Čištění sedačky z broušené kůže

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Valentine
Kecalka 120 příspěvků 20.09.06 13:18
Čištění sedačky z broušené kůže

Ahoj holky,
máme sedačku s potahem z broušené kůže a nevím jak čistit fleky na ní.Bohužel jsem se materiál potahu dozvěděla až poté,co jsem sedačku čistila vodou a zůstavají na ní fleky(mapy). :(
Myslíte,že i tento typ potahu se dá čistit stejně jako koberce strojově někým na objednávku(resp. máte to někdo vyzkoušené) ,a zmizí po tom ty mapy co jsem tam nadělala?
Ze začátku byla sedačka asi naimpregnovaná,ale asi jen trošku protože teď už to nefunguje.Nová impregnace by nás stála asi 2500,– :cry:

Díky

Reakce:

souris
Ukecaná baba ;) 1466 příspěvků 20.09.06 13:40

Ahoj,

neviem, ci to je ten isty material, ale na svetlo bezovu bundu z brusenej koze mi poradili cistenie tym najjemnejsim biely brusnym papierom. 8)
Odvtedy som to vyskusala aj na bezovych rukaviciach – o dost jemnejsich a pohoda. Tym brusnym papierom to z tych jemnych chlpkov akoby vykartacujes – teda ja si to aspon tak predstaujem… :wink:
Chce to asi jemne otestovat…
Skvrnam zmar! :lol:
 souris

Jarka
Závislačka 3678 příspěvků 20.09.06 15:37

Ahoj,

no tak já mám úplně ten samý problém.. máme světle oranžovou sedačku z broušené kůže a taky nevím co s tím..
Zkoušela jsem to čistit takovým tím postřikem a vodou a mám mapy…:(

Doufám, že nás někdo zachrání a bude vědět, jak na to..
Křeslo je krásný, na to moc nesedáme, ale sedačka je už taková ušmudlaná :(

Jarka

kata-angel  20.03.11 11:23

Na znečištěnou plochu se nanese přípravek určení k čištění broušené kůže. Místo se vyčistí a nechá zaschnolut. Mycí prostředek se vysuší a vysaje vysavačem. Pro čištění broušené kůže používáme čistící prostředky firmy SONAX. :potlesk: :palec:

Váš příspěvek

TOPlist