Chat pro maminky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jameela
Povídálka 16 příspěvků 12.09.03 12:25
chat pro maminky

chodíte někdo na chat pro maminky, já většinoou vejdu a nikdo nikde, na chat pro snažilky a těhulky chodit nechci, protože se tam každý zná, já se zaregistrovala nedávno, nikoho tu neznám. Čekám, že přijde nějaká mamina nebo maminy a pokecáme o těch svých broučkách. Kamila

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Jameela dne 12-09-2003 12:27 ]

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

KIRRA
Povídálka 24 příspěvků 12.09.03 13:10
chat pro maminky

Ahojky - tak to mame stejny problem. Sice jsem tady uz dlouho, ale pokud zavitam na chat - tak proste nikde ani noha :o) jsem taky maminkou a rada bych taky pokecala o tech nasich brouccich…

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 12.09.03 13:42
chat pro maminky

Holky,nebojte se a klidně zavítejte mezi snažilky nebo těhulky,prostě se někdy stane,že je tam někdo,koho znáte,připojíte se,a najednou je ve snažilkách 5 maminek a žádná snažilka.

Já jsem taky maminka a málokdy jsem registrovaná u maminek,to spíš,když přijdu na chat jako první.

Takže hurá do toho!!!!!

Hanka

PS:Jameelo,v HK jsem 5 let žila,měly bysme stejné téma

ajka
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 15.09.03 12:27
chat pro maminky

Ahojky,

spousta maminek chodí spíš večer až uspí své drobečky. Jinak přes den když je v maminkách prázdno jdu třeba ke snažilkám. Takže tam taky můžeš najít maminku, která si ráda o mimískách pokecá.

Ahojky Ajka+Lenička (1 rok)

K.Black  09.01.13 19:04

Nejůžasnějšího chlapečka mám já, takže smolík no :mrgreen:

Verca1989
Echt Kelišová 9467 příspěvků 09.01.13 19:07

@K.Black :palec: :potlesk:

cukratko33
Echt Kelišová 9734 příspěvků 09.01.13 19:13

@K.Black :lol: :mrgreen:

jarc
Nováček 2 příspěvky 15.01.13 13:36
tehotenstvi

Ahojky, právě jsem se přihlásila, tak se jen tak rozhlížim co s jak. Mám holčičku 3 roky. Rozhodla jsem se pro druhé a bohužel mi dnes mudr. oznámil, že bohužel. Našel mi myom 6 cm. a nejspíš s tim budou nějaké problémy. Nemáte někdo podobný problém?

jitulka84
Nováček 2 příspěvky 16.01.13 11:42
chat

Taky bych to ráda vyzkoušela!

Jamellla  03.12.13 22:35
dotaz

Dobrý den chtěla jsem se zeptat s přítelem chceme miminko, vysadila jsem prášky a pokusili jsem se o to ne jen jednou :D a mě přijde že jsem v tom mám i takové příznaky prostě na sobě cítím jako bych byla v tom ale háček je že jsem dnes dostala měsíčky je to možné abych byla v tom? prosím porad te mi (už jednou jsem byla těhotná byla jsem na potratu)

K-Black  03.12.13 22:48

Jamellla asi bych si udělala test, tedy až dokrvácíš. Máš ještě nějaké příznaky, chutě atd :think: taky je docela důležité vědět kolik ti je let, já bych se když tak koukla jaká je pravděpodobnost těhotenství :think:

alsem
Extra třída :D 11527 příspěvků 03.12.13 22:52

@K-Black heleee tak me je 23 a jedno uz mam doma, chraneny sex nemame, tak jaka je ta pravdepodobnost u me? :think:

asha
Nadpozemská drbna 29501 příspěvků 03.12.13 23:03
@alsem píše:
@K-Black heleee tak me je 23 a jedno uz mam doma, chraneny sex nemame, tak jaka je ta pravdepodobnost u me? :think:

Tak 50 na 50? :think: Bud jo…anebo ne :think: :nevim:

K-Black  03.12.13 23:04
@alsem píše:
@K-Black heleee tak me je 23 a jedno uz mam doma, chraneny sex nemame, tak jaka je ta pravdepodobnost u me? :think:

a pocity máš jaké? :think:

asha
Nadpozemská drbna 29501 příspěvků 03.12.13 23:04

@K-Black Nejak nechapu tvuj prispevek z ledna…at delam, co delam :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama