Chuva

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Helena
Povídálka 13 příspěvků 16.07.03 19:19
Chuva

Ahoj, rada bych se vas zeptala, jestli nektera nemate zkusenosti s chuvou jiz od narozeni, resp. asi 2 mesicu. Pracuji doma a na podzim cekame miminko. Bohuzel si ale nebudu moct dovolit prilis dlouhou mat. dovolenou, takze hodne uvazujeme o pani na hlidani, nebo chuve. Pouze na dopoledne, ale i z toho mam trochu vycitky svedomi.

Kde takovou osobu hledat a jak zjistit, jestli je to ta prava? Nevite, jak se pohybuji ceny?

Predem diky za odpovedi. Helena

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 16.07.03 19:52
Chuva

Nejlepší je kontaktovat nějakou agenturu, popřípadě se poptat známých. I v případě, že je hledání chůvi přes inzerát, tak požaduj reference, nebo ještě lépe písemné hodnocení od předchozích maminek.

Nevím, jak v Praze, ale u nás se paní na hlídání dá sehnat od 30 do 50 Kč za hodinu.

Zeptat se můžeš také nějaké známé, která má dítko doma a je sama na mateřské. Já sama jdu od září pracovat na 10 hodin týdně a Davídka mi bude hlídat kamarádka se stejně starou holčičkou.

esterka
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 17.07.03 00:02
Chuva

Ahoj, já jsem hledala chůvu tak, že jsem si dala inzerát do Anonnce na inernetu, kde jsem zhruba popsala, co požaduji. A pak jsem se se všemi, kdo se ozvali, sešla. Musela jsem to udělat dvakrát, protože ta první slečna se odstěhovala. Na inernetu jsou i agentury, které hlídání zajišťují (např. baby club Kenny), ale to jsem nikdy nezkoušela. Co jsem to tak pročítala, tak jsou lacinější, než to, co jsem platila já. Platila jsem pokaždé (v Praze) 80 Kč za hodinu. Ale my potřebovali hlídání vždy jen na chvilku a spíš výjimečně. Kdyby to bylo dlouhodobější, tak by možná byla cena nižší.

Tak hodně úspěchu. Esterka

Helena
Povídálka 13 příspěvků 17.07.03 11:29
Chuva

Moc vam zatim holky dekuji. Zkusim se tedy poptat zatim v nejblizsim okoli na nejakou mamcu na MC nebo starsi pani a mozna vyvesit inzerat. Tim, ze bydlime na vesnici, to shaneni bude asi o neco slozitejsi.

Preji spoustu pohody s mimiskama.

Anonymni  22.07.03 18:31
Chuva

ahojky, jestli hledáš dobrou agenturu na hlídání dětiček, tak se podívej na www.hlidani.cz

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavná značka kabelek bude muset zavřít až 125 svých butiků, prodělává

Kabelky od designéra Michaela Korse zná snad každá žena, která se jen trochu... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama