Chorvatsko bez auta - kam jet s dětmi?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Reklama

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »

Reklama

Ivy5
Echt Kelišová 8254 příspěvků 14.04.11 00:12
To jim řekneš a oni mu dají spec stravu-není problém
Knihomolka píše:
Alice, díky moc za konkrétní tip!!! Teda nepíšou tam ceny, ale uložím si to, třeba se to objeví.
My máme dvě děti, na jídle nám nějak extrémně nezáleží, syn je celiak… asi by bylo dobré mít i možnost si něco uvařit, nebo holt bude dovolenkovat o vakuovaném chlebu a ovoci :wink:

Ivy5
Echt Kelišová 8254 příspěvků 14.04.11 00:17
A toto bylo kde?nevím který ten odkaz -díky
AliceP píše:
nasla jsem ti i s cenama..no to allinclusive je to ze byste mozna vybrali jidlo i pro malyho..ja byla moc spokojena–bylo na vybre z hodne jidel ..i ryby, zelenia, ovoce,

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 14.04.11 11:35

myslis tohle?

http://www.zlintourtrips.cz/…/155099.html

vsechny ty odkazy jsou na stejny misto..me se tam opravdu moc libilo..je to kousek od splitu

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 14.04.11 14:47

IVY5, na tu cestovku se teď podívám, díky.

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 14.04.11 14:51

Hmm, ten Nykar je jistě zajímavý, v době naší dovolené však bohužel zcela vyprodaný :-(

CherryAnn  14.04.11 18:51

Knihomolka, mně se jako děcku (6-7 let) strašně moc líbilo v Pule na Istriji - je to severně, takže nemusíte jít busem moc dlouho (dobré pro děti), poměrně velké město, není tam nuda, ale jsou tam i krásná místa na koupání, historie pro dospělé (amfiteátr…). My jsme bydleli v části Punta Verudela a to je takové klidnější, pokud nechcete mít stresy.

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 14.04.11 22:43

CherryAnn, koukám na to, krásné místo a vypadá to, že nabídka ubytování je taky slušná! Díky

indamo
Nováček 3 příspěvky 20.04.11 09:12
Chorvatsko Podstrana

Ahoj tak já bych Vám doporučila Podstranu - to je cca 10 km za Splitem, vybírala bych domy, které jsou ze strany u moře - s dětmi v létě v žádném případě přes magistrálu!
Cena ubytování je totiž stejná a bydlet na pláži je s malými prcky mnohem lepší dám Vám sem pár typů. Jinak autobus staví několik metrů od těchto domů - myslím samozřejmě český autobus. http://www.dovolena-chorvatsko.cz/podstrana.htm
z toho domy u moře, bez nutnosti přecházet magistrálu jsou s názvem: Lena, Marić, Dumičić, Škorić (pokoje mají každý svoje wc s koupelnou), Sara
Přeji hezkou dovolenou a štastnou ruku při výběru ubytování.

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 20.04.11 09:56

Indamo, díky, ale fakt nevím, jak bysme se tam dostali BEZ AUTA. Jinak by se nám ta Lena líbila. Díky.

Knihomolka
Kecalka 415 příspěvků 20.04.11 10:36

Tak jsem koumala, dalo by se tam letět, ale obávám se, že cenově by to pak vyšlo naprosto mimo naše možnosti. :nevim:

indamo
Nováček 3 příspěvky 22.04.11 10:56
Ahoj

Tam ale v sezone jezdi autobusy - príma linka, ČR-Chorvatsko. Ja tedy nevim odkud jste, ale mam pocit, ze je to nejaka spolecnost ze Znojma. Jizdenka stojí cca 1800 Kč pro osobu tam i zpet a určite jezdí Praha, Znojmo, Brno… v sezone maji urcite i vic zastavek. Dam Vám sem číslo na řidiče 606 722624 ten Vám určite sdělí cenu i trasu i datumy odjezdu. :-)

zuza.270
Povídálka 17 příspěvků 12.02.17 22:15

Ahoj všem,
Vždycky jsme s přítelem jezdili na dovolenou letecky, ale letos chceme vzít dcerku, 2 roky, poprvé k moři a chceme to zkusit autem do Chorvatska. Byla bych ráda, jestli mi někdo napíšete tipy, na jakých místech Chorvatska se Vám líbilo, nejlépe kde nebývá příšerně přelidněno, kde se dá dobře najíst, kde jste byli spokojeni s ubytováním ( prý je možnost pronajmout si bydlení přímo od místních chorvatů, máte někdo zkušenost) a také kde je to vhodné pro děti ( oblázková pláž, ne moc skalních útesů a tak podobně). Budu moc ráda za každý tip :-)

Bobule151
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.02.17 22:20

My byli s roční na Brači, pak s dvouletou MArušiči a kemp Vranjica - Belvedere (jsou tam i mobilhomy aapartmány) - oblast Splitu, pěkné to bylo v Privlace (kousek od Zadaru), vloni s 1,5 letou na Pagu. Spousta lidí s dětmi doporučuje ostrov Rab, ale tam jsem osobně nebyla. Moc pěkný je poloostrov Pelješac. Záleží, jak daleko chcete jet. Blíž je oblast Zadaru. Ale s dálnicí je to teď v pohodě kamkoli. Jinak s ck jsme nejeli už roky. Vždy sháníme přímo.

zuza.270
Povídálka 17 příspěvků 12.02.17 22:29

@Bobule151 díky za reakci:-) to bydlení přímo mě právě dost zajímá. jak to tam chodí? To přijedu do města a u cesty cedule a po domluvě se ubytuji?

Bobule151
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 12.02.17 22:33

@zuza.270 Ne, oni už dneska mají i Chorvati internetové stránky, nebo napsat třeba na infocentrum v daném místě a oni předají kontakty. Určitě se dá najít ubytování i přímo v místě, ale to už je na mě adrenalin :D Ale někdo to tak dělá. Někam přijede, většinou u cesty nebo apartmánů někdo sedí nebo je tam cedule free. Ale osobní zkušenost nemám. Vždy jsme jeli sami, ale bylo to domluvené dopředu. A vždy jsme to měli v pohodě.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Dětské hřiště Pod Kapličkou: Království pro děti i rodiče

Sháníte v parných letních dnech v našem hlavním městě dětské hřiště pro své... číst dále >

Výbava do kuchyně dosluhuje? Nové pomocníky pořídíte za pár korun

Baví vás vaření? Pak se určitě ve své kuchyni neobejdete bez různých... číst dále >

Články z Ona Dnes

Muži se při seznamování bojí zoufalek a zlatokopek, ukázal průzkum

On-line seznamky už nejsou hitem ani nouzovým řešením, ale naprosto běžným... číst dále >

Pět tipů, jak zlepšit fyzickou kondici. Na začátku pomůže rychlá chůze

Uvědomujete si to pokaždé, když dobíháte autobus, protože se ještě několik... číst dále >

Reklama