Chat na eMimino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  08.02.02 12:41
chat na e-mimino...

Pravdepodobne vetsine z Vas vi, ze tu na e-miminu je take chat… :roll:

Ja jsem ho objevila dnes, proto nam vsem co jsme mozna trochu pozadu… pojdte si popovidat. :roll:

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 11.02.02 16:43
chat na e-mimino...

Chat tady není dlouho, od minulého týdne. Na popovídání to chce opravdu minimálně dva :wink: . Většinou jsem já nebo Šárka na netu okolo 21 hodiny (záleží na tom, jak se podaří pacifikovat drobotinu :D ). Pozná se to podle toho, že je naše jméno v pravém bloku: Kdo je online?. Stačí poslat mail nebo osobní zprávu (kliknutím právě na to jméno) a můžem pokecat. Jiný čas je možný domluvit stejný postupem.

Zdenek
Stálice 74 příspěvků 04.03.02 20:01
chat na e-mimino...

Chat je bohužel jinde :? , to je diskusní fórom. Navrhněte nekdo hodinu, ať se nenaháníme. 8)

Teruš90
Závislačka 2930 příspěvků 31.05.11 22:34

Holky pojďte to trošku oživit na chat. O5 je tam mrtvo teda až na kačera :lol:

peluani
Extra třída :D 10571 příspěvků 31.05.11 22:35
TerkaBo píše:
Holky pojďte to trošku oživit na chat. O5 je tam mrtvo teda až na kačera :lol:
:lol:

dominikavojta
Echt Kelišová 8579 příspěvků 26.07.12 14:16

Chodí ještě někdo na chat? :roll:

Irena Panggrácová
Povídálka 30 příspěvků 30.07.12 09:59
@mum2one píše:
To je bezva, ze tu je chat, ale nikdo tu zrovna nechatuje. tak snad priste 8O

Ahoj jsem tu nová a chci si pokecat co ty

monca311
Ukecaná baba ;) 1004 příspěvků 28.08.12 17:51

Já bych se ráda pripojila na chatu ale nevim kde je mozna mozna sem lina i koukat :D :pocitac:

Uživatel je onlineadmin
Echt Kelišová 8782 příspěvků 1 inzerát 18.09.12 18:19

@monca311

Chat

Kliknout na Diskuse - poslední záložka Chat (vedle Diskusní kategorie, Nové příspěvky, Nové diskuse, Moje oblíbené diskuse).

Tereza

mienka
Nováček 1 příspěvek 16.10.12 12:15

Ahoj sem tu nová a ráda bych s někym pokecala a seznamila se

kratasandrea
Nováček 2 příspěvky 18.03.13 20:12

Dobrý den,
zaujala nás Vaše diskuze, ohledně problému s tlakem vody v domě, je to sice diskuze z roku 2011, ale nás by zajímalo, jak jste vyřešili problém s městem ohledně tlaku vody. Ptáme se proto, že se nám stala podobná situace a řešíme to s technickými službami v našem městě, chtějí po nás zaplatit 25.000,–Kč!!!za nadměrný odbyt vody, ale myslíme si, že je to chyba techn. služeb a nemají právo vyúčtovat za vodné a stočné, jelikož si zvedli tlak aniž by nás na to upozornili.
Obracíme se na Vás s prosbou o informace celé Vaší situace, které by nám mohly pomoci v řešení našeho problému s tlakem. Zasílám email: andreakratas@sez­nam. cz, pokud by jste nám chtěli napsat, jak jste to vše vyřešili. Děkujeme moc předem za Váš čas. Manželé Kratochvílovi.

kratasandrea
Nováček 2 příspěvky 18.03.13 20:14

tento příspěvek patří osobě, která má nick:
verveve
Ukecaná baba ;)
15.01.11 20:04
Tlak vody v mestkem vodovodu a vznikla skoda
Ahoj holky, nevim jeslti mi tu nekdo poradi, ale jsme totalne bezradna a nevim kam se mam obratit a kde to resit
Mesto nam dodava prisli velky tlak vody – uz po nastehovani nam to delalo velke problemy a reklamovali jsme to, ale rekli nam, ze to je nas problem at si to resime regulatorem tlaku. (Sice vsichni nam rikaji, ze je Mesot povinno dodavat urcity tlak, ale nemohu najit ten zakon takze se mi spatne argumentuje ) – nevite nekdo jeslti ten zakon existuje popripade, kde ho mam hledat?
No nic koupili jsme si tedy na vlastni naklady regulator. Fungoval 5 let, ale ted prestal, nechali jsme si tedy naistalovat novy, ale ten nefungoval. Tak jsme to reklamovali a dali nam jiny, ale ten take nefunguje a instalateri nam rekli, ze s tim nemohou nic delat at to resime s mestem. To nam sice slibilo, ze tlak snizi, ale uz to delaji mesic a porad nic a kdyz je urgujeme, tak nam jen reknou, ze na to nemaji cas. Jenze ten vysoky tlak nam vse nici uz nam odesli nejake kohoutky, zacal kapat ohrivac vody a ted prestal fungovat uplne – takze s malymi detmi jsem bez teple vody No a nic a rekli nam, ze to muze byt zpusobeno tim vysokym tlakem vody. Takze jsme ted v pasti nikdo nam nepomuze ho snizit a davat novy ohrivac nema cenu, nebot nam ho vysoky tlak zase znici.
Poradite nekdo co mam delat. Mame narok na urcity tlak vody? Neob je mesto povinno naistalovat na sve naklady regulator? Po kom mam narokovat vzniklou skodu.
Jsem z toho fakt nestastna, nebot jsme udelali co se dalo a stejne nam to porad vse nici
Diky moc za kazdou radu ci napad uz fakt nevim co dal

Popy
Povídálka 13 příspěvků 20.03.13 17:59

Ahoj všichni
Jsem tu nová a nevím kde mám hledat ten chat, ráda bych si s někým popovídala ale nevím jak na to. Prosím, poradí mi někdo :?:

Popy
Povídálka 13 příspěvků 20.03.13 18:00

Ahoj všichni
Jsem tu nová a nevím kde mám hledat ten chat, ráda bych si s někým popovídala ale nevím jak na to. Prosím, poradí mi někdo :?:

Sexysmisek
Nováček 7 příspěvků 08.06.13 11:40

Ahojky rada stebou pokecaaam…Jsi tu? :D

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama