Čivava, krysařík, maltezák, jorkšír

Fotoalbum tématu (57) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

mamartina
Kelišová 5770 příspěvků 18.06.12 19:30

Celej den prochrápal :)

Krrysa
Echt Kelišová 9485 příspěvků 18.06.12 22:54

Nám hárají čubym, takže mladý pán chtěl celý den hystericky ven :)))

janine24
Generální žvanilka 23242 příspěvků 19.06.12 08:30
@aničkakytička píše:
Nám hárají čubym, takže mladý pán chtěl celý den hystericky ven :)))

a jejda, tak to musí být mazec :mrgreen:

Misuldy  19.06.12 09:44

No tak to jsem měla taky tak, když se háraly čuby, tak Johanes ten chtěl taky hystericky ven a když tam byl, tak mu bylo horko úplně víte kde… nadrženej pěnu u pusy :-D
mamartina: no ten náš taky tak obdobně… chvíli na vzduch a honem do pelechu :-)

mamartina
Kelišová 5770 příspěvků 19.06.12 10:31

Holky včera jsem koukala večer na primu krimi, kdy nějaký lidi vyhazují bígly, nejspíš z nějaké množírny v uších nějaké značky a že prý se na nich dělali nějaké pokusy, měli i vpichy od kanyly atd.. děje se to u nás v okolí, našli jich už kolem 30 8o Lidi jou fakt hnusný hyeny :pocitac: :pocitac: bylo mi skoro do breku :zed: :zed: :zed:

Misuldy  19.06.12 10:40

Lidi jsou kur..:-( Udělala bych ji úplně to samý co dělají oni těm psům!!! :pocitac: :pocitac: Množírny, to je katastrofa. Měla jsem fenečku čivavy 3 měsíce! Umřela na selhání ledvin. Byly jí necelé 3 roky a štěnda měla 4 x a císařam. Proto se jí zbavili. :cert: :cert: těch množíren je strašně moc… a bohužel i těch ´výzkumných center´jak tomu říkají… :pocitac: :zed:

Krrysa
Echt Kelišová 9485 příspěvků 19.06.12 11:47

@mamartina to nebude množírna, to bude nějaká laborka, viděla se to samé v anglii… vyrostli třeba v kleci a báli se stoupnout na trávu.
@Misuldy on jak ho tam pustím, běhá kolem nich, ojíždí jim, co mu přijde pod ruku. nohy, ocasy( nedošáhne na ně :)) když doma dostane na prtku, že ječí u dveří a skáče na ně, nechal by se zabít, jen aby mohl za nima. už sem ho nesla za kůži do venkovního kotce, protože co vyváděl a on místo aby byl ponížen se mi snažil celou cestu vyrvat, jen aby na ní mohl skočit… panáček přijde v září o ty dva malé mozečky, co má mezi nožičkama :)

mamartina
Kelišová 5770 příspěvků 19.06.12 12:09

http://play.iprima.cz/…a/261168/all tady je video :zed: :zed:
tak asi 15 né 30 no ale stejně, strašný :cert: :cert:

Misuldy  19.06.12 13:08

ANIČKAKYTIČKA: No jo jak je chuť :hug:, tak je chuť a nic s tím nenaděláš :mrgreen:

Krrysa
Echt Kelišová 9485 příspěvků 19.06.12 13:12

@Misuldy to je mi jako jasný, a le má smůlu :)) už vidím, jak se tu narodí deset border kolií křížených s krysou a můj manžel ho přizabije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Misuldy  19.06.12 13:16

Až teď jsem se na to koukla… doufám, že toho zmrd@ chytí, potrestají!! Chudáci psi. To snad není ani možný. Dál se k tomu vyjadřovat nemůžu ptž mě nenapadá nic slušného! :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :pocitac: :zed: :zed: :zed:

Misuldy  19.06.12 13:17

ANIČKAKYTIČKA: To by vypadalo jako zajímavě nooo :-DDD já tomu svému taky nechám mozeček štípnout :-) Ale zatím má ještě čas :-) Je fakt, že oni udělají cokoli jen aby si skočili… a podle mě to uhlídat nejde… někdo tvrdí, že jde, ale nemyslím si to… :think:

Krrysa
Echt Kelišová 9485 příspěvků 19.06.12 13:21

@Misuldy ono to jde, když máš jednoho psa a pořád na vodítku, u nás, kde máme vícero psů a jediný kryšot je tu kluk, už je to těžší :))) a nejradši má tu největší, když ho vidím, jak jí láskyplně probírá kožich… :))) no je úplně šílenej, položil by za ní život. nás kastrace stejně nemine, varlátka má v tříslech, takže by tam neměli zůstávat. rok mu bude v září a pak malou :)

critline
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 19.06.12 13:25
@mamartina píše:
http://play.iprima.cz/…a/261168/all tady je video :zed: :zed:
tak asi 15 né 30 no ale stejně, strašný :cert: :cert:

To je strašné :cert: brečím u toho videa.Lidi jsou schopní snad všeho.Máme doma fenečku z množírny- yorkšírku- tak jsem to viděla na vlastní oči co člověk dokáže :,(

Krrysa
Echt Kelišová 9485 příspěvků 19.06.12 14:06

Holky, já se přiznám, nemám an to se na to podívat. jsem v 5. měsíci a tohle vyloženě mě ani mimču nedělá dobře. je mi u toho tak hrozně, že tomu nechci malé vystavovat…

Stránka:  « Předchozí 1 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 49 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist