chat na netu-přijďte pokecat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  20.11.03 23:36

Ahojda

tak jsem pro nás těhulky založila místnost na netu.

Nikde jsem on-line chat pro nás nenašla tak teď když budu (většinou odpoledne nebo večer) na netu.

Zatím se místnos bohužel vždycky zruší když tam nejsem, ale nic Vám nebrání založít jí i beze mě. Jen by asi měla mít vždy stejný název,aby jsme se tam mohli scházet.

www.xchat.cz

pokec a zábava

místnost : Těhulky :-P

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 21.11.03 22:13

Jak nenašla? A co na " .{target:_blan­k>těchto stránkách :o

Zdenek}":[http://www.emimino.cz/chat/index.php3?…]

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 21.11.03 22:41

Scházíme se na zdejším chatu každý večer, existuje i několik soukromých místností vážících se k deníčkům. Ale!… přijdeš-li jako těhulka na chat a uvidíš obsazenou jen místnost třeba maminkovskou nebo soukromou, nevadí, zavítej, určitě tam nějaká těhulka taky bude. Nakonec to totiž dopadá tak, že se stejně všechny slezem v jedné místnosti bez ohledu na stádium - naposledy jsem byla já zasloužilá dvojnásobná matka pomalu po přechodu u snažilek :-))))

Pa Romana

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 21.11.03 23:14

Ahoj tak jsem tam byla !

Samé maminky a těhulky nikde, budu to ještě zkoušet

Děkuji

na xchat za mnou taky nikdo nepřišel :-[

Doufám, že se to napraví čeká mě ještě 25 týdnů domácího vězení

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Lenda28 dne 21-11-2003 23:22 ]

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 22.11.03 00:19

leni,

to chce trpělivost, zaskočila jsi mezi rozhovořené téma, a navíc se všechny zúčastněné znaly, kdybys vydržela, viděla bys, že téma stavu se na chatu sice nedodržuje, ale respektuje. Rádi vítáme nové diskuzníky, akorát ne vždy zareagujeme dostatečně včas (občas musíme zaběhnout k dětem, těhulky na WC, snažilky ke svým tuleňům - jsme velmi zaměstnané ženy, ty ne?), navíc je zde zvykem, že nově přišedší se představí a případně dodá i své téma.- A nemáš pravdu, mluvila jsi i se snažilkou Velchi :-P

A když vydržíš ještě déle, poznají i tebe, a můžeš poté žvatlat skoro jako doma na gauči :-D

Pa Romana

Lenda28
Povídálka 20 příspěvků 22.11.03 14:43

Ahoj Romčo

Velchi jsem tam nepotkala, ale to nevadí.

Závidím Vám, že jste velmi zaměastnané, to je právě můj problém. Mám rizikové a už dva měsíce jsem jen doma bez jakékoliv činnosti. Ted už aspoň můžu sedět tak brouzdám po netu. 7. let podnikám a jsem zvyklá dělat 12hod v práci bez zastavení a pak přijít domů a vařit a uklízet. Teď mi z toho nic nedělání hrabe. Už mám i vycházky odpoledne 2hod, ale stejně na nohou moc dlouho nevydržím. Ale hrozně moc se těším na mimčo…doufám, že to tentokrát dopadne dobře. Tohle je páté těh. a zatím jsem bezdětná.

Zatím se měj a díky za odezvu

ahoj Lenka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Reklama