Chata/chalupa na Vysočině

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marki05
Stálice 55 příspěvků 19.06.17 22:58
chata/chalupa na vysočině

Dobrý den, prosím nemáte někdo tip na pěknou chatu v okolí Vysočiny? podmínka aby s námi mohl pejsek, chata stála na oploceném pozemku a bylo tam nějaké vyžití pro děti (pískoviště, trampolína, bazén…) díky moc za pomoc, nemůžu nic co by bylo ještě volné najít :(

Reklama

Reklama

Reakce:

Emma2
Povídálka 42 příspěvků 19.06.17 23:15

www.kocianka.cz nebo chalupasbazenem.com . S první kladná osobní zkušenost, ale bez bazénu. Max dětský bazének.

klafina123
Závislačka 2514 příspěvků 5 inzerátů 20.06.17 06:55

@Emma2 …tu první nabídku jsem nejspíš nepochopila, i když jistě paráda pro lidi pečující o postiženého a to druhé mi tedy přijde dost drahé.

lapagerie
Kecalka 227 příspěvků 20.06.17 11:48

Zkoušela jsi server Régio/Pampeliška? Já tam objednávám ubytko na léto pravidelně, i když, pravda, začátkem roku…

marki05
Stálice 55 příspěvků 20.06.17 13:00

@klafina123 souhlasím s vámi :)

Emma2
Povídálka 42 příspěvků 20.06.17 19:03

Omlouvám se, špatně zadaná adresa Kocianka.eu

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama