na cestách těhotná. Jenže my bychom si mimčo už docela hodně přáli a taky už na to máme věk. Co si tedy myslíte, v kterém měsíci /když by se mi hned poštěstilo otěhotnět/ by bylo nejlepší vycestovat?

Olivka

eva2
Kecalka 162 příspěvků 21.05.04 15:13

Já jsem cestovala celou dobu těhotenství až do sedmého měsíce,pak už to nešlo, nevešla jsem se za volant, protože bych nedosáhla na pedály :lol: ,ale asi bych nedoporučovala jezdit autem dálky,kde se nemůžete několik hodin hýbat,já jezdila deset až 11 hodin a nebylo to zrovna příjemné, otékaly nohy a v prvních měsících mi bylo příšerně nevolno, takže jsem musela stavět na dálnici, později se bojíte i o to dítě v bříšku atd. Na dlouhé trasy je nejpohodlnější letadlo, nebo vlak, kde se můžete i projít.Těsně před porodem jsem letěla do USA a můžu říct, že to nebyl vůbec žádný problém, dokonce i spolucestující byli moc milí.Doporučovala bych však poradu s lékařem , protože každé těhotenství má svá rizika , já to riskla a vyšlo to, ale někomu jinému to může naopak uškodit. :P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Reklama