Čivava, krysařík, maltezák, jorkšír

Fotoalbum tématu (57) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

mamartina
Kelišová 5645 příspěvků 18.06.12 19:30

Celej den prochrápal :)

Krrysa
Echt Kelišová 9227 příspěvků 18.06.12 22:54

Nám hárají čubym, takže mladý pán chtěl celý den hystericky ven :)))

janine24
Generální žvanilka 23227 příspěvků 19.06.12 08:30
@aničkakytička píše:
Nám hárají čubym, takže mladý pán chtěl celý den hystericky ven :)))

a jejda, tak to musí být mazec :mrgreen:

Misuldy  19.06.12 09:44

No tak to jsem měla taky tak, když se háraly čuby, tak Johanes ten chtěl taky hystericky ven a když tam byl, tak mu bylo horko úplně víte kde… nadrženej pěnu u pusy :-D
mamartina: no ten náš taky tak obdobně… chvíli na vzduch a honem do pelechu :-)

mamartina
Kelišová 5645 příspěvků 19.06.12 10:31

Holky včera jsem koukala večer na primu krimi, kdy nějaký lidi vyhazují bígly, nejspíš z nějaké množírny v uších nějaké značky a že prý se na nich dělali nějaké pokusy, měli i vpichy od kanyly atd.. děje se to u nás v okolí, našli jich už kolem 30 8o Lidi jou fakt hnusný hyeny :pocitac: :pocitac: bylo mi skoro do breku :zed: :zed: :zed:

Misuldy  19.06.12 10:40

Lidi jsou kur..:-( Udělala bych ji úplně to samý co dělají oni těm psům!!! :pocitac: :pocitac: Množírny, to je katastrofa. Měla jsem fenečku čivavy 3 měsíce! Umřela na selhání ledvin. Byly jí necelé 3 roky a štěnda měla 4 x a císařam. Proto se jí zbavili. :cert: :cert: těch množíren je strašně moc… a bohužel i těch ´výzkumných center´jak tomu říkají… :pocitac: :zed:

Krrysa
Echt Kelišová 9227 příspěvků 19.06.12 11:47

@mamartina to nebude množírna, to bude nějaká laborka, viděla se to samé v anglii… vyrostli třeba v kleci a báli se stoupnout na trávu.
@Misuldy on jak ho tam pustím, běhá kolem nich, ojíždí jim, co mu přijde pod ruku. nohy, ocasy( nedošáhne na ně :)) když doma dostane na prtku, že ječí u dveří a skáče na ně, nechal by se zabít, jen aby mohl za nima. už sem ho nesla za kůži do venkovního kotce, protože co vyváděl a on místo aby byl ponížen se mi snažil celou cestu vyrvat, jen aby na ní mohl skočit… panáček přijde v září o ty dva malé mozečky, co má mezi nožičkama :)

mamartina
Kelišová 5645 příspěvků 19.06.12 12:09

http://play.iprima.cz/…a/261168/all tady je video :zed: :zed:
tak asi 15 né 30 no ale stejně, strašný :cert: :cert:

Misuldy  19.06.12 13:08

ANIČKAKYTIČKA: No jo jak je chuť :hug:, tak je chuť a nic s tím nenaděláš :mrgreen:

Krrysa
Echt Kelišová 9227 příspěvků 19.06.12 13:12

@Misuldy to je mi jako jasný, a le má smůlu :)) už vidím, jak se tu narodí deset border kolií křížených s krysou a můj manžel ho přizabije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Misuldy  19.06.12 13:16

Až teď jsem se na to koukla… doufám, že toho zmrd@ chytí, potrestají!! Chudáci psi. To snad není ani možný. Dál se k tomu vyjadřovat nemůžu ptž mě nenapadá nic slušného! :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed: :zed: :zed:

Misuldy  19.06.12 13:17

ANIČKAKYTIČKA: To by vypadalo jako zajímavě nooo :-DDD já tomu svému taky nechám mozeček štípnout :-) Ale zatím má ještě čas :-) Je fakt, že oni udělají cokoli jen aby si skočili… a podle mě to uhlídat nejde… někdo tvrdí, že jde, ale nemyslím si to… :think:

Krrysa
Echt Kelišová 9227 příspěvků 19.06.12 13:21

@Misuldy ono to jde, když máš jednoho psa a pořád na vodítku, u nás, kde máme vícero psů a jediný kryšot je tu kluk, už je to těžší :))) a nejradši má tu největší, když ho vidím, jak jí láskyplně probírá kožich… :))) no je úplně šílenej, položil by za ní život. nás kastrace stejně nemine, varlátka má v tříslech, takže by tam neměli zůstávat. rok mu bude v září a pak malou :)

critline
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 19.06.12 13:25
@mamartina píše:
http://play.iprima.cz/…a/261168/all tady je video :zed: :zed:
tak asi 15 né 30 no ale stejně, strašný :cert: :cert:

To je strašné :cert: brečím u toho videa.Lidi jsou schopní snad všeho.Máme doma fenečku z množírny- yorkšírku- tak jsem to viděla na vlastní oči co člověk dokáže :,(

Krrysa
Echt Kelišová 9227 příspěvků 19.06.12 14:06

Holky, já se přiznám, nemám an to se na to podívat. jsem v 5. měsíci a tohle vyloženě mě ani mimču nedělá dobře. je mi u toho tak hrozně, že tomu nechci malé vystavovat…

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 49 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Naporcovaný manžel, nový Nesbo a další knihy pro podzimní šeď

Obarvěte si letošní podzim příjemnou knihou. Přinášíme pět tipů toho nejlepší čtení do vaší čtečky, ale i do sluchátek. Vyberte si to pravé zpestření podle nálady. číst dále >

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

TOPlist